Do sprzedania: AirArms Tx200

Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię i oferty komercyjne z zakresu strzelectwa pneumatycznego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

Witam, sprzedam wiatrówkę firmy AirArms, model TX200.4.5mm BUK + Optyka HAWKE 4-12x40AO+ kilka paczek śrutu + ponad 200 tarcz+ Futerał na karabinek i środek do konserwacji brunox. . Najlepsza wiatrówka sprężynowa na rynku, najwyższa półka, każdy kto choć trochę interesował się strzelaniem i wiatrówkami to wie co to za model oraz o jego jakości i wykonaniu.
Sprzęt jest po tuningu u WST Słoniu (kto wie, to wie co to za gościu :) ) oraz przeglądzie zerowym (tuning obejmował : Dodanie teflonowych ślizgów na tłoku oraz cylindrze, prowadzenie i korek sprężyny, obrobiona sprężyna i polerowana.

Wiatrówka ustawiona na 16,15-16.30J (limit 17)
Proponowana cena sprzedaży: 3300 zł
Wartość zestawu przekracza ponad 5500 zł

Wiatrówka praktycznie nowa w stanie idealnym. Ma przebieg może 100śrutów, nietrafiony prezent. Więcej informacji i zdjęcia: AirArms Tx200
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
dreng
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 28 listopada 2020, 22:05
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: dreng »

Wstępna rezerwacja. Priv.
Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

Odpowiedź poszła na priv.
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
dreng
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 28 listopada 2020, 22:05
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: dreng »

Dziękuję za odpowiedź. Zarejestrowałem się na stronie sklepu i wysłałem sprzedawcy mój telefon. On na waszej stronie nie podał swojego. Bez tego z dilu nici.
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 593
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 7
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

Czegoś nie rozumiem :583:
:568: IV. Regulamin działu Giełda
3. Na Giełdzie można umieszczać jedynie oferty dotyczące rzeczy będących własnością Użytkownika - Autora wątku, co do których legalności (posiadania i obrotu) nie ma żadnych wątpliwości.
5. Zabronione są wszelkie formy licytacji czy zmiany ceny na większą, a także zamieszczanie wszelkiego rodzaju odnośników do serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych.
Więc o co tu chodzi, "komercyjni" nie podlegają regulaminowi? Nie mam nic przecoiwko handlowi, licytacjom i umieszczaniu linków do nich, ale niech to dotyczy wszystkich urzytkowników Obrazek
.177, .22, .25, .30, .44
Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

Tak, z tego jaką informację otrzymałem jako komercyjny użytkownik mogę zamieszczać inne oferty. Natomiast czy mogę korzystać z innych ofert z portalu GunDay.pl ? Tak, na podstawie postanowień regulaminu. Jeśli nie masz nic przeciwko, to po co to pytanie ?
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 593
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 7
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

GunDay.pl pisze: 06 kwietnia 2024, 15:41 Jeśli nie masz nic przeciwko, to po co to pytanie ?
Bo może też bym chciał wrzucić link do mojej aukcji, albo aukcji kolegi? A w tej chwili wychodzi na to że są równi i równiejsi.
Przy każdym dziale K/S jest poddział "komercyjni sprzedawcy", i tam jak najbardziej widzę tego typu ogłoszenia, a nie w tym zarezerwowanym dla nas maluczkich. Na CP i WBP się dało, więc i w wiatrówkowym dziale też powinno się dać. Inaczej wkracza zamęt i niepotrzebny zawód z niespełnionych nadziei na zakup, jak w przypadku kolegi @dreng
.177, .22, .25, .30, .44
Marysh
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 18 lipca 2016, 21:50
Tematy: 2
Lokalizacja: Zaolzie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: Marysh »

Coś tutaj śmierdzi, ale ja nic nie mówię, bo mnie wywalą. A tak przy okazji, co to za TX200 ? Dziwne ogłoszenie, bo nie ma podane czy to MK I, MK II, MK III, HC, .... . To jak bym napisał, że sprzedam Mercedesa, a jakiego to zgaduj.
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 593
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 7
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

@Marysh, jako takiego smrodu tu nie czuję, GunDay.pl to takie cóś jak allegro, pośrednik handlowy. I wszystko OK, być może będziemy za jego pośrednictwem dobry deal robić, ale ogłoszenia powinny być w odpowiednim miejscu. Tak jak pisałem, robi sie burdel na bazarku dla niekomercyjnych, a wystarczy przerzucić piętro niżej. Na czarnuchach i nitro sie dało, dlaczego na wiatrem pędzonych się nie da? Ale tu tylko odrobina dobrej woli ze strony ogłoszeniodawcy, lub zawsze czujnego ADM 8-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
.177, .22, .25, .30, .44
alf70
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 106
Rejestracja: 01 maja 2015, 16:05
Tematy: 8
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: alf70 »

