Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Forum miłośników strzelania "sylwetkowego"

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator silhouette

ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Post autor: ArturR »

WORLD SILHOUETTE CHAMPIONSHIPS POLAND 20..

Ciekawe czy dożyjemy kiedyś takiej imprezy w Polsce ? ;)
Najpierw pewnie trzeba by zmonitorować całe środowisko, i zweryfikować ilość ewentualnych chętnych.
Jeśli jednak znalazłaby się grupka chętnych do pomocy, to podjąłbym się ;)

pozdrawiam :piwo:
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2019, 17:16 przez Artkor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: Artkor »

Mistrzostwa polski silhouette jako osobna impreza nie przyklejona do HFT / FT to już byłoby spełnienie moich marzeń. W razie czego pomogę na 100%.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: ArturR »

Artkor pisze:Mistrzostwa polski silhouette jako osobna impreza nie przyklejona do HFT / FT to już byłoby spełnienie moich marzeń. W razie czego pomogę na 100%.
No i takich ludzi potrzeba w tym środowisku - konkretnie się deklaruje i pomaga :piwo:
Mogą być też Mistrzostwa Polski, chodzi mi o to samo - sylwetkowe święto zorganizowane jako osobna impreza ;)
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: Artkor »

Dwudniowe zawody. W pierwszy dzień strzelana runda poranna, południowa i wieczorna, w drugi tylko poranna i południowa, zamiast wieczornej ogłoszenie wyników i dekoracja. 200 ocenianych strzałów, eh, rozmarzyłem się.

Edycja:

400 strzałów, pistolet jeszcze.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2019, 14:12 przez Artkor, łącznie zmieniany 1 raz.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: ArturR »

Artkor pisze:Dwudniowe zawody. W pierwszy dzień strzelana runda poranna, południowa i wieczorna, w drugi tylko poranna i południowa, zamiast wieczornej ogłoszenie wyników i dekoracja. 200 ocenianych strzałów, eh, rozmarzyłem się
Dla mnie bomba - wrócimy do tego tematu :!:
Awatar użytkownika
Januszpelle
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 585
Rejestracja: 17 czerwca 2012, 21:57
Tematy: 12
Lokalizacja: Zalesie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: Januszpelle »

Artkor pisze: 200 ocenianych strzałów, eh, rozmarzyłem się.
Edycja:
400 strzałów, pistolet jeszcze.


To może dlatego śrut Premium pakowany jest po 200szt. :-D
Ps. Czekam na takie ogłoszenie.
Było dobre HW 100, teraz będzie FTP 900.
Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 06 września 2006, 07:07
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontakt:

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: pawlaczyskis »

Impreza bez łączenia z FT/ HFT może nie wyjść pod względem uczestników więc i kosztów organizacji. No chyba, że się mylę :D ja również prawdopodobnie z całym LFS zakochanym w sylwetkach jesteśmy do dyspozycji. 2020? ;)
http://www.SerwisWiatrowy.pl PROFESSIONAL AIRGUNS SHOP & SERVICE
http://www.LubelskieForumStrzeleckie.pl ZRZESZAMY SIĘ LOKALNIE BY STRZELAĆ!
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: Artkor »

pawlaczyskis pisze: 2020? ;)
To będzie najpiękniejszy rok w mojej strzeleckiej karierze, niech to tylko wypali.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
MASZOT
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2546
Rejestracja: 13 grudnia 2006, 15:29
Tematy: 53
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: MASZOT »

Artkor pisze:Mistrzostwa polski silhouette jako osobna impreza nie przyklejona do HFT / FT to już byłoby spełnienie moich marzeń. W razie czego pomogę na 100%.
Powiem szczerze, że to byłoby bardzo ciekawe. Uważam, że konkurencje sylwetkowe są dużo bardziej widowiskowe niż FT/HFT i przy dobrze dobranym terenie i ustawieniu co najmniej 20 torów dla karabinka i 10 dla pistoletu robiłoby wrażenie. Do tego wszystkie stanowiska jednakowe, z eleganckimi stolikami i systemowymi podpórkami do karabinów, wiatrowskazami na przedpolu ..... Echhhh, to byłoby wyzwanie.
Też rozmarzyłem się..... Niestety, obawiam się, że frekwencja na takich zawodach byłaby na tyle niska, że logistyczne ogarnięcie tego pod względem finansowym skończyłoby się sporym obciążeniem dla organizatora. Ale czemu nie, może kiedyś?
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2019

Post autor: ArturR »

Artkor pisze:Mistrzostwa polski silhouette jako osobna impreza nie przyklejona do HFT / FT to już byłoby spełnienie moich marzeń. W razie czego pomogę na 100%.
Arturo jak widzisz już parę konkretnych osób podchwyciło temat, więc może przenieś te wypowiedzi do osobnego wątku i niech się rozwija ;)

Zrobione.
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2019, 17:16 przez Artkor, łącznie zmieniany 3 razy.
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Post autor: ArturR »

