Zbyt wysoko leci...

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Poprzedni tematNastępny temat
Rufi79
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Zbyt wysoko leci...

Post autor: Rufi79 »

Witam za pewno gdzieś może było to ale naprawdę jest tak dużo wątków że ciężko znaleźć . Mam pytanie dorwalem jakaś stara wiatrówkę classic germany 5,5 min ale za cholerę nie idzie strzelić mi w punkt oddalony o 10m wiadomo że to jakiś badziew i każdy napiszę wywal to albo kup od razu coś innego z góry uprzedzam że zbieram kasę na HW50s od Hogana ale teraz mam ważniejsze wydatki ..
Ustawiam szczerbinkę do góry aby leciała w dół jak się nie mylę proszę sprostować jak coś bo naprawdę się nie znam .. robię jak jakieś poradniki z YT i zrobiłem tarcze mam swój punkt ok 20cm średnicy i aby strzelić w niego muszę szczerbinkę ustawić tak aby była z 30cm poniżej mojego celu to w miarę jakoś tam trafie . Tak ma być czy coś popsute jest i da rady jakoś to ogarnąć ?

Awatar użytkownika
sirwolf78
Zarejestrowany użytkownik

Re: Zbyt wysoko leci...

Post autor: sirwolf78 »

Obniż tę szczerbinkę...
Ech...

Rufi79
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Rufi79 »

Szczerze próbowałem wszystko i do góry i w dół nie da rady , nic się nie dzieje praktycznie , pisze praktycznie co ciut się poprawia ale nie zbliża się ku środkowi dodam że prawo i lewo jak się ustawia to pasuje , czy może być po prostu wina tej szczerbinki ?

Awatar użytkownika
wichura

Post autor: wichura »

Nic nie piszesz o muszce... Nie może tak być, że ,,zgrywając,, muszkę i szczerbinkę, niezależnie od wysokości szczerbinki, na tym samym dystansie, trafiasz w ten sam ( mniej/ więcej) punkt . :651: .

Awatar użytkownika
Ślubek

Post autor: Ślubek »

Prawdopodobnie zakres regulacji diabli wzięli (np. krzywa lufa).
I staraj się nie dociskać kolby do ramienia (tzw. artillery hold) bo to powoduje podrzut.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2020, 14:45 przez Ślubek, łącznie zmieniany 2 razy.
Morini CM162EI, Łucznik wz.70, S&W 78G, Crosman 3576,
FWB 700, Diablik+Vortex DiamondBack 3-9x40, Walther LGV Olympia, Crosman 1760
Walther GSP, Savage Axis II, Wostok SM2, Doruk Posejdon
https://nasze-wiatrowki.pl

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”