Jaki śrut na 50 m i dalej

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
sqbi11
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 12:44
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki śrut na 50 m i dalej

Post autor: sqbi11 »

H&N wpuścił też mało popularny a bardzo ciekawy śrut - Sniper. Dostałem kilka sztuk na testy od kolegi i na 30m z mojego HW100 dawał lepsze skupienie niż najlepszy Exact. Żeby jednak nie było tak różowo, to kupiłem paczkę tego śrutu i okazało się że sieje po całej tarczy. Dałem do przetestowania innemu właścicielowi HW100 i u niego wychodziły piękne skupienia ( bądź tu człowieku mądry ). Jak widać nie tylko JSB ma problem z powtarzalnością. Sniper wychodzi w różnych wersjach ciężkości ( testowałem medium i light ) , możliwe że Twojej lufie "spodobają" się te peletki. Warto zwrócić uwagę , że ten śrut jest czymś naoliwiony. Jeśli twój karabinek "nie lubi" takich rzeczy , to warto śrut wcześniej wymyć.
Zło bobrem zwyciężaj ;)
rokasa58
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 595
Rejestracja: 25 lutego 2016, 10:34
Tematy: 4
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki śrut na 50 m i dalej

Post autor: rokasa58 »

" pellet luba od napiera mam pokuszę się może o umycie h&n i namaszczenie"

Sprężyny nie przepadają za smarowanym śrutem :-D
ONE SHOOT ONE MOMMENT NO MISS
mariuszj0808
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 28 lutego 2013, 09:35
Tematy: 7
Lokalizacja: łuków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki śrut na 50 m i dalej

Post autor: mariuszj0808 »

Ogólnie na oryginalnych wnętrznościach miał w granicach 20 ft rozrzutu i 10.5 ftlb
wsadziłem mu vortek-a po tym zabiegu energia poszła pod +- 12 ftlb trochę za mocno jak na UK założony został short stroke TBT z uszczelką od hw wylądowało to na 11.2 ftlb i spredzie około 10ft i naprawdę przyjemnym kopniaczku no miodzio niestety po tygodniu i połowie paczki śrutu energia poleciała na 9 lbft , oringi w lufie nowe , but cały .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”