;laughing: ;laughing: ;laughing: ;laughing: ;laughing: ;laughing: ;laughing: ;laughing:
Z takim Galaktycznym tytułem to po prostu MUSI SIĘ UDAĆ!!! :one:
Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 463
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 17
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Post autor: Zagorek »

Wprawdzie jestem cienki w te klocki ale w rodzimym LFS jest cała grupa sympatyków tej dyscypliny czy z pistoletu czy karabinu. Myślę, że my sami zapewnimy 10 zawodników więc podpisuję się obydwoma rękami. Żeby temat nie umarł zanim się rozwinął to w tym tygodniu porozmawiam na naszej miejscówce w Nasutowie gdzie odbywały się tegoroczne zawody Majówka z LFS o możliwej organizacji. Tylko czy będzie się Wam chciało odwiedzić kresy wschodnie?
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Post autor: ArturR »

Krzychu - dla takiej imprezy to bym z Poznania samolot wyczarterował! ;) choć z pewnych zdrowotnych względów od jakiegoś czasu mam od mojego lekarza niestety zakaz latania :(
Przede wszystkim - dziękuję już za odzew tym, którzy już się wypowiedzieli i zadeklarowali.
Kolega MASZOT ma tu (niestety) sporo racji, ale......jeśli dobrze to przemyśleć, zaplanować i zorganizować, to myślę że taka impreza może jednak miała by szansę powodzenia.

1. - miejsce. Proponowane przez Krzyśka kresy wschodnie to na pewno atrakcyjna miejscówka, choćby dlatego, że tak naprawdę jeszcze chyba niewielu wiatrówkowiczów z Polski miało okazję tam strzelać. Np. ja tam nie byłem i bardzo chętnie bym pojechał.
2. - grupa. LFS nie tylko kocha sylwetki, ale wręcz garną się do tego by organizować tego typu imprezy. Zresztą nasza Mistrzyni Świata HFT już jakiś czas temu mi wspominała, że chciałaby w Polsce bardziej wypromować sylwetki - prawda Aga ? :-D
Oczywiście to nie może być tak, że LFS upierdzieli się po same pachy z organizacją, a reszta przyjedzie na gotowe. Przynajmniej część uczestników powinna przyjechać chociaż 3 dni przed imprezą i pomóc w organizacji.
To duże wyzwanie i na pewno przyda się solidne wsparcie, które ja już teraz deklaruję.
3. - termin. Ta data 2020 byłaby wymarzona pewnie nie tylko dla Artkora, i mając od dzisiaj rok na przygotowanie - myślę że jest realna.
4. - sprzęt. Jak słusznie zauważył MASZOT - potrzeba by sporo jednakowych torów. Nie wiem jaką ilością torów dysponuje LFS, i czy zapewniłoby to odpowiednią przepustowość na dwu dniowe zawody.
5. - frekwencja. Oprócz wszystkich sylwetkowiczów z Polski, trzeba też koniecznie zaprosić wszystkich strzelców FT/HFT by również wzięli udział w takiej wyjątkowej imprezie(a kto nie przyjedzie ten trąba :) ) Można by też podnieść rangę imprezy do Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silhouette i zaprosić także strzelców w zagranicy. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby przylecieli nawet znajomi z Iranu. Na MŚ w Kaletach rozmawiałem z każdym z nich. Mówili że są szczęśliwi że mogli być w Polsce i chętnie jeszcze kiedyś by wrócili.
Poza tym jeszcze w kwestii frekwencji podejrzewam, że zawody ogłosiłaby sama gospodyni LFS i dwukrotna Mistrzyni Świata HFT, i raczej mało który facet odmówi i oprze się temu czarującemu uśmiechowi Agnieszki :-D :one: :piwo:

I co ? Jakieś pytania-wątpliwości ?
Mój japoński Sensei powiedziałby krótko - HAJIME !!! ;)
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Post autor: Artkor »

To jak już o powiedzonkach trenerów to mój mawia:

NIE WAŻNE GDZIE- WAŻNE Z KIM.

I tyle w temacie lokalizacji.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
zbisz41
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 404
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 25
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Mistrzostwa Polski / Świata / Galaktyki Silhouette 20..

Post autor: zbisz41 »

Temat bardzo ciekawy wiec pozwolę sobie coś wtrącić, z góry przepraszam mogę sie mylić.
1) dobrze by było na początku zrobić rozeznanie ilu byłoby potencjalnie chętnych, bo...
2) ...wtedy można szukać i przygotowywać sprzęt ,a to nie jest pewnie tak prosto i później...
3)...szukać miejsca z baza noclegową aby spokojnie przez 2 dni można było zająć sie zawodami i goszczeniem sie, dodatkowo można by ...
4)...jak wszystko ustalone zaprosić kolegów z sąsiednich krajów poprzez ich fora i wtedy mamy :
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Silhouette
Walther LG+ Falcon 1-10x24 -*-FWB-150-*
"ten kto zajął ostatnie miejsce zawsze jest lepszy od tego, który nie brał udziału"
GraySaint
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silhouette”