Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

uszkodzona muszka ASG CZ75 p-07

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Superfrog
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

uszkodzona muszka ASG CZ75 p-07

Postautor: Superfrog » 2012-03-22, 20:36

Witam,

Czy spotkaliście się z takim problemem jak uszkodzona muszka na lufie a raczej przedniej części zamka na pistolecie? U mnie całkowicie odpadła. Czy da radę coś takiego dokupić / dorobić żeby było elegancko wykończone? I jak to zamocować? P07 ma metalowy zamek. Na crazy glue? Proszę o informacje szczególnie od osób które przeżyły takie nieszczęscie.
Gamo CF30 GL LR + Leapers 3-9x32AO

Awatar użytkownika
maario

Postautor: maario » 2012-03-22, 20:45

Mi ten pistolet spadł na ziemię z około 50cm,i udeżył tym co Tobie odpadło.Troszkę się podrapał ale nic nie odpadło.
Przerwa w strzelaniu.

Awatar użytkownika
Superfrog

Postautor: Superfrog » 2012-03-22, 20:49

Biedny pistolet. Dobrze że nic mu się nie stało :) Ciekawe może masz lepszy klej / lut

Awatar użytkownika
Superfrog

Postautor: Superfrog » 2012-03-23, 21:15

Dodam tylko że mi pistolet nie spadł na ziemię a podczas strzelania muszka się wysunęła niepostrzeżenie do przodu i papa. Wystarczy że ściemniało się i tego nie zauważyłem. Ciekawe czy inne CZ75 tez to mają

BBros

Postautor: BBros » 2012-05-14, 11:44

Superfrog pisze:Dodam tylko że mi pistolet nie spadł na ziemię a podczas strzelania muszka się wysunęła niepostrzeżenie do przodu i papa. Wystarczy że ściemniało się i tego nie zauważyłem. Ciekawe czy inne CZ75 tez to mają

W mojej też muszka wypadła, na szczęście znalazłem i przykleiłem jakimś uniwersalnym klejem, nie pamiętam dokładnie jakim i jest ok

Awatar użytkownika
Militaria.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Militaria.pl » 2012-05-14, 14:03

Tak, mam talkie sygnały, "że wylata" i przekazaliśmy te uwagi producentowi.
PRYWATNIE dodam, że usunąłem szczerbinkę aby jej nie zgubić i mam ją w pudełeczku z takimi skarbkami, ale ja strzelam tylko sylwetki, wiec mi to mało przeszkadza.
Obrazek

Ikimpl
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: uszkodzona muszka ASG CZ75 p-07

Postautor: Ikimpl » 2018-01-14, 20:32

Siemka, mam ten sam problem - gdy wyciągałem energicznie moją replike cz 75 z kabury muszka się odczepiła i wypadła na podłogę. Z początku myślałem że to część kabury, ale podczas strzelania do tarczy zauważyłem że nie mam muszki! :suprise: . Próbowałem to sklejić klejem na gorąco, ale muszka go wypychała z szyny. Narazie wsadziłem dla usztywnienia kawałek papieru pomiędzy muszkę a szynę. Jutro jadę do sklepu po „super glue” Dodam że replike zamówiłem w styczniu 2018. :cry:

Wróć do „Wiatrówki”