PROMOCJA - Różne dodatki do karabinków i druki 3D (wraz z projektowaniem)

Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię i oferty komercyjne z zakresu strzelectwa pneumatycznego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Krzysztof J.
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 103
Rejestracja: 22 sierpnia 2016, 21:20
Tematy: 16
Grupa: Użytkownik komercyjny

PROMOCJA - Różne dodatki do karabinków i druki 3D (wraz z projektowaniem)

Post autor: Krzysztof J. »

PROJEKTOWANIE 3D, DRUKOWANIE NA DRUKARKACH 3D
kontakt: PW, jedroska@gmail.com


Ruchome stopki regulowane do karabinka
PROMOCJA

Ruch góra-dół, ruch niezależny obu "łopatek" i ruch na boki do ok. +-30 stopni.
Wykonane z PCTG (cechuje się dużo wyższą udarnością w porównaniu do podobnych materiałów np. PET-G).
Nakładki z "dzyndzlami" to guma (4 mm gumy). Raczej nie ma możliwości, że się urwą.
Takie opcje cenowe:
  • Stopka z "patykiem" (STEYR na zdjęciu) do osad typu "proteza" - 130 zł + kp (15 zł Paczkomat)
  • Stopka ze stopą według dostarczonego mi wzoru (lub wzoru, który już posiadam) - 130 zł + kp (15 zł Paczkomat)
Jeżeli ktoś, jak ja, ma dwa karabinki, to można element ze "skrzydełkami" przekładać do tego, który akurat się używa (poluźnienie dwóch śrub). to proponuję:
  • Stopka ze stopą według dostarczonego mi wzoru (lub wzoru, który już posiadam) plus "patyk" - 160 zł + kp (15 zł Paczkomat).
04.jpg
05.jpg



Stojak na karabinek / rifle rest / do sportów strzeleckich / KPN10

Mojej produkcji stojak typu "Rifle Rest" używany do strzelania karabinkami match (air rifle). Nie powiem, że to mój wynalazek. Absolutnie nie.
Ale to wykonana przeze mnie konstrukcja. Wzbogaciłem standardowe konstrukcje o kilka moich własnych patentów.
Patentem mojego pomysłu jest obejma mocująca statyw w określonej wysokości. Dzięki niej nie ma potrzeby skręcania elementów statywu - dwie rury wsuwają się jedna w drugą.
Patenty wraz z całą konstrukcją już od ponad roku są testowane przez zawodników. Dzięki temu mogłem poprawić kilka szczegółów.
Stojak posiada uniwersalną półkę do umieszczenia pudełka na śrut (pellet). Pozwala mocowac pudełka typu JSB Premium, H&N oraz zwykłe puszki na śrut.
Górna powierzchnia stolika ma chropowatą fakturę - zapobiega ewentualnym poślizgom karabinka.
Cały stojak można wygodnie złożyć.
Elementy plastikowe wykonane z wytrzymałego PET-G.
Sporo tych stojaków jeździ już po zawodach. I mają się dobrze.
Cena - 190 zł + kp (Poczta Polska lub kurier, bo nie wchodzi do paczkomatu)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Ruchoma stopka do karabinka FX MAVERICK

Zaprojektowałem dla kolegi. Stopka spisuje się dobrze.
Cena - 190 zł + kp (Poczta Polska lub kurier, bo nie wchodzi do paczkomatu)
20230224_184415.jpg
20230224_184427.jpg

Dodatki do Artemis / Snowpeak PP750

Zaprojektowałem lub zmodyfikowałem podpatrzone u innych elementy wzbogacające wygląd i funkcjonalność pistoletu PCP Artemis PP750.
  • stopka regulowana w trzech kierunkach (góra/dół, boki i kąt szczęk) z pokryciem gumowym - 170 zł + kp (15 zł dla paczkomatu)
  • baka regulowana z wierzchem gumowym (powiększyłem długość baki - inne projekty są jakieś mikre) - 120 zł + kp (15 zł dla paczkomatu)
  • palmrest regulowany - regulacja poprzez system stosowany w karabinkach Steyra - dokładanie podkładek (w komplecie 8 podkładek) - 170 zł + kp (15 zł dla paczkomatu)
  • przejściówka do założenia tłumika 1/2 cala - 25 zł + kp (15 zł dla paczkomatu)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Sunshader do lunety LEUPOLD EFR

Sunshader do lunet LEUPOLD EFR (dużego i małego).
Wykonany z PET-G. Jest więc lekki i trwały.
Długość standardowa 100 mm (można zamówić inne wymiary)
Cena:
Leupold 3-9x33 EFR - 70 zł + kp (15 zł Paczkomat)
Leupold 6.5-20X40 EFR - 70 zł + kp (15 zł Paczkomat)


EFR duzy.jpg
EFR maly.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
DAYSTATE GP + LEUPOLD VX3 6.5-20X40 EFR
Cannondale Topstone 2 Carbon (bez tłumika i lunety)

Wróć do „Pasaż Handlowy, Komercyjny - Wiatrówki”