Snowpeak SP500

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
benio
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 470
Rejestracja: 19 czerwca 2006, 21:29
Tematy: 35
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Snowpeak SP500

Post autor: benio »

Dziekuje za odniesienie się do moich pytań.
To już wiem ,czym kierować się przy ewent. zakupie ASG ,jak kształtują się ceny tych zabawek.
A kol.Wydra miał BROWNINGA i napisał swoją opinię o nim, jest pozytywna co do działania ,gorzej z trwałością ,ale mógł mieć pecha.
Chciałem jeszcze dopytać ,jak spust chodzi? Ijak się go trzyma ,tak na oko rękojeść jest ergonomiczna.
Wiem ,że zachowuje się jak w powiedzeniu:" chciałaby i boi się" :-D
Browninga nie miałem , podoba mi się, BEEMANA P17 mogę powiedzieć ,że znam , miałem HW40, ceny podobne..i jeszcze ASG do ewent. rozpatrzenia :-/
Pomyślę jeszcze.
Raz jeszcze dziękuje za opinie.
HW 30+Weaver RV 7 2,5-7X28 Dual
HW50+Hawke Vantage3-9x40 AO MD
Beeman P17
Awatar użytkownika
Wydra
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 02 lutego 2021, 22:38
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Snowpeak SP500

Post autor: Wydra »

Ponieważ nie mam już Browninga, to nie mogę obecnie sprawdzić jak zachowuje się spust, ale z tego co pamiętam to nie był on twardy. Kolejną rzeczą, na którą mogę zwrócić uwagę jest fakt, że Browning jest lekki (dla mnie to wada), a trzyma się go raczej wygodnie, chociaż odrobinę może przeszkadzać automatyczny bezpiecznik, przy strzelaniu z obu rąk.
Miałem też kiedyś Beemana P17 i wydaje mi się on bardziej praktyczny do strzelania (oczywiście za wyjątkiem sposobu ładowania i wiecznie rozkręcającej się regulacji wysokości szczerbinki) i nawet na 20 metrów można postrzelać, a ze względu na typ napędu PCA, wyniki na tarczy były sporo lepsze. Stosując spiczasty śrut można nim też coś zniszczyć na 10 metrów.
Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny.
Awatar użytkownika
benio
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 470
Rejestracja: 19 czerwca 2006, 21:29
Tematy: 35
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Snowpeak SP500

Post autor: benio »

Dziękuje Wydra za odpowiedż.
Prawde mówiąc też powoli skłaniam się do Beemana ,chyba jednak będzie lepszy.
HW 30+Weaver RV 7 2,5-7X28 Dual
HW50+Hawke Vantage3-9x40 AO MD
Beeman P17
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”