viper mi padł

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Raq
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 714
Rejestracja: 21 sierpnia 2003, 13:54
Tematy: 14
Lokalizacja: Legionowo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Raq »

JM pisze:i tych takich innych... .
prosze prosze jaki kolega Jacek delikatny i dyplomatyczny. a zachwyty nad "innym" HMod20 to o czy swiadcza :wink: :?:
TX200 Mk IV LR-X BT- Limited Edition "PP" 02.2004 NR3 B 3200 10x40
Daystate Huntsman B 4200 8-32x40
AERON Brno B96
Daisy POWERLINE 717
ps. QB78 Delux SWFA SS 10x42 ;laughing:
JM
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1949
Rejestracja: 14 lutego 2003, 02:11
Tematy: 113
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: JM »

Dyplomacja to w dzisiejszych czasach najważniejsza sprawa... :wink:

A tak poważnie to niestety czsami mam wielki problem... ze sobą, i cała masa ludzi mi to zarzuca, że robie sobie często swoimi wypowiedziami antyreklamę...

Ale taki już jestem, że nikt mi jeszcze dobrego filtra miedzy mózgiem a językiem nie zamontował i jak coś mi się nie podoba a jest w mojej ofercie to i tak powiem co na ten temat myślę...

Wracając do Hatsanów to jak juz mówiłem kiedyś i sie znowu powtórzę: nie mam nic do nich i w swojej klasie cenowej są naprawde rewelacyjne...

a Model 20 to świetny pistolet do strzelania rekreacyjnego i pierwszych kroków tarczowych... i nie samowicie atrakcyjny cenowo w stosunku do podobnych konsttrukcji np. DIANY.

Dodam jednak, że "Chinki" to totalna pomyłka i wcale ich nie powinno być na świecie, ale jednak mam je w ofercie i nikomu nie zabronie jej kupić jak sie uprze, bo to jego wola... ale mojego zdania na ten temat nie zmienie..."badziew" i juz....
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”