Sklep z CP

Podkarpacka Grupa Czarnoprochowa

Moderator: Moderatorzy CP

Jozekrzepka
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 02 sierpnia 2015, 12:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Sklep z CP

Post autor: Jozekrzepka »

Kłaniam się nisko. Czy ktoś z forumowiczów zna lokalizację jakiegoś sklepu z CP z Rzeszowa lub okolic? Chodzi mi głównie o asortyment w postaci rewolwerów oraz karabinów, żeby nie ograniczał się on do 2 sztuk ;). Dla laika w tym temacie jednak lepiej obejrzeć sprzęt na żywo przed zakupem :) Pozdrawiam
Gatto Nero
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 31 lipca 2013, 18:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Gatto Nero »

Witam , w Stalowej Woli nie ma takiego sklepu :( w Tarnobrzegu ani Sandomierzu też a o Rzeszowie nic nie słyszałem , żeby pomacać zostaje Ci tylko jakaś strzelnica o ile ktoś w Twojej okolicy strzela z CP
O ile nie jest dla Ciebie daleko to zapraszam do Nowej Dęby w którąś niedzielę , jest trochę sztuk broni krótkiej i długiej miałbyś możliwość zapoznać się z bronią i postrzelać .
Na PW wysyłam Ci nr telefonu .
I uj że na tratwie .
jacek sygula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2516
Rejestracja: 22 maja 2005, 18:59
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: jacek sygula »

polecam DIXI GUN w Union City w tennesy, mają dużo, ale jak poprosisz to-to ostatnia sztuka[a Oni ostatnich sztuk z wystawy nie sprzedają!!! :) ], jak tamto-też ostatnia sztuka i okazuje sie że musisz zamawiać i czekać, a to jest jeden z największych sklepow internetowych w broni CP, nikt przy zdrowych zmysłach nie właduje paru milionów żeby mieć: wszystko i dużo, dla wąskiej grupki zapaleńców, pojedż do Niemiec i wejdż do pierwsze z brzegu Frankonii, mają, owszem, ale na zamówienie, albo muszą sciągnąć z innego sklepu :-D
Jozekrzepka
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 02 sierpnia 2015, 12:04
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jozekrzepka »

Dziękuję za odpowiedzi. Dzięki też za zaproszenie do Nowej Dęby ale w najbliższym czasie jest to dla mnie niestety niewykonalne z powodu pracy i remontu w domu. Za kontakt też dziękuję przyda się. Idzie w dobrą stronę może uda mi się wyciągnąć 2 znajomych gdzieś powiedzmy na Katowice do jakiegoś sklepu, jeżeli będą oczywiście już zdecydowani tak jak ja
stobi
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 15 października 2016, 19:32
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: stobi »

Moj pierwszy post na forum wiec witam i prosze o podpowiedz gdzie w okolicach Gorzow Poznan Szcecin Zielona Gora najlepiej zakupic rewolwer czarnoprochowy Remington new army 44 i pakiet startowy tak zeby nie wcisneli jakiegos dziadostwa, w mlodosci strzelalem z broni sportowej natomiast broni czarnoprochowej sie nie znam aczkolwiek chcialbym rozpoczac przygode z czyms wiekszego kalibru. Mie jestem slepo przywiazany do sklepow moze byc jakis guru czrnoprochowy , uzywane tez wchodza w gre ale tylko u fachowca;]

z powazaniem
stobi

ps.
jesli post w zlym temacie prosze nie kopac nowicjusza ;]
Ostatnio zmieniony 16 października 2016, 20:19 przez stobi, łącznie zmieniany 1 raz.
stobi

przepraszam za brak polskiej czcionki ;]
Jefft
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 23 marca 2017, 00:16
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklep z CP

Post autor: Jefft »

Może odkupuje temat, ale był ktoś w sklepie w Stalowej Woli? Jak z ich ofertą rewolwerów?
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2017, 20:34 przez Jefft, łącznie zmieniany 1 raz.
Gatto Nero
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 31 lipca 2013, 18:40
Tematy: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklep z CP

Post autor: Gatto Nero »

Jefft pisze:Może odkupuje temat, ale był ktoś w sklepie w Stalowej Woli? Jak z ich ofertą rewolwerów?
El colt , zobacz na allegro a i wsklepie jest sporo broni do przymierzenia . Podejdz to sie przekonasz .
I uj że na tratwie .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Podkarpacka Grupa Czarnoprochowa”