Kandar cp1 wymiana lufy

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

bartek2k9
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 09:04
Tematy: 5
Lokalizacja: Toruń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kandar cp1 wymiana lufy

Post autor: bartek2k9 »

Tez mialem niedawno problem z nietypowymi oringami na lufie. W żadnym sklepie nawet nie słyszeli o rozmiarze 8x0.8mm. Przeszukalem domowe zasoby i znalazlem oringi 6x1mm. Założone na lufę nie ŕóżnia sie niczym od oryginałów. Wiatrówka strzela równie dobrze.
HW97K + DOT FFP 4,5-14x44; SPA PP700W + Vortex Crossfire II 4-12x40 AO BDC
reganreg2233
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 03 marca 2016, 10:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kandar cp1 wymiana lufy

Post autor: reganreg2233 »

Jestem już po wymianie lufy. Zaprzyjazniony tokarz przerobił mi rurkę z huntera 440 na wzór oryginału Kanadara. Jest 5 cm dłuższa i grubość większa jak w karabinku Huntera. Różnica to rysy gwintów bardzo wyraznie zaznaczone w hunterku a w Kandarze prawie niewidoczne. Strzały teraz oddawane są cichsze i precyzyjne. Dokładnie go przetestuje jak się znajdzie trochę czasu.
reganreg2233
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 03 marca 2016, 10:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kandar cp1 wymiana lufy

Post autor: reganreg2233 »

Jestem już po wymianie lufy i powiem że jestem zadowolony, pistolet trafia bez rozrzutów i jest jakby cichszy. Lufa z Huntera ma głębokie gwinty a w Kandarze jakby ich nie było, ma się wrażenie że są wymalowane. Jest dłuższa o 4 cm i pozostawiona oryginalna grubość co sprawia że pistolecik nabiera szlachetności. Oksydę zrobiłem na gorąco w oleju i jest podobna do oryginału. Na pozbyciu mam teraz lufę z Kandara.
Sandacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 111
Rejestracja: 03 listopada 2016, 09:49
Tematy: 1
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Kandar cp1 wymiana lufy

Post autor: Sandacz »

Cichszy bo ta sama dawka "luftu" a rozprężą się w dłuższej lufie i wylatuje już z mniejszym impetem. Pewnie wzrosła nieznacznie też prędkość śrutu a co za tym idzie i J.
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2017, 12:07 przez Sandacz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”