Ufo

Tematy dotyczące wiatrówek

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

kkk2kkk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2018, 18:44
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Ufo

Post autor: kkk2kkk »

Witam wszystkich,zarejestrowałem się na to forum ponieważ szukam pomocy , myślę że dział "warsztat" będzie najlepszym ale mogę się mylić dlatego proszę,w razie potrzeby, moderatora o przeniesienie do odpowiedmiego działu. Więc może do tematu , jakiś czas temu zakupiłem na pchlim targu tą wiatrówkę , była w opłakanym stanie ale i cena nie za wysoka .
Do końca nie wiedziałem z czym mam do czynienia. Po napisach na niej udało mi się znaleźć na yutub filmik z dokładnie taką samą wiatrówką . To z tego filmiku udało mi się zrekonstruować brakujące elementy ( magazynek rurkowy) i zauważyć że jest zasilana co2 niestety nie miałem czasu dokończyć dalszej renowacji .Kilka dni temu wpadła mi znowu w ręce i z zapałem po sprawdzałem , powymieniałem uszczelki w zaworach portu ładowania gazem i zbijaku .
Wydaje mi się że jest ok ale ?. Nie wiem dl aczego ale teraz w żaden sposób nie mogę nigdzie odnaleść w necie tej wiatrówki , miałem nadzieję że popatrze dokładnie jak wygląda ładowanie co2 niestety nie ma na yutubie tego filmiku albo nie umiem już znaleźć .Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich może ktoś miał do czynienia z tym dziwadełkiem i będzie mógł mi coś podpowiedzieć , z góry dziękuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Ufo

Post autor: Michaus »

 ! Message z: Michaus
Temat przeniosłem do działu Wiatrówki.
Proszę o przestrzeganie panujących tu zasad.

Tu masz informacje na temat działu "Warsztat - Wiatrówki": :arrow: http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=80&t=42050 :568:
To przyklejony temat i znajduje się u samej góry, jako pierwszy. Tak aby nikt go nie przeoczył.
Prócz tego w Regulaminie Forum znajduje się odpowiedni zapis.
Zakładając konto potwierdziłeś, że zapoznałeś się z jego treścią i zobowiązałeś się go przestrzegać.


http://forum-bron.pl/app.php/rules

I. Regulamin ogólny

5. Działy główne - Strzelectwo pneumatyczne, Forum czarnoprochowe, Współczesna broń palna, są samorządne i moderowane w sposób ustalony przez Moderatorów tych działów, oraz mogą posiadać swoje zasady szczegółowe:

a) W dziale "Strzelectwo Pneumatyczne":
- Dział "Warsztat" służy wyłącznie do prezentowania własnych rozwiązań technicznych.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
Stopez
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 06 marca 2018, 12:48
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Ufo

Post autor: Stopez »

https://www.swisswaffen.com/market/luft ... ookqzsj7m4

Nie wiem czy link będzie widoczny, ale takie coś udało mi się wyguglać, może po przetłumaczeniu coś się wyjaśni.
kkk2kkk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2018, 18:44
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Ufo

Post autor: kkk2kkk »

Dzięki STOPEZ za linka, to wprawdzie aukcjia ,gostek chce sprzedać ale może to dobry trop,będę "dłubał" dalej .Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Wiatrówki”