Na początek.

Podkarpacka Grupa Czarnoprochowa

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
kozichwost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 592
Rejestracja: 18 listopada 2006, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Tarnobrzega
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: kozichwost »

Co do Tarnobrzega to nie wiem, ale w Nowej Dębie co niedziela regularna wojna, choć oś tylko 50m
Przepraszam - pan tu nie stał
viko
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2016, 13:21
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: viko »

Witam wszystkich serdecznie. Jestem bardzo zafascynowany tym co robicie :wink: chętnie zobaczyłbym na żywo jak wygląda strzelanie z czarnoprochowca. Jestem z okolic Stalowej Woli i nie znam nikogo kto w ogóle miałby styczność z tą bronią. Nadal spotykacie się w Nowej Dębie co niedzielę?
Z góry pozdrawiam.
axit
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 12 maja 2015, 03:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: axit »

viko pisze:Witam wszystkich serdecznie. Jestem bardzo zafascynowany tym co robicie :wink: chętnie zobaczyłbym na żywo jak wygląda strzelanie z czarnoprochowca. Jestem z okolic Stalowej Woli i nie znam nikogo kto w ogóle miałby styczność z tą bronią. Nadal spotykacie się w Nowej Dębie co niedzielę?
Z góry pozdrawiam.
Tak spotykamy się. Napisz do mnie na PV jakiś szybki kontakt - najlepiej tel lub skypa.
NAVY
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2016, 23:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: NAVY »

Chciałbym jutro (niedziela 13-03-2016) przyjechać na strzelnicę celem wymiany doświadczeń ;)
Czy ktoś jutro będzie? Gdzie to jest DOKŁADNIE? Adres - tak żebym mógł wklepać w GPS...

Dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kozichwost
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 592
Rejestracja: 18 listopada 2006, 23:21
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Tarnobrzega
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: kozichwost »

Nowa dęba po sąsiedzku ze stadionem. Po 13stej powinieneś już słyszeć no chyba, że pogoda będzie lipna
Przepraszam - pan tu nie stał
Tobiasz
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 06 czerwca 2016, 17:14
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: Tobiasz »

Na początek chciałbym się z wszystkimi przywitać i jako że jestem świeżak to miałbym kilka pytań do jak widzę doświadczonych strzelców
Otóż mam blisko do Nowej Dęby a wręcz bywam tam systematycznie (średnio co dwa tygodnie) z tego co czytam powyżej nie ma problemu z odwiedzinami i rozeznaniem sytuacji na strzelnicy
Słyszałem że trwa tam jakiś remont i tu moje pytanie - czy obecnie nadal organizowane są spotkania CP w niedzielę i w jakich godzinach
Mam kilka pytań odnośnie zakupu prochu
Konkretnie interesują mnie zakupy w Pionkach z racji odległości - jeszcze nie wiem co kupić ale chodzi mi bardziej o procedury więc jeśli ktoś korzystał prosił bym o informację jak to wygląda
Takie sprawy jak EKB mam już ogarnięte
Pierwszy rewolwer oraz podstawowe akcesoria już na stanie aczkolwiek po zakupie prochu pewno nie obejdzie się bez pomocy doświadczonych kolegów
Sama teoria to stanowczo za mało :>
Gatto Nero
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 31 lipca 2013, 18:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Na początek.

Post autor: Gatto Nero »

Miło jest Cię powitać TU i Tam :-D . Zapraszamy na strzelnicę i w miarę możliwości wszystko Ci wytłumaczymy .
I uj że na tratwie .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Podkarpacka Grupa Czarnoprochowa”