Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Beretta 84 fs + Airmagnum 850

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

SiwV
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Beretta 84 fs + Airmagnum 850

Postautor: SiwV » 2019-05-15, 13:03

Witajcie.

Zapewne są już wątki dotyczące wiatrówek które sobie wymyśliłem ale chciałbym zapytać pod swoim kątem.

Bardzo podoba mi się Beretta 84FS ponieważ super leży mi w ręce i BlowBack imituje pracę broni, wiem że to kulki, słaba celność itd ale zależy mi bardziej na wyglądzie i rekreacyjnego postrzelania czasami, dlatego moje pytanie czy ta broń ma jakieś wady w sensie zacinania się, słabego magazynku czy wypadania kulek itp ?

Drugą wiatrówką którą chciałbym kupić to Air Magnum 850 do celnego strzelania na działce.
O niej zostało powiedziane już chyba wszystko ale czy mógłbym prosić o namiar do kogoś kto robi kapsuły 88g wielokrotnego użytku i co tam jeszcze potrzeba do napełniania ich ? Ktoś sprawdzony na forum i polecany :)

Przeszukując internet chciałem wersję XT z nóżkami ale kompletnie nigdzie już jej nie ma, wiecie może dlaczego i czy jest szansa, że pojawi się ponownie w sprzedaży?

Pozdrawiam.

brrupsz
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Beretta 84 fs + Airmagnum 850

Postautor: brrupsz » 2019-05-15, 23:27

Kapsuły wielokrotne pojawiają się na allegro. Jak nie ma wersji XT to za dwie dychy możesz kupić szynę 22mm ze śrubkami, nawiercić od dołu osadę i tyle. Umarex zrobił nowe modele airmagnum (kosmetyczne zmiany łoża i chyba nowy typ magazynka z rotexa), pewnie niedługo będą dostępne.
S400 MPR-FT | CZ200 | FWB300S | LGU | TX200MKIII

SiwV
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: SiwV » 2019-05-16, 10:31

Tu na forum odnośnie kapsuł przewijał się temat jakiegoś Janusza ?
Macie do niego jakiś kontakt ? ;)

Z tym "nowym modelem " AM850 mnie zaciekawiłeś... ;)

Awatar użytkownika
Yurko

Postautor: Yurko » 2019-05-16, 14:18

Już prawie są:

https://www.arobron.pl/wiatrowka-hammer ... 15574.html

Przynajmniej znana jest cena...

Moim zdaniem 1900 zł za taką wiatrówkę to trochę sporo.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-05-16, 14:21 przez Yurko, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)

SiwV
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: SiwV » 2019-05-17, 12:18

Yurko pisze:Już prawie są:

https://www.arobron.pl/wiatrowka-hammer ... 15574.html

Przynajmniej znana jest cena...

Moim zdaniem 1900 zł za taką wiatrówkę to trochę sporo.

Obrazek

Myślisz, że warto kupić nowy model względem starego ? Różnice raczej znikome ale może to i lepiej skoro to udana konstrukcja.
Ale faktycznie sporo $$ sobie życzą...
Pisałem do oficjalnego sklepu na Alledrogo i odpisali mi że nie ma informacji by nowy model miał wejść w życie... :D
Ostatnio zmieniony 2019-05-17, 12:23 przez SiwV, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Yurko

Postautor: Yurko » 2019-05-17, 14:26

W Niemczech nowy model był/jest w sklepach zapowiadany już na koniec tego miesiąca. Ceny ok 325 EUR za najbiedniejszą wersję i 425-450 EUR za kit z lunetą, tłumikiem i bipodem. Oczywiście w niemieckim limicie. Ja bym tego nie brał. Poza lekką zmianą stylizacji, mamy tylko metalowy magazynek (ktoś twierdzi, że z Rotexa) i lufę z gwintem do tłumika... 325 EUR to 1395 zł. Czy to jest tego warte, jeśli Rotex w syntetyku da się podobno kupić za 1550 ? Na pewno nie warto kupować tego "kitu". Bipod i tłumik, można sobie dokupić oddzielnie. Tańszy albo lepszy, co kto chce. A luneta Walther 6x42 ? Prawie każdy kto przez nią popatrzy zaraz chce ją zamieniać na coś innego. Lepiej od razu sobie ją darować, niż wymieniać. Można też pomyśleć o innej rzeczy. Jeśli już koniecznie chcemy się pakować w CO2, to może poczekać na wyprzedaż starej wersji?

A tu obrazek pokazujący, że wersja z gwintem do tłumika, była również w starym AirMagnum z krótszą lufą:

Obrazek
"Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria" Ludwig Eduard Boltzmann (1844–1906)

Wróć do „Wiatrówki”