Black Weekend ! - SejfNet

Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię i oferty komercyjne z zakresu strzelectwa czarnoprochowego

Moderator: Moderatorzy CP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
SejfNet
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Posty: 20
Rejestracja: 23 marca 2015, 15:03
Lokalizacja: Polska

Black Weekend ! - SejfNet

Post autor: SejfNet »

BLACK WEEKEND!
Mamy dla Państwa do zaoferowania gorącą promocję, a mianowicie zakupione szafy na broń w okresie 28.11 - 30.11 z poniższych modeli, dostarczamy i wnosimy w cenie produktu.

Modele szaf na broń objęte promocją :

STM 1253.
G3/S1/4.
G3/S1/8 z przegrodą lub bez.
SIEGEN 50067.
SIEGEN 50068.
REMSCHEID.
MLB 150D/6+4.
Poniżej znajduje się mapa z wyodrębnionym obszarem dotyczącym dostaw z wniesieniem w powyższej promocji.

Klienci mieszkający poza zaznaczonym rejonem, proszeni są o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia czy jest możliwość realizacji zakupu z transportem i wniesieniem w Ich lokalizacji.

Obrazek

Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych z uwagi na podział trasy dla każdego z klientów.

Wszelkie informacje odnośnie wnoszenia, znajdują się w Naszym regulaminie wniesień, który znajduje się poniżej.

W przypadku chęci zakupu, wymagane jest zaakceptowanie regulaminu wniesień.

Regulamin wniesień sklepu internetowego www.sejfnet.pl

(obowiązuje od 27 listopada 2018 r.)

Wniesienia wykonywane przez SejfNet są realizowane przez jedną osobę z użyciem schodołaza, na którym szafa musi być zainstalowana na plecach, stąd poniższe ograniczenia.

1). Wniesienie odbywa się do pierwszej przeszkody niemożliwej do bezpiecznego przejścia ze schodołazem z towarem.

2). Przeszkody takie to w szczególności przesmyki na trasie wniesienia o szerokości mniejszej niż szerokość wnoszonej szafy/sejfu + 5 cm. , np. gdy szafa ma 60 cm szerokości, na trasie nie może być miejsca węższego niż 65 cm.

3). Zazwyczaj najpoważniejszą przeszkodą są zakręty, szczególnie na schodach – w takiej sytuacji prześwit na zakręcie musi wynosić co najmniej szerokość szafy + 20 cm, a w przypadku szaf o szerokości od 60 cm +30 cm, czyli w przypadku szafy o szerokośći 80 cm, co najmniej 110 cm – spowodowane jest to tym, że szafa musi zmieścić się po przekątnej.

4). Półpiętra muszą mieć co najmniej 100 cm szerokości (głębokości), tak by pracownik był w stanie się na nich zmieścić ze schodołazem w pozycji lekko pochylonej i nie był zmuszony ustawiać szafy do pozycji pionowej, co jest niebiezpieczne.

5). Na trasie nie mogą znajdować się bardzo miękkie podłoża, które uniemożliwią jazdę schodołaza, lub mogą zostać uszkodzone przez schodołaz. Schodołaz ma gumowe koła, więc możliwość uszkodzenia dotyczy tylko bardzo delikatnych podłoży, schodów z bardzo miękkiego drewna itd.

6). Trasa przejazdu musi być uprzątnięta z wszelkich przedmiotów/zanieczyszczeń mogących utrudnić, bądź uniemożliwić usługę.

7). Nie wykonujemy żadnych operacji wymagających użycia pasów, czy udziału dwóch osób, chyba że tego typu usługę Państwo zamówili. W takiej sytuacji nie mają zastosowania pkt. od 1 do 5.

Szanowni Klienci, prosimy zrozumieć, że staramy się aby usługa wniesienia odbyła się tanio, sprawnie i bezpiecznie dla Was, Waszych domowników, pracownika SejfNet, oraz bez szkód w Waszym mieniu, stąd powyższe ograniczenia. Ze swojej strony zapewniamy, że dokonamy wszelkich starań by wykonać usługę, tak by Państwo byli z niej zadowoleni.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość mailową lub telefoniczną.

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pasaż handlowy, Komercyjny - CP”