Pistolet do 200zł

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

lexar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2019, 15:37
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Pistolet do 200zł

Post autor: lexar »

Witam
Na pewno mi się oberwie ale szukam zabawki do 200zł
czytałem wiele wcześniejszych wątków i polecany jest Crossman 357 który już nie jest w sprzedaży(tematy z przed 10 lat)
ma to być pistolet raczej na CO2 chociaż dopuszczam sprężynowe(ale z magazynkiem nie łamane)
raczej nowy bo w przypływie chwili chcę sobie kupić zabawkę więc nie mam czasu na szukanie 2 miesięcy używki
jak się uda w tej cenie z 15m trafić w tarcze super, oczekuje jedynie żeby był solidny bo celny to nie w tej klasie cenowej :)
Mateusz70
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 marca 2019, 10:45
Tematy: 12
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Mateusz70 »

Zdarzają się wiatrówki na CO2, które są celne. Podobno to jest absolutnym minimum https://www.komandos24.pl/wiatrowki-kat ... cal-4-5-mm lub https://serwiswiatrowy.pl/pl/p/Pistolet ... %2C5mm/903 - polski sklep i w atrakcyjnej cenie.
Wszelkie Crosmany odpadają. Po czterdziestym strzale bardzo słabną, więc przestrzelina idzie bardzo w dół.
Poniżej 200 złotych to może było coś po 200 zł, gdy to wszystko ruszało. Teraz lepiej postarać się o pistolet sportowy kal. 22. Tańsze niż porządna wiatrówka pcp, bo pca tylko GAMO jeszcze można kupić z przyzwoitą jakością. Inne czasy ... Od biedy https://www.militaria.pl/weihrauch_spor ... _p6962.xml
Czyli coś w ofercie podobnej i nie tej samej jakości.
lexar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2019, 15:37
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: lexar »

Niestety to dość sporo ponad budżet
Mam wiatrówkę długą w miarę ceną ale łamana i sporadycznie jej używam bo ładowanie po każdym strzale jest uciążliwe
Dlatego chce kupić tani pistolet żeby zobaczyć czy mi się to spodoba i postrzelać na poddaszu z 10m
Jak załapie bakcyla to kupię coś lepszego jak nie to schowam do szafki i niech leży
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1949
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Dexter »

Nie ma nic co można by polecić do 200zł. Nie istnieje.
Awatar użytkownika
zbynio
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 23 kwietnia 2015, 19:41
Tematy: 6
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: zbynio »

lexar pisze: 11 stycznia 2022, 15:17 Jak załapie bakcyla to kupię coś lepszego jak nie to schowam do szafki i niech leży
Jak kupisz coś za 200zł to na pewno nie złapiesz bakcyla.Poświeć jeszcze trochę czasu na trochę wiedzy z forum to nie pożałujesz.

Teraz wiem co bym kupił,będąc w Twojej sytuacji na początku drogi z wiatrówkami. Niestety musisz dołożyć i kupić coś za 400-600zł i cieszyć się z fajnego podstawowego pistoletu, albo wydać 200zł i .......stracić 200zł.
IZH 46
Muszu87Tyc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 02 października 2018, 19:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Tychy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Muszu87Tyc »

Jeżeli jednak uprzesz się na crosmana to kontynuacją modelu 357 jest model Vigiliante. Nieco bardziej futurystyczny natomiast jest dostępny w sprzedaży nadal.
Tx200hc,
Walther LGV
Beeman P17
Awatar użytkownika
Jabu_LFS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 02 czerwca 2019, 22:17
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Jabu_LFS »

Dexter pisze: 11 stycznia 2022, 16:05 Nie ma nic co można by polecić do 200zł. Nie istnieje.
zbynio pisze: 11 stycznia 2022, 17:10
lexar pisze: 11 stycznia 2022, 15:17 Jak załapie bakcyla to kupię coś lepszego jak nie to schowam do szafki i niech leży
Jak kupisz coś za 200zł to na pewno nie złapiesz bakcyla.Poświeć jeszcze trochę czasu na trochę wiedzy z forum to nie pożałujesz.

Teraz wiem co bym kupił,będąc w Twojej sytuacji na początku drogi z wiatrówkami. Niestety musisz dołożyć i kupić coś za 400-600zł i cieszyć się z fajnego podstawowego pistoletu, albo wydać 200zł i .......stracić 200zł.
Popieram przedmówców w 100%. LOV-21 albo CP-1 to jedyny rozsądny budżetowy wybór na CO2. Ewentualnie Beeman, ale PCA też trzeba naciągać. Wszystko niżej, to pieniądze wyrzucone w błoto moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Jezzman
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 415
Rejestracja: 17 kwietnia 2017, 12:18
Tematy: 9
Lokalizacja: Wado-Vice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Jezzman »

Beeman P17 jest jedynym wartym uwagi sprzętem w tym budżecie.
"Człowiek nieskalany treningiem" :) - - - - - -|- - - - - - TSAR + EFR, Impact + XXX, Diana 75
-----------------------------------------------------------------
Małopolski Klub Strzelectwa Terenowego Dragon LOK
kinkong
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 75
Rejestracja: 24 września 2008, 17:15
Tematy: 6
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: kinkong »

Popieram przedmówcę.
W twoim zasięgu finansowym to najlepszy wybór.
Andrew13
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 03 listopada 2020, 22:11
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pistolet do 200zł

Post autor: Andrew13 »

To czego szukasz to cz75.
Miej tylko świadomość, że tania zabawka i prędzej czy później się popsuje i już nie naprawisz, taki urok zakupów za 200pln.
Ja bym się zgodził z kolegami i polecił jednak beemana p17 jeśli system pca ci nie przeszkadza.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”