Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Giełda - Sprzedam, kupię, zamienię i oferty komercyjne z zakresu strzelectwa pneumatycznego

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Postautor: pawlaczyskis » 2015-01-13, 09:06

Obrazek

Serwis Wiatrowy to marka firmy Technika Pawlak. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, której podstawą pracy jest serwis bezpozwoleniowego sprzętu strzeleckiego. W profilu naszej działalności znajduje się zarówno wyczynowy sprzęt sportowy, rekreacyjny sprzęt pneumatyczny, jak i narzędzia działań symulacji paramilitarnych – ASG/paintball. Personalnie jesteśmy grupą pasjonatów kreującą nowy standard strzelectwa i związanych z nim usług niespotykanych wcześniej w naszym kraju.
Każdy z nas strzelectwo ma we krwi! Każdy z nas pasję przekuł w sposób na życie.
To my – Serwis Wiatrowy – Professional Airguns Service!Obrazek Obrazek Obrazek

Nasza działalność opiera się na trzech głównych filarach – serwis, produkcja, dystrybucja.

Serwis
Wieloletnia praktyka strzelecka oraz doświadczenie w pracy przy warsztacie procentuje rzeszą zadowolonych klientów, którzy darzą nas zaufaniem już od ponad 13 lat. Nasza oferta trafia zarówno do klientów indywidualnych, grup paramilitarnych, jak i szeroko rozumianych klubów sportowych. Nadrzędną zasadą naszej praktyki warsztatowej jest JAKOŚĆ! W kształtującej się latami opinii w kraju i za granicą, zarówno w grupach portali społecznościowych, na forach internetowych czy w środowiskach strzeleckich, próżno szukać klientów niezadowolonych z naszej pracy. Fakt ten jest pokłosiem sumiennego podejścia do realizacji założonych celów dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie, a zlecone projekty wykonywane są w myśl idei „jak dla siebie”. Osiągnięty rezultat prac musi spełniać wyśrubowane wymagania poczucia estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności; prócz klienta – nas samych! Osiągnięcia sportowe naszych klientów na arenie krajowej oraz międzynarodowej cieszą nas podwójnie i potwierdzają zasadność zaangażowania wkładanego w każdą realizację.

Serwis w naszej firmie poparty jest nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także miarodajnymi pomiarami. Te wykonywane są przed każdym serwisem w ramach diagnozy oraz po przeprowadzonych pracach w celu kontroli jakości i zasadności wprowadzonych modyfikacji. Posiadamy bogaty wachlarz urządzeń pomiarowych oraz symulacyjnych umożliwiających badanie cech produktu w zmiennych warunkach eksploatacji. W kompleksie obiektów serwisowych znajduje się stale dostępna dla klientów, zadaszona, wyposażona oś strzelnicy pneumatycznej.

Stale poszerzamy możliwości warsztatowe - zarówno sprzętowe jak i merytoryczne, by wdrażać nowe technologie, a zlecenia realizować sprawniej. Nasza praca jest naszym hobby, a zaangażowanie i innowacje zaprocentowały zdobyciem we wrześniu 2017r certyfikatu partnera Carl Walther. Posiadamy certyfikaty autoryzacji serwisu Walther/Hammerli jako jedyni w Polsce.
Każdy serwis poprzedzony jest obszernymi konsultacjami ze zleceniodawcą. Każda dodatkowa czynność czy koszt konsultowane są przed rozpoczęciem prac. Po zakończeniu realizacji klient otrzymuje dowód zapłaty potwierdzający 12 miesięczną gwarancję na każdą czynność obejmującą zakres prac, a także pisemny certyfikat szczegółowo opisujący zakres i rodzaj przeprowadzonych modyfikacji. Każdy sprzęt przez nas serwisowany jest plombowany stickerami SW dodatkowo potwierdzającymi wykonane prace. Nasze działania i modernizacje wybiegają daleko przed oczekiwania klientów i wzbudzają duże zainteresowanie czołowych producentów sprzętu strzeleckiego z całego świata.

INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE

Obrazek Obrazek Obrazek

Produkcja
W ofercie produkcji naszego serwisu znajdą Państwo zarówno doceniane na świecie akcesoria strzeleckie, niedostępne nigdzie indziej części zamienne, jak i w niedalekiej przyszłości sprzęt strzelecki Made In Poland!
Wykonujemy między innymi: separatory, tłumiki PCP, szyny montażowe, tłumiki do wiatrówek sprężynowych, regulatory, adaptacje luf, uszczelki tłoków, kartusze wysokociśnieniowe, zbijaki, sprężyny, zapadki spustu, języki spustowe, tłoki, uszczelki, iglice, zawory, przetoczki, końcówki do ładowania, uszczelnienia CO2, stopki, konwersje CO2/PCP, reduktory ciśnienia, maskownice, palmresty, dystanse, prowadnice, korki, płaszcze luf i wiele, wiele innych. Realizujemy zarówno własne sprawdzone w boju projekty, jak i szkice i pomysły klientów. Każde z nich wzbogacamy doświadczeniem i koniecznymi konsultacjami w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu czy funkcjonalności. Oksydujemy na gorąco, anodujemy na dowolny kolor, malujemy proszkowo, olejujemy, lakierujemy itd! Wszystko tak, żeby spełniało oczekiwania klienta i nasze najwyższe standardy wykonania!
Projektami, które wzbudzają największe zainteresowanie i z których jesteśmy szczególnie dumni są między innymi:
* nasz autorski projekt reduktorów ciśnienia zarówno dodatnich jak i ujemnych, zewnętrznych i wewnętrznych, które prócz Polski dystrybuujemy do krajów całej Europy takich jak Czechy, Niemcy Słowacja, Anglia czy Węgry,
* najbardziej zaawansowany technologicznie separator pneumatyczny na świecie Mod.SW serii ProLine,
* regulowane 3d projekty spustów Match Mod.SW serii ProLine,
* sprzedawane w Polsce i za granicą tłumiki serii ProLine oraz StandadLine w różnych wariantach materiałów produkcyjnych jak i wykończenia.

