Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Jaki pocisk do LR

Wszystko o strzelaniu na dalsze dystanse. Współczesna broń palna, czarnoprochowa i wiatrówki.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP, Moderatorzy WBP

Vegaa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Jaki pocisk do LR

Postautor: Vegaa » 2018-01-14, 15:07

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jakich pocisków najlepiej używać do elaboracji w kalibrze .308? Karabin to Sako TRG22. Dotychczas używam Lapua Scenar L 175 gn. i na 300 metrach najlepsze skupienie uzyskałem 0,29 moa przy grupie 5 strzałów. Ale czasem zdążają się odskoku od grupy nawet na kilka cm. Przygodę z LR dopiero zaczynam, więc może któryś z bardziej doświadczonych kolegów lub koleżanek mi podpowie.

Wróć do „Daleki dystans - Long Range”