Regulamin na 2015 rok i dyskusja o nim.

Forum miłośników strzelania "sylwetkowego"

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator silhouette

Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: szambi »

Piotrkowi nie chodziło o to żeby strzelać komplety, bo takie to tylko po wsiach na odpustach strzelają, ;laughing: tylko o to żeby było trudniej :) . Ja jedynie zwróciłem uwagę na fakt że regulamin PFTA dotyczący sylwetek jest rozbiezny z międzynarodowym.
Air Arms EV2
Awatar użytkownika
NEO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2772
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 16:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Szczecin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: NEO »

I taki rozbieżny zostanie z pełną świadomością.
"A ja tam nie zrezygnuję, za 45 zł czy ile tam składka wynosi to kupię jeden bilet na jakiś kabaret, a tu mam prenumeratę roczną." - NEO
Awatar użytkownika
Włamywacz.P.S
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1058
Rejestracja: 05 września 2006, 22:35
Tematy: 33
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Silhouette

Post autor: Włamywacz.P.S »

Dziesięć lat startuje na wszelkiego rodzaju imprezkach i wiem że Bracia Wikingowie byli najbardziej pomysłowi i robili BOMBOWE IMPREZKI a tu nagle brak FANTAZJI . :cry: NEO co z Tobą ???? :651: Brak ŚWIRNIĘTYCH POMYSŁÓW to Tragedia . :cry: Panowie gdzie Wasz HUMOR i FANTAZJA ??? POZDRO
popraw to co inni spieprzyli
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Artkor »

Włam, jak najbardziej jestem za świrniętymi pomysłami na zlotach strzeleckich, spójrz jednak na tytuł wątku w jakim piszesz. Tu rozmawiamy o regulaminie konkurencji SILHOUETTE a nie o konkurencjach zlotowych tworzonych na bazie tej dyscypliny.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
Włamywacz.P.S
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1058
Rejestracja: 05 września 2006, 22:35
Tematy: 33
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Silhouette

Post autor: Włamywacz.P.S »

Braciszku Artkor nasi Koledzy zawsze chorobliwie i nadgorliwie kopiują Angielskie regulaminy to czemu w tym przypadku idą w bardziej łagodną stronę ? POZDRO
popraw to co inni spieprzyli
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Artkor »

Aby zachęcić słabszych i całkiem początkujących do tej konkurencji.
Spójrz na przykładzie ostatnich zawodów PFTA. W FT wystartowało 21 osób, w HFT1 40 osób, w HFT2 14 osób.
Razem było 75-ciu strzelających. Z tego w Sylwetkach karabin wystartowało 8 osób a pistolet strzeliło 6 osób. Masakra co. Myślisz że reszta nie startowała bo uznała że to dla nich za łatwe?

edycja:

Przy okazji popatrz na wyniki najlepszych. Ledwo przekroczyli 30 a strzelali naprawdę sami super strzelcy. Nie jest tak łatwo jakby się wydawało.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2015, 12:23 przez Artkor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: szambi »

Ja nie startowalem bo mnie plecki w ledzwiach bolały. Człowiek sypie się powoli i młodszy raczej już nie będzie. ;| . Zapytałem, dostałem jasną, wyczerpującą odpowiedz i po temacie.
Pozdrawiam. Robert. :-D
Air Arms EV2
Awatar użytkownika
Włamywacz.P.S
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1058
Rejestracja: 05 września 2006, 22:35
Tematy: 33
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Silhouette

Post autor: Włamywacz.P.S »

Ja strzelam tylko dla przyjemności i frajdy. :) Jak zaczynałem to strzelano tylko ze kolanka i stojaka nikt się nie kładł i nie mościł . :mad: Doradcy mówili że wymuszonymi nie ma co się przejmować i tak można wygrać a dziś co ? :651: Poziom jest tak wysoki że tylko wymuszone decydują o wyniku . :-/ A brak kompletów w sylwetkach można wyjaśnić prosto; zmęczenie długim dojazdem , często strzelaniem po głównych konkurencjach , adrenaliną i nie pohamowaną euforią że wreszcie jest się wśród PRZYJACIÓŁ - robi się to co KOCHAM najbardziej . :) :) :) POZDRO
Ps; A zachęcanie i namawianie do strzelania SYLWETEK zda się na nic jak STRZELCY nie będą strzelać tak jak ja dla PRZYJEMNOŚCI a nie dla wyniku. :) Spinanie pośladków , pogoń za wynikiem , brak odwagi i chęci do doskonalenia swoich umiejętności to przyczyna małej ilości strzelających. :cry: :cry: :cry:
popraw to co inni spieprzyli
Awatar użytkownika
mariusz.w
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 4972
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:56
Tematy: 74
Lokalizacja: Bardzo Dziki Zachód
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mariusz.w »

Artkor pisze:... Razem było 75-ciu strzelających. Z tego w Sylwetkach karabin wystartowało 8 osób a pistolet strzeliło 6 osób. Masakra co. Myślisz że reszta nie startowała bo uznała że to dla nich za łatwe?
To nie jest tak do końca ... Ja chciałem wystartować ale jak zobaczyłem, że trzeba przyjechać w sobotę to już się zrobił problem logistyczny no i całkiem inny koszt wyjazdu. Nie chodzi o koszt za start a o nocleg i 2 dni poz domem.
Fakt strzelanie po przejściu toru też nie jest łatwe ale jak juz jechać na 2 dni to i by się nHFT przydało albo na jeden dzień ale cały HFT przerwa na objad a potem Sylwetki i późnym popołudniem zakończenie.
Grzeczność ze spluwą jest lepsza od samej grzeczności. Al Capone
Porażkę odnosi ten , kto próbuje ...
Gdyby Jezus miał broń to by przeżył ... Homer Simpson
Awatar użytkownika
Włamywacz.P.S
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1058
Rejestracja: 05 września 2006, 22:35
Tematy: 33
Lokalizacja: Zielona Góra
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Silhouette

Post autor: Włamywacz.P.S »

Bardzo jestem ciekaw jaka byłaby ilość chętnych Zawodników i wyniki jak by zorganizowano takie MP w Sylwetkach ? :-/ POZDRO
popraw to co inni spieprzyli
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Silhouette

Post autor: szambi »

Włamywacz.P.S pisze:Bardzo jestem ciekaw jaka byłaby ilość chętnych Zawodników i wyniki jak by zorganizowano takie MP w Sylwetkach ? :-/ POZDRO
Proszę bardzo: W maju w Kolibkach, chętni karabin 52, pistolet 15,
Air Arms EV2
ArturR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 469
Rejestracja: 11 sierpnia 2013, 23:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: ArturR »

Myślę że wyniki mogłyby być lepsze, niż te wystrzelone przy okazji kolejnych rund PFTA. Jednak obawiam się, że ilość chętnych byłaby mniejsza. Podejrzewam, że całkiem spora cześć tych, którzy zgłosili się do sylwetek na najbliższych zawodach w Gdyni - poprostu strzelą te sylwetki "przy okazji". Osobiście lubię sylwetki i mam wrażenie że są mocno niedoceniane, ale może kiedyś dożyję czasów, gdy pojadę na Mistrzostwa Polski Shilouette ;)
Awatar użytkownika
szambi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2875
Rejestracja: 01 maja 2005, 22:03
Tematy: 27
Lokalizacja: Celestynów Pogorzel
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: szambi »

Sylwetki zawsze strzela się przy okazji. Ja bym z domu się nie ruszyl dla samych sylwetek, tak to mogę sobie postrzelać w ogródku.
Air Arms EV2
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silhouette”