Wszystkie nasze realizacje opieramy na doświadczeniu i posiadanej wiedzy. Jeżeli wiemy, że coś nie będzie funkcjonowało tak jak powinno – nie podejmujemy się realizacji. Jeżeli natomiast sugerujemy zmianę sposobu wykonania, projektu czy zmianę specyfikacji materiałowej - całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!
INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE

Obrazek Obrazek Obrazek

Dystrybucja
Prowadzimy sklep stacjonarny w miejscowości Niedrzwica Duża w województwie Lubelskim, ale również oferujemy sprzedaż wysyłkową obsługiwaną zdalnie. W gamie naszej oferty znajdziecie Państwo zarówno gotowe produkty strzeleckie, akcesoria, jak i części zamienne. W ofercie posiadamy sprzęt strzelecki większości światowych producentów. Współpracujemy z większością autoryzowanych krajowych dystrybutorów sprzętu jak i zagranicznymi hurtowniami. Towar sprzedawany jest u nas z zastrzeżeniem niezaprzeczalnej jakości produktu tj. przynajmniej po przeprowadzeniu przeglądu zerowego. Oznacza to, że otrzymujecie Państwo karabinek przygotowany do strzelania oraz 12 miesięczną gwarancję na wykonany przez nas serwis.

W ofercie handlowej Serwisu Wiatrowego mogą Państwo znaleźć między innymi:
* sprzęt strzelecki takich producentów jak: Walther, Hammerli, Steyr, AirArms, Feinwerkbau, Weihrauch, Daystate, FX, BSA, Anschutz, Airmaster, Umarex, Hatsan, CZ Brno, Kral, Norica, Rohm, Baikal, Crosman i inne,
* sprzęt optyczny: Vortex, Delta Optical, Hawke, PointPrecision i nne,
* oryginalne części zamienne: Walther, Hammerli, Steyr, AirArms, Weihrauch, Feinwerkbau, Anschutz oraz inne,
* akcesoria strzeleckie: LotharWalther, JSB, H&N, Crosman, Brunox, Balistol, Kruger, BKL, Gehmann, Negrini, SportsMatch, Pardini, Delta, Vortex, Butler Creek, Umarex i inne.

Każdego klienta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy, by nas traktowano.
ETYKA PRACY to zasada, która u nas jest normą.
Posiadamy szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.
Praca i pasja to dla nas synonimy.

ZAPRASZAMY!

INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE
Obrazek Obrazek Obrazek

Kontakt:
Strona internetowa: http://www.SerwisWiatrowy.pl
E-mail: info@SerwisWiatrowy.pl
Telefon: 508-390-236
Fanpage FB: SerwisWiatrowy
Kanał YouTube: SerwisWiatrowy.TV
Adres sklepu stacjonarnego: 24-220 Niedrzwica Duża, Ul. Bełżycka 93
Ostatnio zmieniony 2018-10-19, 19:11 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 12 razy.


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - serwis sprzętu strzeleckiego

Postautor: pawlaczyskis » 2018-10-19, 14:38

Oferta

SŁUŻYMY FACHOWYM DORADZTWEM ORAZ OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU ZAKUPIONEGO TOWARU.
JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI LUB CHCESZ ZADAĆ PYTANIE - PROSIMY O KONTAKT MAILOWO, TELEFONICZNIE LUB POPRZEZ PW!


1. NOWY BEZINGERENCYJNY regulator ciśnienia Z ODPOWIETRZENIEM PO GWINCIE produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do konkretnego modelu karabinka PCP. Instalacja plug and play.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest we wnętrzu kartusza karabinka tuż przed zaworem strzałowym. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150BAR. Na życzenie klienta do regulatora dołączamy tuleję dystansową powiększającą komorę strzałową. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. Do każdego regulatora dołączamy instrukcję montażu oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Obrazek
CENA: 350zł


2. NOWY regulator ciśnienia powietrza produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do konkretnego modelu karabinka PCP.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest we wnętrzu kartusza karabinka tuż przed zaworem strzałowym. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150BAR. Na życzenie klienta do regulatora dołączamy tuleję dystansową powiększającą komorę strzałową. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. Do każdego regulatora dołączamy instrukcję montażu oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Obrazek
CENA: 300zł


3. NOWY zewnętrzny regulator ciśnienia powietrza produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP m.in. Logun, FX, CZ, Air Arms i inne.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest we wnętrzu kartusza karabinka tuż przed zaworem strzałowym. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150BAR. Na życzenie klienta do regulatora dołączamy tuleję dystansową powiększającą komorę strzałową. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. Do każdego regulatora dołączamy instrukcję montażu oraz zapewniamy wsparcie techniczne.

Obrazek
CENA: 400zł


3/4. NOWYzewnętrzny regulator ciśnienia powietrza produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP m.in. BT65, AT44 i inne. Instalacja plug and play.

Regulatory ciśnienia montowane w karabinkach PCP mają za zadanie podać stałe ciśnienie na zawór strzałowy pozwalając na zniwelowanie wahań prędkości początkowej wynikającej ze zmiennych warunków pracy zaworu strzałowego. W praktyce oznacza to możliwość oddawania strzałów o stabilnej prędkości początkowej od wartości granicznych ciśnienia roboczego kartusza, aż do ciśnienia zadanego na regulatorze. Dzięki tej istotnej modyfikacji pneumatyk strzela bardzo powtarzalnie, a powietrze z kartusza wykorzystywane jest znacząco efektywniej (większa ilość strzałów z jednego nabicia). Urządzenie przez nas oferowane montowane jest na zewnątrz kartusza, dzięki czemu nie zmniejsza jego pojemności. Domyślnie ustawiamy na regulatorze ciśnienie 90BAR, pozwalające bezproblemowo osiągnąć prędkość w obowiązującym limicie 17J. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia pracy regulatora w granicach 50/150 BAR. Regulatory przez nas produkowane posiadają bardzo istotny dla bezawaryjnej pracy system odpowietrzenia. W przypadku problemu z własnoręczną instalacją regulatora oferujemy usługę montażu lub montażu i konfiguracji.

Obrazek
CENA: 450zł4. NOWY tłumik dźwięku Mod.SW z serii StandardLine produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP.

