Gwint MMR

Wszystko o strzelaniu na dalsze dystanse. Współczesna broń palna, czarnoprochowa i wiatrówki.

Moderatorzy: Moderatorzy WBP, Moderatorzy wiatrówkowi, Moderatorzy CP

Gumis338
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 30 października 2017, 14:38
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Gwint MMR

Post autor: Gumis338 »

Witam :-D Panowie i Panie pytanko na temat Lufy z gwintem Multi - Radial (MMR®) co o tym sądzicie? Czy naprawdę jest taki super? Bo na stronach to wszystko pięknie :-D skok gwintu 11.5 nietypowy i czy jest odpowiednikiem 1:10
Awatar użytkownika
Bleys
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 560
Rejestracja: 02 lutego 2008, 17:12
Tematy: 18
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gwint MMR

Post autor: Bleys »

Moim zdaniem to Sabatti odkrył kolejny raz gwint poligonalny. Trochę jak Apple ekran telefonu. ;laughing: Jeśli ktoś zna istotne różnice, między MMR a poligonalnym, to proszę, niech mnie oświeci.
ds
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 04 sierpnia 2011, 12:17
Tematy: 12
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gwint MMR

Post autor: ds »

May temat o Sabatti , mnie interesowałyby prędkości wylotowe z lufy mmr vs lufa z tradycyjnym gwintem , te same długości luf ten sam pocisk, to była by istotna informacja czy mmr coś daje,,, bo katalogi jedno praktyka drugie.
Awatar użytkownika
Bleys
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 560
Rejestracja: 02 lutego 2008, 17:12
Tematy: 18
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gwint MMR

Post autor: Bleys »

Kiedyś na jakimś forum znalazłem informację, że ktoś się w to bawił i różnice były na poziomie błędu statystycznego. Niestety szukałem teraz i nie mogę znaleźć. Natomiast ludzie potwierdzali to co jest napisane na naszym forum - karabiny są bardzo celne po wyjęciu z pudełka i nic przy nich nie trzeba kręcić.
ds
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 390
Rejestracja: 04 sierpnia 2011, 12:17
Tematy: 12
Lokalizacja: Polska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Gwint MMR

Post autor: ds »

Wiem że są dobre prosto z pudła , do tego cena jest bardzo atrakcyjna- opinia wygi długodystansowego który długo strzela L. S. i macał Sabatti , jest luz na kasie- brać, nie ma luzu to np. CZ 557 prosto z pudła także daje radę, co pokazał ostatnio Filip na L.S. Generalnie drogie to są zabawki , z którymi uważam trzeba pojechać na jakieś szkolenia i integrację :piwo: na długich ośkach.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2017, 12:00 przez ds, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Daleki dystans - Long Range”