Smród możesz poczuć jak zapłacisz za kota w worku. Mnie interesuje kontakt do właściciela i odbior osobisty. Jeśli tej opcji brak to jest to zwyczjnie mina.
i to by było na tyle
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 593
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 7
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

W moich wpisach nie ganię pośrednika, tylko to że wystawia ogłoszenie nie w tym miejscu. I dziwię się że moderacja do tej pory nie reaguje. Czyżby czekali na oficjalne "zgłoszenie"?
A co do samej transakcji zawartej za pośrednictwem GunDay.pl, no cóż, przeczytać regulamin, brać poprawkę na uczciwość sprzedającego...
Ps.
Na stronę wszedłem zachęcony jedną ofertą, nie czytałem regulaminu, nie licytowałem.
Ps.2
Wysłałem oficjalne zgłoszenie moderacji o przesunięcie ogłoszenia, przy okazji moze poczyszczą z niepotrzebnych wpisów :piwo:
.177, .22, .25, .30, .44
Smalcmen
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 420
Rejestracja: 07 września 2010, 15:07
Tematy: 11
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: Smalcmen »

A propos smrodu to tam stoi jak byk, "użytkownik niezweryfikowany" i trzy koła w piach!
Niestety na świecie jest wielu, dla których myślenie okazało się doświadczeniem przykrym a czasami i groźnym.
Utajonych głupców.
Awatar użytkownika
wichura
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 593
Rejestracja: 01 lutego 2019, 18:03
Tematy: 7
Lokalizacja: Kielce i okolice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: wichura »

No wiesz, nie musisz klikać "kup teraz", na OLX kupujesz w ciemno?
O kurde, chyba sie zarjestruję na ich stronie i "kupię" tego teiksa 200 z samej ciekawości co wyskoczy :052:
Zacząłem regulaminu...

Użytkownik Zweryfikowany
Użytkownik może otrzymać status Użytkownik zweryfikowany widoczny jako: znak „check” po lewej stronie loginu oraz pełna gwiazdka przy średniej ocenie Użytkownika. Status zweryfikowany oznacza, że dane tego Użytkownika zostały zweryfikowane przez Administratora i że Użytkownik ten zdobył już zaufanie wśród innych Użytkowników jako rzetelny sprzedawca. Tym samym dla innych Użytkowników powinno to oznaczać również większe bezpieczeństwo transakcji oraz potwierdzenie, że tożsamość Użytkownika jest prawdziwa.

Przyznanie statusu Użytkownik zweryfikowany powstaje na wniosek Użytkownika i po weryfikacji przez Administratora, po spełnieniu łącznie trzech warunków:

1. pozytywnej weryfikacji przez Administratora. Weryfikacja polega na przesłaniu pocztą email przez Użytkownika zdjęcia wykonanego wg wzoru: dowolny dokument inny niż dowód osobisty potwierdzający imię i nazwisko ułożony na białej kartce z napisanym loginem i adresem email tego Użytkownika. Możliwe jest zakrycie innych danych niż imię i nazwisko, zgodnie z preferencjami Użytkownika. Następnie następuje weryfikacja przez porównanie przesłanych danych do Administratora z danymi podanymi podczas rejestracji i danymi podanymi / uzupełnionymi w profilu tego Użytkownika tj. imię i nazwisko.
2. minimalnej sprzedaży 10 przedmiotów potwierdzonych przez Użytkowników i osiągnięciu min. 10 ocen.
3. minimalnej średniej oceny ze sprzedaży: 4 (cztery).
Status Użytkownik zweryfikowany (znak „check” i pełna gwiazdka przy średniej ocenie) będzie widoczny dla innych Użytkowników Serwisu.
"Cennik ogłoszeń i promocji
UWAGA. Obecnie trwa promocja: 0 zł za wystawienie ogłoszenia w kategoria płatnych czyli broń palna i optyka."


Jak by nie patrzeć, to pierwotna wersja Allegro. Fajne jest jedno, dotyczy naszego hobby (na razie).
.177, .22, .25, .30, .44
Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

Pozwólcie, że spróbuję odpowiedzieć i wyjaśnić parę rzeczy.

1. Przepraszam Was jeśli to nie w tym miejscu ogłoszenie. Dopiero zaczynam się tu poruszać bo wytyczne gdzie co możemy dać jako "komercyjni sprzedawcy" nie są dla mnie jasne. Może popełniłem jakiś błąd więc sorki. Może moderator zechce trochę mi pomóc to ogarnąć, jak na razie nie dostałem żadnych uwag.
2. Sprawa z tym gdzie możemy wystawiać oferty nie jest jasna albo inaczej nie jest dla mnie pewnikiem, że mamy być tylko w dziale "komercyjni" bo nie dajemy swoich ofert lecz na podstawie regulaminu w GunDay.pl możemy używać ofert innych użytkowników i zająć się ich promocją. Więc owszem wystawiamy tutaj jako użytkownik GunDay.pl jednak wystawiamy te oferty w imieniu osób prywatnych. Czyli to jest tak, że wystawiamy te oferty zamiast tych osób.
3.
Bo może też bym chciał wrzucić link do mojej aukcji, albo aukcji kolegi? A w tej chwili wychodzi na to że są równi i równiejsi.