Tłumik trzykomorowy, carbonowy/aluminiowy. Konstrukcja tłumika wzorowana jest na sprawdzonym schemacie 2+1+2 stosowanego w produktach takich firm jak Weihrauch czy Hatsan. Budowa przegród tłumika jest uniwersalna i pozwala na zastosowanie w karabinkach kalibru 4.5 oraz 5,5mm zapewniając jednocześnie doskonałe właściwości wytłumiające. Tłumiki Mod.SW z serii StandardLine odróżnia od wyrobów konkurencji zastosowanie przegród z wbudowanym stożkiem odcinającym dodatkowo strumień powietrza. Oferowane tłumiki wykonane są z najwyższą starannością i przechodzą restrykcyjne testy w celu zapewnienia idealnej osiowości oraz skuteczności produktu. Dzięki małej wadze tłumika oraz wysokiej jakości wykonania, urządzenie wylotowe (przy zachowaniu osiowości montażu) nie wpływa na punkt trafienia.

Oferowany tłumik sprzedawany jest w trzech wersjach wykończenia:
-aluminiowe, szczotkowane korki + carbonowy korpus
-aluminiowe anodowane na czarno korki +carbonowy korpus
-aluminiowe, szczotkowane korki + aluminiowy szczotkowany korpus

Oferowany produkt jest montowany na standardowy gwint 1/2UNF istnieje możliwość wykonanie każdego dowolnego gwintu, jak również wykonanie tłumika zaciskanego wkrętami na gładką lufę.

Materiał, kolor oraz sposób montażu do uzgodnienia telefonicznie lub mailowo przed zakupem.

Parametry techniczne:
* waga alu. 106g/carb. 90g
* długość 180mm
* średnica 30mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm
* montaż 1/2UNF (jeżeli inny prosimy o kontakt przed zakupem)

Wykonujemy również adaptery 1/2UNF oraz przejściówki gwintów.

Obrazek
CENA: 220zł


5. NOWY kompaktowy tłumik dźwięku ProLine SHORT 1/2UNF Stalowy Oksydowany produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP.

Tłumik trzykomorowy, stalowy, oksydowany na gorąco. Przegrody stożkowe wykonane z poliamidu wytłumiające drgania oraz dźwięk. Konstrukcja jest skręcana, w pełni rozbieralna. Dzięki specjalnej geometrii wkładek, tłumik mimo stożkowych komór nie traci na swojej pojemności, a tym samym na sprawności. Tłumik nie posiada we wnętrzu żadnych ruchomych, miękkich czy nieosiowych elementów. Jedynym zastosowanym materiałem tłumiącym są specjalnej konstrukcji komory. Przy prawidłowo wykonanym na lufie gwincie montażowym oraz poprawnej koronie lufy nie ma mowy o zauważalnym pogorszeniu skupienia, czy drastycznym spadku energii karabinka, co niestety jest częstą przypadłością chińskich niskobudżetowych produktów.
Tłumik montowany jest na standardowy, stosowany w wiatrówkach gwint 1/2 UNF.

Parametry techniczne:
* waga 275g
* długość 108mm
* średnica 32mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)
* materiał obudowy - stal oksydowana
* materiał wkładu tłumiącego - poliamid
* montaż - gwint 1/2UNF

Obrazek
CENA: 239zł


6. NOWY tłumik dźwięku ProLine LONG 1/2UNF Stalowy Oksydowany produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do karabinków PCP.

Tłumik pięciokomorowy, stalowy, oksydowany na gorąco. Przegrody stożkowe wykonane z poliamidu wytłumiające drgania oraz dźwięk. Konstrukcja jest skręcana, w pełni rozbieralna. Dzięki specjalnej geometrii wkładek, tłumik mimo stożkowych komór nie traci na swojej pojemności, a tym samym na sprawności. Tłumik nie posiada we wnętrzu żadnych ruchomych, miękkich czy nieosiowych elementów. Jedynym zastosowanym materiałem tłumiącym są specjalnej konstrukcji komory. Przy prawidłowo wykonanym na lufie gwincie montażowym oraz poprawnej koronie lufy nie ma mowy o zauważalnym pogorszeniu skupienia, czy drastycznym spadku energii karabinka, co niestety jest częstą przypadłością chińskich niskobudżetowych produktów.
Tłumik montowany jest na standardowy, stosowany w wiatrówkach gwint 1/2 UNF.

Parametry techniczne:
* waga 405g
* długość 158mm
* średnica 32mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)
* materiał obudowy - stal oksydowana
* materiał wkładu tłumiącego - poliamid
* montaż - gwint 1/2UNF

Obrazek
CENA: 275zł


7. NOWY tłumik dźwięku produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów PCA PCP CO2.

Tłumik pięciokomorowy, aluminiowy, opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznego). Przegrody stożkowe wykonane z poliamidu wytłumiające drgania oraz dźwięk. Konstrukcja jest skręcana, w pełni rozbieralna. Dzięki specjalnej geometrii wkładek, tłumik mimo stożkowych komór nie traci na swojej pojemności, a tym samym na sprawności. Tłumik nie posiada we wnętrzu żadnych ruchomych, miękkich czy nieosiowych elementów. Jedynym zastosowanym materiałem tłumiącym są specjalnej konstrukcji komory.
Przy prawidłowo wykonanym na lufie gwincie montażowym oraz poprawnej koronie lufy
nie ma mowy o zauważalnym pogorszeniu skupienia, czy drastycznym spadku energii karabinka, co niestety jest częstą przypadłością chińskich niskobudżetowych produktów.
Tłumik montowany jest na standardowy, stosowany w wiatrówkach gwint 1/2 UNF.

Parametry techniczne:
* długość 130mm
* średnica 30mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)
* materiał obudowy - aluminium
* materiał wkładu tłumiącego - poliamid
* montaż - gwint 1/2UNF

Obrazek
CENA: 250zł


8. NOWY aluminiowy tłumik dźwięku długi/LONG produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów Kandar CP.1 i CP.1M.

Tłumik trzykomorowy, aluminiowy, szczotkowany. Przegrody ertalitowe. Tłumik montowany w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki!

Parametry techniczne:
* waga 33g
* długość 98,5mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 149zł


9. NOWY stalowy oksydowany tłumik dźwięku produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do pistoletów Kandar CP.1 i CP.1M.

