Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Umerex Racegun i pare kwestii technicznych

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

ticol
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Umerex Racegun i pare kwestii technicznych

Postautor: ticol » 2019-11-08, 10:04

Witam. Wczoraj zakupiłem moja 3 zabawkę. Mam Glocka 187 BB, Berette 92 FS i teraz przyszdł czas na Umarexa Raceguna. Za mną pierwsze strzelanie i od razu mam pare pytań technicznych
1. Czy to normalne ze przy załadowaniu i zakrecaniu kurka od naboju co2 sluchac delikatne syczenie tak ze ciut tego powietrza ulotni sie na zawnatrz?
2. Czy wystrzeliwujecie nabój co2 do końca? Chodzi o to ze po 3 magazynku sytzaly sa juz pewnie słabsze a gazu jest jescze na 2 magazynki wiec czy mogę wcześniej wyjmować nabój, chodzi mi o to ze przy odkrecaniu ulatnia sie gaz który pozostał a nie wie m czy to nie niszczy uszczelki
3. Mam 2 szczerbinki do zamontowania. Bardziej chodzi mi o ta z ta jakby zielona żyłką, ta nie ma opcji przykręcenia do pistoletu przez co jest troche luźna. Jak ją prawidłowo osadzić . Wg instrukcji powina być przykręcana ale nie ma jak

maddra
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Umerex Racegun i pare kwestii technicznych

Postautor: maddra » 2019-11-09, 09:51

Zwróć to g..o sprzedawcy i kup sobie wiatrówkę.
Te "zabawki"są jednorazowe i szkoda na nie swoich ciężko zarobionych pieniędzy.
HW 45 BS (4.5 i 5.5)
Iż mp-61

Wróć do „Wiatrówki”