Shadow

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Alex
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 277
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 20:18
Tematy: 27
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Shadow

Post autor: Alex »

Witam

Nie tak dawno zakupiłem wiatrówke GAMO Shadow 440 (łoże jest z tworzywa, coś jak WILDLIFE ale kształt tradycyjny)
To jest moja pierwsza wiatrówka i chciałbym się poradzić jakiego śrutu urzywać, jakie skupienie osiągaja tego typu wiatrówki.
Czy potrzebny jest jakiś specjalny montarz lunety( flinta ma kopa-305m/s)
Czy po tuningu różnice będą bardo zauważalne?

Z góry dzięki i pozdrawiam

Aleksander Moryń
Awatar użytkownika
Krzysiek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 494
Rejestracja: 21 listopada 2002, 21:26
Tematy: 31
Lokalizacja: pl
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Shadow

Post autor: Krzysiek »

Nie tak dawno zakupiłem wiatrówke GAMO Shadow 440 (łoże jest z tworzywa, coś jak WILDLIFE ale kształt tradycyjny)
To jest moja pierwsza wiatrówka i chciałbym się poradzić jakiego śrutu urzywać, jakie skupienie osiągaja tego typu wiatrówki.
jezeli to GL to rewelacji sie nie spodziewaj jezeli chodzi o skupienie :? ale na poczatek to calkiem przyzwoity sprzet. Co do doboru srutu to niestety Ci nie pomoge, bo nie mialem nigdy takiego gamonia a dobor srutu szczegolnie w gl-kach to sprawa dosc indywidualna.
Czy potrzebny jest jakiś specjalny montarz lunety( flinta ma kopa-305m/s)
mysle ze odpowiednim montazem do tej wiatrowki bylby jednoczesciowy montaz dampa-tlumiacy odrzut.
Czy po tuningu różnice będą bardo zauważalne?
zalezy jaki tuning masz na mysli ? w bebechach ? nowa osada ? normalna lufa ? dopracowanie mechanizmu spustu ?
BSA S10 ...a strzelec ze mnie zaden, juz lepszy jest Bin Laden 8-)
Awatar użytkownika
HunterKK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 541
Rejestracja: 03 stycznia 2003, 01:32
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: HunterKK »

Jesli chodzi Ci o montaz to podobnie jak Krzysiek polecam Ci DAMPA MOUNT (DIANA), jest drogi ale jak raz kupisz pozadny to bedzie Ci sluzyl na lata - jak kupisz kaszaniasty to go wyrzucisz i wydasz 2x kase...
A jesli chodzi o srut to wiedz ze dobrze sie spisuje Germania i H&N FTT. Najlepiej jak przetestujesz sobie kilka rodzaji to sam bedziesz wiedzial najlepiej co lubi Twoja wiatrowka. Generalnie z tego co czytalem to Germania swietnie spisuje sie na wszystkich Gamoniach.
Mi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 984
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 08:19
Tematy: 75
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mi »

Skupienie w GL Gamo tych mocniejszych ( pow 260 m/s ) najlepsze osiąga się ciężkim śrutem. Ja mam CF 30 i używam najczęściej H&N Silver Point , Barracuda ( Extra Hevy ) , dość ładnie lata Hollow Point ale na krótkim dystansie. Testowałem też wynalazki - Devastator i Cobra Strike firmy nie pamiętam. Śrut angielski ale jakość wykonania taka że może w 1900 buli by zadowoleni.
Awatar użytkownika
Alex
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 277
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 20:18
Tematy: 27
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

dzięki:)

Post autor: Alex »

Dzięki wszystkim za odpowiedz
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”