Tłumik dwukomorowy, stalowy, oksydowany na gorąco. Przegroda ertalitowa. Tłumik montowany w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki! Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga 70g
* długość 78mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 129zł


10. NOWY adapter tłumika/seperatora produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do Daystate MK3.

Montowany dwoma wkrętami robaczkowymi do lufy karabinka, wykonany z aluminium lub stali, opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznie), z męskim gwintem 1/2UNF. Na życzenie klienta wykonujemy również inne adaptery.

Obrazek
CENA: 100zł


11. NOWY adapter tłumika produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowany do Zoraki HP.

Nakręcany na lufę pistoletu PCA, wykonany ze stali lub aluminium, szczotkowany, opcjonalnie oksydowany/anodowany (koszt oksydy/anody do uzgodnienia telefonicznie), z męskim gwintem 1/2UNF. Na życzenie klienta wykonujemy również inne adaptery.

Obrazek
CENA: 50zł


12a. NOWY Separator/kompensator Mod.SW ProLine produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Separator ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.
Separatory ProLine charakteryzują się zaawansowaną technologią odprowadzania ciśnienia wytwarzającego się wewnątrz ścian stożków poprzez dodatkowe otwory wentylacyjne. Jest to najbardziej zaawansowana budowa separatorów pneumatycznych dostępna obecnie na rynku światowym.

Separatory z serii ProLine wykonane są z aluminium, wyposażone w dwa stożki (aluminiowe lub mosiężne). W każdym stożku znajduje się osiem otworów odpowietrzających. Na życzenie klienta separator może zostać zaanodowany na dowolny kolor (cena i kolorystyka do uzgodnienia telefonicznie).
Wykonujemy separatory w kilku wariantach montażu: gwint 1/2UNF , 1/2 UNEF, 14mmL oraz kontrowane wkrętami robaczkowymi na lufie.

Parametry techniczne:
* waga ~30g (zależne od sposobu osadzenia)
* długość ~60mm (zależne od sposobu osadzenia)
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* 8 otworów odpowietrzających w tulei
* 16 otworów odpowietrzających w stożkach

Obrazek
CENA: 250zł


12b. NOWY Separator/kompensator Mod.SW ProLine BLACK produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Separator ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separatory ProLine charakteryzują się zaawansowaną technologią odprowadzania ciśnienia wytwarzającego się wewnątrz ścian stożków poprzez dodatkowe otwory wentylacyjne. Jest to najbardziej zaawansowana budowa separatorów pneumatycznych dostępna obecnie na rynku światowym.

Separatory z serii ProLine BLACK wykonane są z aluminium, wyposażone w dwa stożki aluminiowe. W każdym stożku znajduje się osiem otworów odpowietrzających. Na życzenie klienta separator może zostać zaanodowany na dowolny inny kolor (cena i kolorystyka do uzgodnienia telefonicznie).
Wykonujemy separatory w kilku wariantach montażu: gwint 1/2UNF , 1/2 UNEF, 14mmL oraz kontrowane wkrętami robaczkowymi na lufie.

Parametry techniczne:
* waga ~30g (zależne od sposobu osadzenia)
* długość ~60mm (zależne od sposobu osadzenia)
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* 8 otworów odpowietrzających w tulei
* 16 otworów odpowietrzających w stożkach

Obrazek
CENA: 310zł


13. NOWY Separator Kompensator G804 PCP 1/2UNF produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy z dwoma mosiężnymi
wkładkami, posiadający cztery otwory odpowietrzające.
Urządzenie wyposażone w żeński gwint 1/2 UNF
(np. Hatsan, Evanix, Steyr, Air Master oraz inne).
Możliwa regulacja odległości stożków!
Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga~61g
* długość~80mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm /6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 189zł


14. NOWY Separator Kompensator G802A PCP 1/2UNF produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy, anodowany, z dwoma mosiężnymi
wkładkami. Urządzenie wyposażone w żeński gwint 1/2 UNF
(np. Hatsan, Evanix, Steyr, Air Master oraz inne).
Możliwa regulacja odległości stożków! Wysoka jakość
wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga~50g
* długość~80mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* średnica lufy (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 209zł15. NOWY Separator Kompensator 1002A ANODOWANY produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do pistoletów Kandar Artemis CP.1 / CP.1M.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy,anodowany z aluminiowymi wkładkami. Urządzenie montowane w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki!

Parametry techniczne:
* waga ~44g
* długość 100mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 183zł


16. NOWY wsuwany Separator Kompensator 1002 produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków PCP.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu. Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy szczotkowany z mosiężnymi wkładkami. Urządzenie stabilizowane na lufie trzema symetrycznie ustawionymi wkrętami robaczkowymi. Możliwa regulacja odległości stożków!

Parametry techniczne:
* waga
* długość
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
* średnica lufy (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 189zł


17. NOWY Separator Kompensator 802 produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do pistoletów Kandar/Artemis CP.1 i CP.1M.

Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu w śrut po opuszczeniu przez niego lufy oraz stabilizować pistolet podczas strzału, co przekłada się bezpośrednio na poprawienie skupienia.

Separator aluminiowy szczotkowany z mosiężnymi wkładkami. Urządzenie montowane w miejsce oryginalnego dociążnika, stabilizowany na lufie wkrętem robaczkowym. Przystosowany do zamontowania oryginalnej muszki! Wysoka jakość wykonania i gwarantowana skuteczność!

Parametry techniczne:
* waga ~50g
* długość 80mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 149zł


18. NOWY Separator Kompensator G802 PCP 1/2UNF + TULEJA produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany
do karabinków PCP posiadających na lufie standardowy gwint 1/2 UNF (np. Hatsan AT44, Galatian, BT 65, itp.)


Urządzenie ma za zadanie zmniejszyć uderzenie gazu/powietrza w śrut zaraz po opuszczeniu lufy, co przekłada się bezpośrednio na ustabilizowanie toru lotu pocisku i tym samym poprawienie skupienia. W praktyce separator eliminuje pojedyncze odskoki śrutu.
Tym większa jego skuteczność im większa ilość pędnika.

