Kupiłem Hw35 ale.... Potrzebne części!

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Adrianos034
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 11:38
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Kupiłem Hw35 ale.... Potrzebne części!

Post autor: Adrianos034 »

Witam wszystkich,

Jak w tytule kupiłem niedawno swoją pierwszą wiatrówkę, dużo czytałem na forum informacji, porównań, ale ostatecznie mój wybór padł na hw35. Być może ze względu na jej mniejsza popularność, bynajmniej u nas.
Wcześniej miałem przyjemność strzelać na kolegi hw30 i spodobało mi się 😊

Przechodząc do meritum po rozebraniu okazało się, że prócz tego że była zawalona smarem i wymaga mycia oraz ponownego smarowania. To sprezyna jej jest lekko wygięta, sam tłok wydaje się być starego typu, porównując z innymi zdjęciami lub filami. Uszczelka lufy też wymaga wymiany.
Stąd moje pytanie i prośba o pomoc w zakupie sprężyny czy kupić ori czy eksportowa?
Oraz czy można wymienić sama uszczelkę tloka? Czy by mieć sylikonową to trzeba cały tłok wymienić?
Jeśli ktoś z was by miał potrzebujące części i chciałby sprzedać to chętnie bym się dogadał.
Lub słyszałem o tuningu u Hogana, ale nie mam pojęcia jakie to koszty, a nie ukrywam że bym chciał sam coś przy niej porobić. A z czasem na tuning bym oddał fachowcowi.

Z góry dziękuję za zainteresowanie i odzew, pomoc. Postaram się wkleić zdjęcia dla podglądu.
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2020, 14:51 przez Adrianos034, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nekrofem
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 19 sierpnia 2020, 18:05
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupiłem Hw35 ale....

Post autor: nekrofem »

Powstaje "stronka Hogana", ale dokładnie to chyba dzwonić najlepiej:
http://airgunservice.pl/cennik-uslug/
Ja kupując w "ak hobby" za tuning Hogana dopłaciłem tylko 190zł., ale tu jest umowa ze sklepem więc raczej liczyłbym na wyższe koszta...dzwonić i już, telefon na stronie podali.
Debowiak
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 14 grudnia 2019, 05:47
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupiłem Hw35 ale....

Post autor: Debowiak »

Cześć.Jestem tu na forum nowy i mało aktywny,ale wiatrówkami zajmuję się już trochę lat.Mam między innymi hw 35.Wiatrówka spoko .Jeśli chodzi o sprężyny to najlepiej nowa w AK.65zł+wysyłka.Jeśli masz tłok starego typu to reanimacja orginalnej uszczelki, lub jeśli masz dostęp do tokarki dorobienie adaptera-to wprzypadku gdy chcesz się sam pobawić.jeśli nie to telefon do Hogana,albo do innego speca.Mam kilka dobrych uszczelek do hw 35-80 .Jeśli chcesz mogę Ci wysłać zokazji świąt za koszt wysyłki.Jak by co to pisz na priw lub zadzwoń 609 745 060.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Linek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1003
Rejestracja: 02 czerwca 2011, 00:11
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupiłem Hw35 ale.... Potrzebne części!

Post autor: Linek »

Sprawdź zestaw na stronie super wiatrówki powinna być uszczelka i zestaw tuningowy
Shadow, CZP10F, CeGlock 19 PH5, Tanfoglio, Luger P08, VIS ,TT Radom, S&W 38 spec, Rak, Tikka Sporter, Stag, Mauser 1939, 2xSzwed 6,5x55, Bock Fair ,Mosin Buss, CZ457. CZ557, ATA Sporter UZI.Sporo tego było
Adrianos034
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 11:38
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupiłem Hw35 ale.... Potrzebne części!

Post autor: Adrianos034 »

Dziękuję Panowie za podpowiedzi, będę szukać części po sklepach internetowych. Na tuning u Hogana lub innego polecanego fachowca przyjdzie czas.
Póki co chce się nacieszyc seryjna lub trochę ulepszona. I mieć przyjemność z podłubania przy niej trochę sam i postrzelania.
Generalnie gdyby jeszcze ktoś wiedział gdzie zdobyć montaż do lunety na 13mm będę wdzięczny, bo na 11mm jest pełno do wyboru. Te co widzę w necie to brak dostępności w magazynie.
Awatar użytkownika
jarek65w
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 460
Rejestracja: 20 lutego 2006, 13:22
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kupiłem Hw35 ale.... Potrzebne części!

Post autor: jarek65w »

Cześć
Ja mam jakiegoś SM z kołkiem na 35 , generalnie obróciłem szczęki w tym montażu i luneta siedzi.
Nie wiem czy obecne ale moj stary SM ma tą skręcana szczękę asymetryczną , czyli jedna strona bardziej zawinięta a druga mniej.Jakby na różne rozstawy.
Nie wiem na ile to jest super osiowo z lufą ale do okazjonalnego strzelania jak moja 35 się sprawdza.
Pozdro
.177 .20 - bawi mnie strzelanie , wiec strzelam z kim i kiedy chcę.
Ostatnio prawie wcale :-(
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”