Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

nSILHOUETTE - czy ktoś już kiedyś o tym poważnie pomyślał ?

Forum miłośników strzelania "sylwetkowego"

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator silhouette

Awatar użytkownika
Kraku
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: nSILHOUETTE - czy ktoś już kiedyś o tym poważnie pomyślał ?

Postautor: Kraku » 2017-10-26, 23:12

Wg mnie NHFT to co innego, bo dzięki latarce możesz otrzymać zawsze takie samo oświetlenie celu, co ułatwia ocenę odległości przez rozmycie na przykład. Pułapki odległościowe łatwiej pokonać.
W Nocnych sylwetkach odległości znasz...Latarka tylko oświetla cel. Oprócz zmiany wyważenia karabinka (w sprężynie znaczenie duże) i ew funu w obserwowaniu śrutu nie daje tak naprawdę nic. Ba, latarki teraz to są takie że w sumie pewnie nie musiał bym mieć latarki własnej bo strzelcy z torów obok by mi doświetlali :one: . Albo wręcz przeciwnie, celowo by migali po figurkach żeby rozproszyć uwagę :D
Nie ukrywam że nigdy nocnych sylwetek nie strzelałem, więc to takie moje dywagacje. Ale naprawdę nie widzę jakichś specjalnych zalet nocnego strzelania sylwetek.
Ostatnio zmieniony 2017-10-26, 23:17 przez Kraku, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Silhouette”