Separator aluminiowy, opcjonalnie anodowany (koszt anody do uzgodnienia telefonicznego)
z dwoma mosiężnymi wkładkami. Urządzenie wyposażone w żeński gwint 1/2 UNF.
W zestawie znajduje się tuleja dystansowa maskująca miejsce montażu oryginalnej muszki.
Możliwa regulacja odległości stożków!

Parametry techniczne:
* waga ~70g
* długość 120mm
* średnica 20mm
* kaliber 4,5mm / 5,5mm / 6,35mm (prosimy o informację po zakupie!)

Obrazek
CENA: 244zł


19. NOWE przedłużenie linii celowania/adapter muszki tunelowej produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany
do Walthera, FWB, AirArmsa, Steyra, Artemisa, CZ i innych.


Wykonane z aluminium, opcjonalnie anodowane (koszt anody do uzgodnienia).
Szyna frezowana 11mm (lub inny rozmiar do uzgodnienia) pozwalająca na montaż muszki tunelowej i wydłużenie linii celowania.

Parametry techniczne:
* szyna - 11mm
* długość - 120mm
* wysokość - 20mm
* szerokość - 20mm
* materiał - aluminium (możliwość anodowania)
* montaż - śrubki robaczkowe

Obrazek
CENA: 150zł


20. NOWA aluminiowa szyna/adapter, przedłużenie linii celowania produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowana do pistoletu Kandar CP1/CP1-M oraz karabinka Artemis PR900W/CR600W.

Adapter nakładany jest na oryginalną szynę Kandara i mocowany do niej za pomocą jednej śruby imbusowej. Adapter ma za zadanie wydłużyć linię celowania(o 50mm), co znacząco poprawia precyzję celowania i przekłada się bezpośrednio na lepsze wyniki na tarczy. Dodatkowo zastosowanie szczerbinki od Hatsana umożliwia regulację bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi (jak w przypadku oryginalnej szczerbiny Kandara).
Istnieje możliwość wykonania przedłużenia kompatybilnego z oryginalną szczerbiną Kandara.

Dane techniczne:
-materiał -aluminium
-długość oryginalnej linii celowania 295mm
-długość z adapterem 345mm

Obrazek
CENA: 135zł


21. NOWA Wkładka jednostrzałowa produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do Walthera, Rotexa i innych.

Wkładka wykonana z wytrzymałego tworzywa, kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
Wykonujemy także na zamówienie wkładki jednostrzałowe do innych karabinków.

Wkładka umożliwia start z karabinkiem w zawodach wymagających pojedynczego ładowania śrutu.

Obrazek
CENA: 137zł


22. NOWY Wkładka jednostrzałowa produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do karabinków FX LOGUN SOLO i inne.

Wkładka wykonana z wytrzymałego tworzywa, kaliber 4,5mm / 5,5mm (prosimy o informację po zakupie!)
Wykonujemy także na zamówienie wkładki jednostrzałowe do innych karabinków.

Wkładka umożliwia start z karabinkiem w zawodach wymagających pojedynczego ładowania śrutu.

Obrazek
CENA: 137zł


23. NOWY aluminiowy, anodowany PALMREST produkcji Serwisu Wiatrowego.

W sprzedawanej wersji mocowany jest bezpośrednio w stalowe prowadnice osadzone w drewnianej kolbie, co umożliwia regulację wysokości.
Palmrest ma także opcję zmiany kąta nachylenia. Wykończenie na życzenie
klienta- anodowany czarny, niebieski lub aluminiowy szczotkowany.

Montaż palmrestu widocznego na poniższych zdjęciach wymaga ingerencji w osadę. Wymagana jest profesjonalna wiedza i specjalistyczne narzędzia. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIE INNEGO SPOSOBU MOCOWANIA/REGULACJI ORAZ MODYFIKACJI PROJEKTU. Na życzenie klienta możemy podjąć się instalacji mechanizmu regulacji w osadzie.

Parametry techniczne:
* szerokość 50,8mm
*długość 140mm
*wysokość regulowana (dostosowana do indywidualnych potrzeb i rozmiaru osaday)
*grubość podstawy 9,07mm
*waga podstawy ~75g

Obrazek
CENA: 450zł


23b. Przedmiotem sprzedaży jest nowa kość montażowa do szyny akcesoryjnej UIT/ T-Nut produkcji Serwisu Wiatrowego.

Kości mają wiele zastosowań, umożliwiają montaż palmrestów, bipodów, latarek itp. Wyposażone w gwint M5 (możliwość wykonania innych gwintów na życzenie klienta)

Obrazek
CENA: 42zł


24a. NOWA iglica zaworu strzałowego produkcji Serwisu Wiatrowego.

Iglica dedykowana do karabinków PCP takich jak EVANIX, PUNCHER, AIR ARMS, HATSAN I INNYCH. Wykonujemy również iglice według szkiców klienta lub projektów własnych.

Obrazek
CENA: 60zł


24b. NOWA iglica zaworu strzałowego produkcji Serwisu Wiatrowego.

Przedmiotem sprzedaży jest nowa iglica/wentyl/uszczelka zaworu strzałowego produkcji Serwisu Wiatrowego dedykowana do karabinków PCP, takich jak Air Arms S400, S410, 510 I INNYCH.

Wykonujemy również iglice według szkiców klienta lub projektów własnych.

Obrazek
CENA: 60zł


25. NOWE inserty szczerbinki produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. Artemis PR900W/CR600W, Kandar CP1.

Inserty wykonane są ze stali oksydowanej. Instalacja insertu wymaga modyfikacji oryginalnej szczerbinki,
w zestawie są dwa inserty o różnej szerokości. Na życzenie klienta wykonujemy również inne modyfikacje szczerbinek.

CENA NIE ZAWIERA MODYFIKACJI ORYGINALNEJ SZCZERBINKI!

Obrazek
CENA: 50zł


26. NOWA aluminiowa ósemka produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. Artemis PR900W/CR600W, Kandar CP1.

Zadaniem ósemki jest stabilizacja lufy.

Parametry techniczne:
* śr. lufy 12mm
* śr. kartusza 22mm
* wysokość 44mm

Obrazek
CENA: 100zł


27. NOWY tuningowany, aluminiowy spust produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. Artemis PR900W/CR600W, SPA oraz Kandar CP1 i innych.

