Nowa hw97k

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Nowa hw97k

Post autor: ben_sage »

Ja w tym roku ponownie wracając do swojego króliczka załapałem się jeszcze na starą osadę no i cieszę się jeszcze bardziej widząc tą nową , że zdążyłem. Myślałem , że 97k zostawią w starej formie a jednak porobili jak klasyczne łamańce 30/50.

A wam jak się podoba nowa osada :?:

Stara
Obrazek
Nowa
Obrazek
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1418
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 23
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: Nowa hw97k

Post autor: czemar »

Moim zdaniem w nowej jest fajne ryflowanie ale to wcięcie jest dziwne .Lepiej wyglądała by "dziura" w całej tylnej części przynajmniej w kruszyne i 50-tce .Byłoby spotęgowane wrażenie lekkości .
M.
Vortex na Kruszynie :one:
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa hw97k

Post autor: ben_sage »

Tym wycięciem to się chyba bobcat lub impactem wzorowali. Ryflowanie jakby prostrze , coś jak w tym modelu kolo 2000r na chwycie.
Już lepiej jakby dodali regulowane baki pod optyke do lamanów lub zrobili wersje pod optykę z wysoką baką. Ciekawe czy konkurencja zaczyna wykańczać hw i dlatego zdecydowali się na takie kroki. Sprzedaż pewnie bardzo spadła.
Awatar użytkownika
slawol75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 316
Rejestracja: 19 lipca 2009, 10:49
Tematy: 6
Lokalizacja: WSST Strzelec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Nowa hw97k

Post autor: slawol75 »

Chwyt został ten sam. Beznadziejny, przynajmniej dla mnie. Lepiej wystrugać fajne drewienko. Co do uroku, to rzecz względna. U mnie nie wywołuje żadnych emocji...
zawsze środkiem krzyża :-D
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa hw97k

Post autor: ben_sage »

Wiadomo ,ze wystrugane i to jeszcze z fajnego drewna pod siebie nie ma porównania i u mnie nie wywoływał by emocji. Ja nie mam zwyczaju wymieniać coś co dobrze mi leży do rekreacyjnego. A co z tym chwytem nie tak dla ciebie ? Ja bardzo lubię ten wielki chwyt i sklada mi się z nim stabilnie ta odleglość od spustu majstersztyk .Bardzo dopracowana tylko teraz to wcięcie :( Nie wszystko stracone została jeszcze KT, bo ta też daje radę. :033: póki nie wykastrują.
Awatar użytkownika
slawol75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 316
Rejestracja: 19 lipca 2009, 10:49
Tematy: 6
Lokalizacja: WSST Strzelec
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Nowa hw97k

Post autor: slawol75 »

Palec za daleko do spustu... Niestety jak postrzela się trochę z fwb300 to potem mało co pasuje z fabrycznych... :mad: Tylko pozazdrościć tym którym pasuje
zawsze środkiem krzyża :-D
brrupsz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 05 listopada 2009, 19:32
Tematy: 3
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa hw97k

Post autor: brrupsz »

Brzydal. Najładniejsza jest stara osada od 97k bez ryflowania. Klasyk bez odpustu. Co do chwytu ja też lubię grubszy, mi akurat pasuje. Ten z TX200 taki zniewieściały chudziutki mi się wydawał. Poza tym po LGM2 nic w łapie idealnie nie leży.
ben_sage
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 981
Rejestracja: 17 lutego 2010, 20:36
Tematy: 18
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Nowa hw97k

Post autor: ben_sage »

Dobrze , że zawsze jest wybór jedno nie zastąpi drugiego. Ja chwaliłem kiedyś swojego txa dopóki nie wziąłem do ręki hw to zupełnie inna bajka kupiłem sprzedałem wziąłem s400 i później znów wróciłem do sprężyn 85/95 by na końcu znów wrócić do 97k z której najlepsze wyniki miałem ;)

Mi właśnie ryflowanie najbardziej przypadło do gustu te drugie , ale jeśli miałbym wybrać pierwszą bez ryflowania na końcu kolby lub tą najnowszą to też wolę starą.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”