Nie uważam byś mógł twierdzić, że są równi i równiejsi. Po prostu zasady dla tych co zapłacili są inne niż dla tych co nie zapłacili i tak chyba zawsze jest.
4.
GunDay.pl to takie cóś jak allegro, pośrednik handlowy. I wszystko OK, być może będziemy za jego pośrednictwem dobry deal robić, ale ogłoszenia powinny być w odpowiednim miejscu. ... Ale tu tylko odrobina dobrej woli ze strony ogłoszeniodawcy
mamy dobrą wolę, przecież nie chcemy sobie robić wrogów :) aczkolwiek zwróć uwagę pkt 2. Tak więc wystawiając tutaj ogłoszenie działamy w interesie osób prywatnych, które nam zleciły promocję ich ogłoszeń ... Natomiast jeśli nie będzie to zgodne z jakimiś zasadami to się dostosujemy, naprawdę nie ma problemu.
5.
A propos smrodu to tam stoi jak byk, "użytkownik niezweryfikowany" i trzy koła w piach!
Jesteśmy dopiero od jakiś 2 m-cy otwarci więc każdy będzie użytkownikiem niezweryfikowanym bo trzeba mieć m.in. 10 sprzedaży i opinii z nich.
6.
No wiesz, nie musisz klikać "kup teraz", na OLX kupujesz w ciemno?
Dokładnie, nie możemy odpowiadać za to co ktoś wystawi. Jeśli ktoś komuś zrobi przelew bez upewnienia się w pewnych kwestiach co do przedmiotu, stanu itd. i nie dojdzie do wysyłki to będzie to z winy nieuczciwego sprzedawcy i naiwnego kupującego. Absolutnie nie zachęcam do płacenia za coś co jest dla Was podejrzane lub macie jakieś wątpliwości. Oszuści są wszędzie i tego nie unikniemy ale możemy nie dać się oszukać.
O kurde, chyba sie zarjestruję na ich stronie i "kupię" tego teiksa 200 z samej ciekawości co wyskoczy
Zapraszam do rejestracji jednak jeśli chcesz sobie robić jaja i tylko "kupić" a nie kupić to odradzamy. Uczciwość powinna iść w dwie strony. A jeśli sprzedawca nie jest uczciwy to przynajmniej ty bądź i nie rób sobie jaj, ok ? W ten sposób daleko nie zajedziemy. Aczkolwiek mam nadzieję, że nie to dokładnie miałeś na myśli.

Portal GunDay.pl powstał głównie z myślą o strzelcach sportowych i myśliwych i miał dotyczyć głównie broni palnej. Jest to bardzo zaawansowane narzędzie i miejsce gdzie można wystawiać i licytować to, czego nie można licytować na olx czy alle... Jednak jak się okazało, wielu strzelców posiadających broń palną ma również albo pneumatyki albo czarnoprochową więc stworzyliśmy odpowiednie kategorie i oferujemy je Wam do użytku. Jest nawet kategoria dla łucznictwa. Pewnie za jakiś czas okaże się co się przyjęło a co nie i można tą kategorię usunąć. Pamiętajcie jednak, że wystawiając swoje ogłoszenia na GunDay.pl zamiast na ol... lub alle... wspieracie polski biznes a nie zagraniczny. Może dla kogos ma to znaczenie, więc informuję, jeśli dla kogoś nie ma, to nic mi do tego. Ktoś woli sprzedawać na beżowym - ok, ktoś na olx - ok, ktoś woli walczyć z fb - ok, niech będzie wolność, rynek jest duży i dla każdego starczy miejsca a dzięki konkurencji jakość takich portali idzie do góry z korzyścią dla użytkowników.
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
Awatar użytkownika
GunDay.pl
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 04 lutego 2024, 19:06
Tematy: 4
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Do sprzedania: AirArms Tx200

Post autor: GunDay.pl »

PS. Co do kategorii, bo wspominaliście, że nie "jesteśmy" tam gdzie możemy to tak patrzę i wydaje mi się, że jesteśmy w odpowiednim miejscu bo jest to dział jasno określony:
Forum-bron.pl < Strzelectwo pneumatyczne < Pasaż Handlowy, Komercyjny - Wiatrówki < Sprzedam/oddam - wiatrówki
Portal z licytacjami i cenami Kup Teraz z negocjacją cen: broń palna, czarnoprochowa, pneumatyczna oraz akcesoria do broni i dla strzelców. Zobacz: Ogłoszenia broń palna, Optyka myśliwska, Ogłoszenia optyka, Broń palna długa, Broń palna krótka
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Pasaż Handlowy, Komercyjny - Wiatrówki”