Spust 3D posiada regulacje: góra-dół oraz promień co pozwala precyzyjnie dostosować ustawienia do własnych preferencji. Otwór w kopytku wykonany jest mimośrodowo dzięki temu dodatkowo zwiększa możliwość regulacji.

Obrazek
CENA: 150zł


28a. NOWE gniazdo pompowania, zawór QuickFill produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. do CZ 200S.

Zawór QuickFill pozwala w karabinach pompowanych zaworem strzałowym ( w których każdorazowo do napełnienia należy wykręcać kartusz) na instalację regulatora ciśnienia i pompowanie kartusza bez konieczności demontażu z karabinka. W zestawie końcówka do pompowania na gwint lub QR. W odróżnieniu do zaworów produkowanych przez konkurencje nasze zawory cechuje dużo większa niezawodność.
Widoczny na zdjęciach manometr i szkiełko nie są elementem sprzedawanego zestawu!!! Na życzenie klienta wykonujemy również inne gniazda.

Obrazek
CENA: 275zł


28b. NOWE aluminiowe, anodowane gniazdo pompowania, zawór QuickFill produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowane do karabinków m.in. do CZ 200S.

Zawór QuickFill pozwala w karabinach pompowanych zaworem strzałowym ( w których każdorazowo do napełnienia należy wykręcać kartusz) na instalację regulatora ciśnienia i pompowanie kartusza bez konieczności demontażu z karabinka. W zestawie końcówka do pompowania na gwint lub QR. W odróżnieniu do zaworów produkowanych przez konkurencje nasze zawory cechuje dużo większa niezawodność.
Widoczny na zdjęciach manometr i szkiełko nie są elementem sprzedawanego zestawu!!! Na życzenie klienta wykonujemy również inne gniazda.

Obrazek
CENA: 300zł


29. NOWA zaślepka portu ładowania produkcji Serwisu Wiatrowego.

Dedykowana jest do portów ładowania 9mm m.in do karabinków FX, Hatsan i inne.
Możliwe jest wykonanie zaślepek w innych rozmiarach.

Obrazek
CENA: 20zł


30. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI DIANA 340 N-TEC.

Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł


31. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI HATSAN 55/70/80/90.

Uszczelki te są kompatybilne z modelami:
Hatsan MOD: 33/35/60/75/85/88/95/99.
Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł


32. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI HATSAN 75/85/95.

Uszczelki te są kompatybilne z modelami:
Hatsan MOD: 33/35/55/60/70/80/88/90/99.
Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł


33. NOWA USZCZELKA TŁOKA DO WIATRÓWKI HATSAN 100/105/125/135.

Uszczelki te są kompatybilne z modelami:
Hatsan MOD: 33/35/60/75/85/88/95/99.
Uszczelki zostały wykonane w Polsce według projektu Serwisu Wiatrowego. Od oryginalnych odpowiedników odróżnia je precyzja wykonania oraz wykorzystanie znacząco lepszych materiałów wysokiej jakości tworzyw sztucznych z dodatkami smarującymi. Cechuje je wysoka odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie, doskonałe tłumienie drgań oraz odporność na starzenie.

Obrazek
CENA: 42zł


34. NOWA turecka lufa przygotowana przez Serwis Wiatrowy do montażu w pistoletach Kandar/Artemis CP.1 i CP.1M.

Zastosowanie dłuższej lufy w pistoletach rodziny CP.1 pozwala na efektywniejsze wykorzystanie pędnika, dzięki czemu poprawiają się parametry urządzania. W zależności od dodatkowych modyfikacji możemy osiągnąć większą ilość stabilnych strzałów, większą prędkość pocisku (tym samym energię śrutu), jednocześnie poprawiając skupienie poprzez wydłużenie linii celowania.

Lufa tureckiego producenta o bardzo dobrych parametrach użytkowych, montowana w miejsce oryginalnej z możliwością stosowania oryginalnego dociążnika lub kompatybilnych akcesoriów! Przewód lufy jest dłuższy o 10cm w stosunku do lufy montowanej fabrycznie.

Oczywiście zarówno korona lufy jak i port ładowania wykonywane są od podstaw przez nasz serwis z zachowaniem najwyższej jakości!

Lufę wykonujemy w wersji oksydowanej lub polerowanej! Po zakupie prosimy o informację w jakim kalibrze i w jakim wykończeniu ma zostać wykonana lufa.

Parametry techniczne:
* waga
* długość 31cm
* średnica
* kaliber 4,5mm / 5,5mm

Obrazek
CENA: 300zł


35. NOWY kartusz/zbiornik pistoletowy 300 bar Walther LP200, LP300, LP300XT

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, oryginalny, aluminiowy
kartusz/zbiornik Walther o ciśnieniu roboczym 300BAR.
Kartusz kompatybilny z pistoletami LP200, LP300, LP300XT.

Obrazek
CENA: 720zł


36. NOWA Końcówka/Wtyk/Szybkozłączka PCP QD lub gwint HATSAN GALATIAN AT44 BT65

Przedmiotem sprzedaży jest NOWA końcówka/wtyk/szybko-złączka produkcji Serwisu Wiatrowego. Wtyczka umożliwia napełnianie / ładowanie kartusza do wiatrówek PCP za pomocą pompki lub butli ze sprężonym powietrzem.

Dedykowana do karabinków firmy Hatsan (gnizdo 9mm) z serii:
AT44, BT65, BT65-ELITE, BT65 CARNIVORE, BT65-ELITE
CARNIVORE, GALATIAN, GALATIAN-CARBINE oraz GLADIUS (bullpup) i innych z tą samą średnicą gniazda ładowania.

Posiadamy końcówki w czterech standardach:
- 1/8'' (występuje w większości wężyków PCP)
- szybkie złącze QD (Quick Disconnect)
- gwint metryczny 10x1
- gwint metryczny 8x1

Obrazek
CENA: 40zł


37. NOWY adapter, przetoczka, końcówka do ładowania Walther LP200, LP300 i inne

Przedmiotem sprzedaży jest NOWA końcówka/ produkcji Serwisu Wiatrowego, dedykowany do kartuszy Walther LP200, LP300, LP300XT, LG300 i inne. Pestka umożliwia napełnianie / ładowanie kartusza do wiatrówek PCP za pomocą pompki lub butli ze sprężonym powietrzem.

