Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Post autor: adnikauto »

Witam,

Po niesmaku jaki mi pozostal po Steyerze... sie wzialem i na szybkiego, na stojaco- trzymajac Walterka w dwoch lapkach... "pomeczylem" wiszace butelki...






.... Zrobie tor i bede prul z obu rak dynamicznie... i bede nakrecal.... to dzisiaj to na szybkiego... nie chcialo mi sie rozstawiac klamotow... ale poswiece troche czasu, zeby bylo fajnie dla strzelca i dla patrzacego.... :one:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Post autor: adnikauto »

Witam,

Na razie ze strzelania nici... pada deszcz.... inna sprawa... laser w CP99 Compact.

Wie ktos z Was w jakim celu Walther zaontowal dwie czerwone diody w laserze po obu stronach oslony spustu skierowane w kierunku strzelca.... ???

Z laserami nie mialem tak duzo doczynienia ale jedyne wytlumaczenie to to- zeby nie "zapomniec" o wlaczonym laserze... ?! Serio...? :shock:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Jak beda sprzyjajace warunki to postrzelam o zmroku wlasnie z wykorzystaniem lasera... ciekwe jak to wyjdzie...?
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Post autor: adnikauto »

Pogoda ladna, cieplo, ok. 30*C w cieniu a wiec dla Co2 wymarzone warunki- w sumie to Wasza wina- :one: nie planowalem dzisiaj strzelania ale namieszaliscie mi w glowie, ze te kulki BB-sowe takie "przecudne" i taka robia "robote"... wiec wzialem Walterka + 3 magazynki + ustawilem butelki, tarczki, odleglosc 10 metrow, z jednego kartrydza Co2 strzelam 2 x 3 czyli 6 magow- mozna jeden wiecej ale celnosc sie pogarsza z kazdym strzalem...

Czy zle czy dobrze nie mnie osadzac... mialo byc dynamicznie- no to jest... nie chce mi sie budowac toru dla 3 magazynkow i jednego Walterka barkuje mi jeszcze jednego "miotacza" BB-sow. Marzy mi sie chodzenie i strzelanie w ruchu do celow rozstawionych dookola.... jeszcze gdyby tak z dwoch rak jednoczesnie.... ale bylaby jazda... :) ... prawda ponizej dwa najlepsze filmiki czyli "najzywsza" akcja... :one:





A Tak wygladaly tarcze po 12 magazynkach 12 x 19 = 228 BBsow

Obrazekscreen shot

Jak kupie jakiegos "miotacza" BB-sow to bede zmuszony zbudowac tor "przeszkod"... ale na razie jest co jest...
:one:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
telli
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1319
Rejestracja: 06 grudnia 2004, 17:37
Tematy: 77
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Post autor: telli »

Twinmaster competitor/Beeman P-17/Walther PPS+laser/CZ-75D compact+laser/ Sti DutyOne/Colt Combat Clasic/CZ200S+magazynek+dłuższy kartusz+pompka PCP Webley[FX].
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Post autor: adnikauto »

Telli- fajny temat... ale z 2009 roku... :) i fotki juz w wiekszosci nieaktulane ... pewnie mnie "obija" jak zaczne w nim pisac.... :wink:

P.S. Po przeczytaniu calego watku podanego przez Ciebie wynika, ze albo jestem "ostrzelany" albo Walterek ladnie "chodzi" albo ze sie mieszcze w sredniej... zapewne kwestia interpretacji... ;laughing: :)

... raczej do tarczy o typowych wymiarach bym nim nie strzalal chyba, ze "nadwymiarowych" jak u mnie... nadmienie jeszcze, ze na mojej duzej tarczy punkty celowania to te czerwone kropki.... a nie tylko srodek tarczy... :one:

.... najlepiej widac na video po butelkach- jakie sa wymiarowo- kazdy widzi i czy dostaly jednym strzalem i spadly czy bylo wiecej niz jeden strzal potrzebne do ich stracenia...
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
telli
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1319
Rejestracja: 06 grudnia 2004, 17:37
Tematy: 77
Lokalizacja: wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Walther CP99 compact- strzelanie dynamiczne...

Post autor: telli »

Tak, fajny. Teraz całkiem przypadkiem na niego trafiłem po tylu latach bytowania na tym forum... Niestety foty znikają po jakimś czasie w cyberprzestrzeni, a szkoda.
Twinmaster competitor/Beeman P-17/Walther PPS+laser/CZ-75D compact+laser/ Sti DutyOne/Colt Combat Clasic/CZ200S+magazynek+dłuższy kartusz+pompka PCP Webley[FX].
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”