Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Jacentus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 21 lutego 2013, 13:41
Tematy: 0
Lokalizacja: dolnośląskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Post autor: Jacentus »

Witam szanownych kolegów.
Chciałbym uzyskać od Was (jeśli ktoś miał bądź ma Nemesis) opinię nt tego karabinka:
https://kralarms.com/en/urun/puncher-nemesis-s/
Jest to jak podają różne źródła nowość na 2018 rok i jest to karabinek flagowy Kral'a. Nie ma na polskich stronach opinii czy recenzji poza opisem i danymi technicznymi a filmiki z YT wiadomo są obcojęzyczne.
Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i uwagami bo zaintrygował mnie ten karabinek; ten wygląd, długa lufka, kartusz (butla) 0,5 litra - 250 bar.
Pozdrawiam Jacentus
<-- Daystate MK3 FT-R -->
oberro
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 19 listopada 2016, 23:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Post autor: oberro »

Nie spodziewaj się, że ktoś to ma, bo to dość świeża propozycja a i marka nie bardzo tutaj popularna. Miałem zwykłego punchera i powiem tak: nie był zły (w tej klasie cenowej oczywiście). Największy ból był z magazynkami, ale obecne modele mają już magazynki nowego typu, chociaż i one czasami mają wadę polegającą na zgniataniu delikatniejszego śrutu np. niektórych JSB, ja nauczyłem się dorabiać sprężynki i ten problem wyeliminowałem. Nawet bez rega prędkość dość stabilna (oczywiście górka występuje). Ja miałem po poprawkach Serwisu Wiatrowego i nie miałem przez cały okres użytkowania żadnych problemów, ale zdarzały się pękające iglice jak ktoś dużo strzelał (bez problemu do dorobienia u lokalnych speców za niewielkie pieniądze).
Jakbyś się zdecydował, to weź pod uwagę, że w razie gdyby nie podpasował, kaliber 4,5 może być ciężko zbywalny. Tutaj marka jest mało popularna a inni preferują większe kalibry.
Kolejna rzecz to ten "regulator prędkości" występujący w specyfikacji. Najprawdopodobniej chodzi o to pokrętło a nie o regulator/reduktor ciśnienia (do sprawdzenia!). Ze względu na duży zasobnik po odpowiednim zestrojeniu i tak ilość w miarę równych strzałów powinna być spora, ja na 230ccm miałem w limicie min. 6 magazynków po 14 śrutów.
Awatar użytkownika
Jacentus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 21 lutego 2013, 13:41
Tematy: 0
Lokalizacja: dolnośląskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Post autor: Jacentus »

THX oberro :wink:
<-- Daystate MK3 FT-R -->
Maciej.S
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwietnia 2016, 19:52
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Post autor: Maciej.S »

Witam!
Nemezisa S mozna kupic w komplecie z 2 lufami( 4.5 ,5.5 )oraz z popychaczami srutu na militarni.sklep.pl
Nie obiecywalbym sobie zbyt wiele po karabinku w ktorym blok skrecono z 3 (chyba) czesci....
Ale wyglad pomysl i cena niezle.
Awatar użytkownika
Yurko
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1426
Rejestracja: 21 czerwca 2018, 20:36
Tematy: 33
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Post autor: Yurko »

Ten sklep to jest aby poważny? Można mu ufać? Wystawili: Air Arms S510-SL Carbine poniżej 3 tys. Cena jak używanego na OLX!
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)
FatBoy2018
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 22 lipca 2018, 23:28
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Bullpup Kral Puncher Nemesis S

Post autor: FatBoy2018 »

Kupowałem tam dwa karabinki w super cenach,bez jakiejś wtopy jakościowej itp. Widać jest potencjał w regulowaniu cen,a nie marży 200% jak większość.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”