Obrazek
CENA: 80zł


38. NOWA końcówka złącze szybkozłączka QD, PCP

Przedmiotem sprzedaży jest NOWA szybkozłączka / złącze QD, strona żeńska. Znacząco ułatwia zmianę końcówek do ładowania w przypadku stosowania różnych standardów. Wymiana polega jedynie na odciągnięciu zatrzasku i wymianie końcówki na inną.
Adaptery końcówek na gwint do standardu QD posiadamy na innych naszych aukcjach.

Obrazek
CENA: 45zł


39. NOWY wężyk PCP 500mm do butli/pompki 630 BAR

Przedmiotem sprzedaży jest NOWY wężyk wysokociśnieniowy długości 500mm. Wężyk umożliwia napełnianie / ładowanie kartusza do wiatrówek PCP za pomocą pompki lub butli ze sprężonym powietrzem. Ciśnienie robocze 630BAR. Zakończony końcówkami z gwintem męskim i żeńskim 1/8", średnica wężyka 5mm.

Obrazek
CENA: 85zł
Ostatnio zmieniony 2018-12-04, 13:41 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 23 razy.


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - serwis sprzętu strzeleckiego

Postautor: pawlaczyskis » 2018-10-19, 14:38

Oferta

SŁUŻYMY FACHOWYM DORADZTWEM ORAZ OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU ZAKUPIONEGO TOWARU.
JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI LUB CHCESZ ZADAĆ PYTANIE - PROSIMY O KONTAKT MAILOWO, TELEFONICZNIE LUB POPRZEZ PW!


1. NOWA wiatrówka pistolet Beeman P17 PCA kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji pierwszej czyli tzw. Lvl1!

Kopia legendarnego HW40 ,pistolet prócz niewielkiej równicy w jakości wykończenia krawędzi zewnętrznych polimerowego szkieletu jest kopią 1:1 swojego pierwowzoru. Wszystkie elementy wewnętrzne są w 100% kompatybilne i wymienne miedzy dwoma modelami. Pistolety Beeman P17 fabrycznie nie są pozbawione błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, odpowiedni do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!
Pełne porównanie dwóch modeli obejrzeć można w filmie (link poniżej).
https://youtu.be/4MRYoKiuSUo

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie błędów montażowych i projektowych, doszczelnienie systemu, poprawienie kultury pracy spustu oraz pracy systemu.

Pistolet Beeman P17 PCA Lvl.1 przeszedł modyfikacje obejmujące:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Odchudzenie spustu
* Planowanie i polerowanie elementów współpracujących spustu
* Planowanie i polerowanie powierzchni przylgni uszczelki portu ładowania
* Dorobienie regulacji pierwszej i drugiej drogi spustu
* Poprawa portu ładowania i korony lufy
* Polerowanie płaszczyzny tłoczka
* Wykonanie rowka oraz wstawienie dodatkowego oringa ślizgowego tłoczka
* Zmniejszenie przestrzeni pasożytniczej cylindra (jeśli konieczne)
* Wymiana oringów

Pistolet ustawiamy na ~125m/s!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 420zł


2. NOWA wiatrówka pistolet HW40 PCA kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji pierwszej czyli tzw. Lvl1!

Produkty firmy Weihrauch są znane i cenione na całym świecie. Fabrycznie nie są pozbawione błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie błędów montażowych i projektowych, doszczelnienie systemu, poprawienie kultury pracy spustu oraz pracy systemu.

Pistolet HW40 PCA Lvl.1 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Odchudzenie spustu
* Polerowanie spustu
* Wstępna regulacja spustu
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Poprawa korony lufy (jeśli konieczna)
* Poprawa portu ładowania
* Czyszczenie przewodu lufy
* Korekta uszczelnienia portu ładowania
* Wykonanie rowka oraz wstawienie dodatkowego oringa ślizgowego tłoczka
* Zmniejszenie przestrzeni pasożytniczej cylindra
* Wstępna regulacja przyrządów celowniczych

Pistolet ustawiamy na ~115m/s!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 750zł


3. NOWA wiatrówka pistolet Kandar CP1 kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Pistolet produkowany przez Chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 130m/s), "wyciśnięcie" większej ilości strzałów z jednej kapsuły CO2 (ok 80 stabilnych strzałów), dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz okiełznanie nieprzyjemnego podrzutu. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje w tym ergonomia chwytu (opcjonalnie za dopłatą! Lvl.2 dostępny na innych naszych aukcjach). Naniesienie wyżej wymienionych poprawek robi z tego pistoletu świetny sprzęt zostawiający daleko w tyle konkurencję przy zachowaniu bardzo rozsądnej ceny!

Pistolet w wersji Lvl.1 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Montaż transferportu o zmniejszonym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Odchudzenie zbijaka
* Skrócenie skoku zaworu strzałowego
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Poprawa chwytu dźwigni przeładowania

Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)
* Radełkowanie i dostosowanie chwytu (za dopłatą! Lvl.2 dostępny na innych naszych aukcjach)

PISTOLET DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~130m/s!
Jeżeli są państwo zainteresowaniu wyższą prędkością prosimy o informację zaraz po zakupie.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

RADEŁKOWANIE CHWYTU WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH JEST DODATKOWO PŁATNĄ
OPCJĄ I NIE WCHODZI W ZAKRES MODYFIKACJI!

Obrazek
CENA: 500zł


4. NOWA wiatrówka pistolet Kandar CP1 kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Pistolet produkowany przez Chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 130m/s), "wyciśnięcie" większej ilości strzałów z jednej kapsuły CO2 (ok 80 stabilnych strzałów), dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz okiełznanie nieprzyjemnego podrzutu. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje w tym ergonomia chwytu. Naniesienie wyżej wymienionych poprawek robi z tego pistoletu świetny sprzęt zostawiający daleko w tyle konkurencję przy zachowaniu bardzo rozsądnej ceny!

