CZ P07 i sprężynka spustu

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

MarianoItaliano
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2018, 21:43
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

CZ P07 i sprężynka spustu

Post autor: MarianoItaliano »

Witam szanownych forumowiczów :516:
Jakiś czas temu nabyłem CZ P07 Duty 4,5mm na C02 wersja z blowback, wszystko było fajnie, do momentu kiedy podczas strzelania, do komory dostały się dwie kulki śrutu, nie mogłem ich bezinwazyjnie wydostać, więc rozebrałem pistolet na części i wyjąłem śrut... I tu zaczynają się schody, bo podczas próby złożenia tego ustrojstwa, nie mogłem poradzić sobie ze sprężynką spustu, nijak nie pasowała mi do całości, orginalna krzywizna owej sprężyny nie pozwala ułożyć jej tak żeby niewadziła o któryś z elementów, albo o zamek, albo o taką blaszkę która łączy spust z kurkiem i blokadą spustu. Próbowałem nagiąć, naciągnąć jakoś dopasować siłowo, aż w końcu pękła. Załamany, sfrustrowany i wku@#*ony, odłożyłem wiatrówkę do szuflady. Emocje opadły, dokupiłem nową sprężynę, próbowałem (tym razem delikatniej) jeszcze raz, ale dalej nie pasuje. Przekopałem internety, w poszukiwaniu wskazówek, instrukcji ale nic konkretnego nie ma :583: na youtube są filmiki ale z demontażu takiej wiatrówki i słabo widać element o który mi chodzi. i tu prośba do Was, czy któryś z forumowiczów posiadający taki sprzęt mógłby zrobić zdjęcie, ewentualnie podpowiedzieć jak to zamontować??
Za pomocne info, beczułka browaru i sakiewka brązowych monet :piwo:
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1418
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 23
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: CZ P07 i sprężynka spustu

Post autor: czemar »

Vortex na Kruszynie :one:
MarianoItaliano
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2018, 21:43
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P07 i sprężynka spustu

Post autor: MarianoItaliano »

Widziałem już chyba wszystkie schematy i instrukcje od P07, ale na nich widać tylko tyle że ta pie...piekielna sprężynka tam jest, ale nie pokazują jak dokładnie powinna być ułożona, a w tym cały mój problem tkwi,,, :(
Bartax
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 25 lutego 2024, 14:47
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P07 i sprężynka spustu

Post autor: Bartax »

Witam czy udało się naprawić /znaleźć miejsce sprężyny spustu . U mnie jest ten sam problem
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”