Webley Raider

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
konradelo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 lutego 2003, 20:39
Tematy: 14
Lokalizacja: Pasłęk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Webley Raider

Post autor: konradelo »

Jaką sumą pieniędzy powinienem dysponować chcąc kupić Webleya Raider w Polsce? Chodzi mi o cały komplet tzn. wiatrówka+ pompka. Czy jest to broń celna i warta swojej ceny :?:
jeden strzał- jedna dycha! Walther CP 88 Competition!
Zylo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 194
Rejestracja: 30 grudnia 2002, 22:47
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Zylo »

Pompka ?!??
Jakbyś już zdołał napompować to by Ci się strzelać odechciało... :D
Robert.96
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 136
Rejestracja: 04 grudnia 2002, 13:45
Tematy: 12
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Robert.96 »

:lol:
Bracie, chyba że ma niedaleko strzelnicy stację benzynową z komppresorem...
Nataszazapraszanaseriezkałasza...
Awatar użytkownika
HunterKK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 541
Rejestracja: 03 stycznia 2003, 01:32
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: HunterKK »

Oj konradelo Ty chyba sam nie masz pojecia czego wlasciwie chcesz :?
Raz pytasz o Meteora, innym razem o Lightinga, HW77, HW97, Raidera, Patriota .... :shock: Cos mi sie zdaje ze bedziesz mial ciezki wybor :lol:, najlepiej zrob watek pod tytulem - jaki karabinek wybrac i bedzie szybciej.
Poczytaj sobie o kazdym modelu na www.straightshooters.com i wtedy sie zorientujesz co ktory potrafi :idea:
Awatar użytkownika
konradelo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 lutego 2003, 20:39
Tematy: 14
Lokalizacja: Pasłęk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: konradelo »

powiem krótko- jestem nastawiony na dwa warianty tzn. gorszy+ luneta lub lepszy a luneta za pewien czas dla tego rozważam różne możliwości i chyba kupie lepszy a lunetke pozniej. "Kto pyta nie błądzi!"
jeden strzał- jedna dycha! Walther CP 88 Competition!
Mi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 984
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 08:19
Tematy: 75
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mi »

Wiatrówki PCP najczęściej nie mają otwartych przyrządów celowniczych więc raczej sobie zrobisz prezencik na ścianę. Żeby kupić cały nowy komplet PCP ( karabinek , butla , reduktor z manometrem , luneta , montaż ) trzeba około 5000 PLN - to tak skromnie.
Awatar użytkownika
HunterKK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 541
Rejestracja: 03 stycznia 2003, 01:32
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: HunterKK »

Mi juz nie przesadzaj mozna kupic komplet za mniejsza cene, ale naprawde trzeba poczekac az GW wejda do Polski... wtedy importerzy beda sprowadzac wszystkie rodzaje wiatrowek i beda one duzo tansze (bo w wiekszosci sklepow pojawia sie PCP) - dzis za Raidera trzeba ok 2800 zaplacic gdy tymczasem w UK kosztuje on razem z podatkiem i z marza sklepu ok 1800zł. A tak poza tym to jesli chodzi o sprzedaz na eksport to firmy sprzedaja te same modele co w UK o jakies 50funtow taniej niz u siebie w kraju wiec cena teoretycznie powinna sie zmiejszyc jeszcze troche - co biorac pod uwage mentalnosc Polakow niema racji bytu :lol: , przeciez u nas sklepikarz musi zarobic od razu 1000zl na jednym karabinku ..pfff smiechu warte, taniej wyjdzie kupic sobie bilet lotniczy do UK i go samemu przywiesc :!:
Co za narod :roll:
Mi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 984
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 08:19
Tematy: 75
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mi »

Święta prawda. Jestem na etapie poszukiwac karabinka do FT i cę coś niemieckiego z górnej półki ceny w niemczech wachają się od 1200 - 1350 euro w Polsce prawie 2000 euro za ten sam model ( anscheutz 2020 ). To jest tak zwany skandal. :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2003, 11:07 przez Mi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
HunterKK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 541
Rejestracja: 03 stycznia 2003, 01:32
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: HunterKK »

Do Niemiec nie jest daleko, a po 1.01.04 bedziesz sobie mogl pojechac i sam przywiesc taka maszynke - zaplacisz tylko za wache do samochodu :lol:
PS. Kiedys dowiadywalem sie o cene Slavii i sprzedawca powiedzial mi ok 500-600zł gdy tymczasem na slowacji najlepszy model (631) kosztuje ok 230zł - :lol:
Jedyna rada przy kupnie drogiego sprzetu jest tylko zakup za granica lub droga wysylkowa - jak tylko wejdziemy do UE (czego nie jestem goracym zwolennikiem) sprawa sie zmieni i bedzie takie przedsiewziecie duzo latwiejsza i bezproblemowe.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”