HATSAN 90- złamany spust

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Pasquallo
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 02 lutego 2015, 17:37
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

HATSAN 90- złamany spust

Post autor: Pasquallo »

Szanowni Forumowicze :)

Dwa lata temu stałem się posiadaczem Hatsana 90. Dzisiaj, podczas oddawania strzału pękł język spustu. Ułamał się przy tej śrubce od regulacji i teraz sobie luźno lata. Wiatrówka była nabita, na szczęście udało mi się ją wystrzelić przy pomocy małego gwoździka włożonego w ten otwór regulacyjny czy jakoś tak. Jednak do rzeczy- Czy ktoś może polecić jakiegoś fachowca w woj. łódzkim który mi to ogarnie? albo kogoś komu sprzęt można wysłać i to naprawi? Mogę podesłać zdjęcia, cokolwiek co jest potrzebne. W mojej okolicy nie ma żadnego rusznikarza.
Tutaj zaznaczyłem w którym miejscu pękło:

https://zapodaj.net/a7c6a228ad473.jpg.html

PS jak go kupowałem, to się tutaj Was radziłem i pisaliście, że jak się hatsana trochę stuninguje, to nie jest taki straszny. W sensie było coś o bardziej kulturalnej sprężynie (wymiana) i coś jeszcze. Nie pamiętam dokładnie. W każdym razie oprócz naprawy, chciałbym żeby ktoś to również poprawił.

Będę wdzięczny za każdą informacje. Teraz jest sezon grillowy, przydałoby się trochę postrzelać do tarczy a nie ma czym...
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2018, 22:28 przez Pasquallo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
czemar
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 1418
Rejestracja: 17 marca 2007, 08:55
Tematy: 23
Lokalizacja: Koło/ZŁota
Grupa: Moderatorzy wiatrówkowi

Re: HATSAN 90- złamany spust

Post autor: czemar »

W okolicy masz Eresa .
Spusty dorabia także Merkury w komercyjnych są obaj .
Pozdrawiam .
Marek.
Vortex na Kruszynie :one:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”