Pistolet w wersji Lvl.2 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Montaż transferportu o zmniejszonym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Odchudzenie zbijaka
* Skrócenie skoku zaworu strzałowego
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Poprawa chwytu dźwigni przeładowania
* Radełkowanie i dostosowanie chwytu

Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)

PISTOLET DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~130m/s!
Jeżeli są państwo zainteresowaniu wyższą prędkością prosimy o informację zaraz po zakupie.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

RADEŁKOWANIE CHWYTU WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH JEST DODATKOWO PŁATNĄ
OPCJĄ I NIE WCHODZI W ZAKRES MODYFIKACJI!

Obrazek
CENA: 650zł


5. NOWA wiatrówka pistolet Kandar CP1 kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny i zewnętrzny do wersji trzeciej czyli tzw. Lvl.3.

Pistolet produkowany przez Chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 130m/s), "wyciśnięcie" większej ilości strzałów z jednej kapsuły CO2 (max. 80 stabilnych strzałów), dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz okiełznanie nieprzyjemnego podrzutu. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje w tym ergonomia chwytu. Naniesienie wyżej wymienionych poprawek robi z tego pistoletu świetny sprzęt zostawiający daleko w tyle konkurencję przy zachowaniu bardzo rozsądnej ceny!
Kandar Lvl.3 w odróżnieniu od wersji pierwszej i drugiej dodatkowo ma zamontowany w miejsce fabrycznego obciążnika stalowy, oksydowany tłumik dźwięku znacząco wyciszający odgłos strzału! Tłumik montowany jest w identyczny sposób jak fabryczny dociążnik (wkręt robaczkowy), a jego konstrukcja pozwala na wykorzystanie fabrycznej muszki!

Pistolet w wersji Lvl.3 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Montaż transferportu o zmniejszonym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Odchudzenie zbijaka
* Skrócenie skoku zaworu strzałowego
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Poprawa chwytu dźwigni przeładowania
* Radełkowanie i dostosowanie chwytu
* Montaż stalowego, oksydowanego na gorąco, dwukomorowego tłumika dźwięku

Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)
* Tłumik polerowany aluminiowy

PISTOLET DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~130m/s!
Jeżeli są państwo zainteresowaniu wyższą prędkością prosimy o informację zaraz po zakupie.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 780zł


6. NOWA wiatrówka pistolet Kandar CP1 PCP kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny i zewnętrzny do wersji pierwszej czyli tzw. Lvl1!

PODSTAWOWĄ MODYFIKACJĄ JEST ZMIANA ZASILANIA Z CO2 NA POWIETRZE WRAZ Z INSTALACJĄ WYSOKOCIŚNIENIOWEGO KARTUSZA Z WBUDOWANYM REGULATOREM CIŚNIENIA!

Pistolet produkowany przez Chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 130m/s), dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz okiełznanie nieprzyjemnego podrzutu. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje.
Oryginalnie pistolet zasilany jest kapsułami CO2, które to charakteryzuje się dość dużą niestabilnością w zależności od warunków użytkowania, w proponowanej modyfikacji przerabiamy konstrukcję całego pistoletu dostosowując ją do zasilania sprężonym powietrzem. Dodatkowo w celu ustabilizowania prędkości początkowej pocisku montowany jest w pistolecie regulator ciśnienia.
Kandar Mod.SW w konfiguracji 130m/s jest w stanie oddać ponad 80 stabilnych strzałów. Ciśnienie robocze montowanego kartusza to 200BAR. W zestawie z pistoletem jest końcówka do ładowania pozwalająca napompować kartusz.
W wersji podstawowej pistolet posiada zamontowany w miejsce oryginalnego dociążnika separator, dodatkowo poprawiający skupienie pistoletu.
Naniesienie wyżej wymienionych poprawek robi z tego pistoletu świetny sprzęt zostawiający daleko w tyle konkurencję przy zachowaniu bardzo rozsądnej ceny!

Pistolet w wersji PCP Lvl.1 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Dostosowanie korpusu pistoletu do montażu kartusza
* Wykonanie wraz z instalacją kartusza wysokociśnieniowego ze złączem quickfill
* Wykonanie oraz instalacja regulatora ciśnienia
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Montaż transferportu o zmniejszonym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Odchudzenie zbijaka
* Skrócenie skoku zaworu strzałowego
* Wymiana sprężyny zaworu strzałowego
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy
* Wykonanie stożka wejściowego
* Poprawa chwytu dźwigni przeładowania
* Montaż aluminiowego separatora
* Zwiększenie szerokości światła szczerbiny
* Ważenie spustu (+500g)

PISTOLET SPEŁNIA ZASADY REGULAMINU ISSF

Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)

PISTOLET DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~130m/s!
Jeżeli są państwo zainteresowaniu wyższą prędkością prosimy o informację zaraz po zakupie.
Pistolet Mod.SW w wersji PCP możemy ustawić do 170m/s.
CIŚNIENIE ROBOCZE KARTUSZA TO 200BAR!
Przy 130m/s pozwala to na oddanie ponad 80 stabilnych strzałów z jednego napełnienia.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 1500zł


7. NOWA wiatrówka pistolet Kandar CP1 PCP kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany pistolet przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny i zewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw. Lvl2!

PODSTAWOWĄ MODYFIKACJĄ JEST ZMIANA ZASILANIA Z CO2 NA POWIETRZE WRAZ Z INSTALACJĄ WYSOKOCIŚNIENIOWEGO KARTUSZA Z WBUDOWANYM REGULATOREM CIŚNIENIA!

Pistolet produkowany przez Chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem tarczowym czy sylwetkowym!

Po wyselekcjonowaniu pozbawianego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 130m/s), dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz okiełznanie nieprzyjemnego podrzutu. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje.
Oryginalnie pistolet zasilany jest kapsułami CO2, które to charakteryzuje się dość dużą niestabilnością w zależności od warunków użytkowania, w proponowanej modyfikacji przerabiamy konstrukcję całego pistoletu dostosowując ją do zasilania sprężonym powietrzem. Dodatkowo w celu ustabilizowania prędkości początkowej pocisku montowany jest w pistolecie regulator ciśnienia.
Kandar Mod.SW w konfiguracji 130m/s jest w stanie oddać ponad 80 stabilnych strzałów. Ciśnienie robocze montowanego kartusza to 200BAR. W zestawie z pistoletem jest końcówka do ładowania pozwalająca napompować kartusz.
W wersji podstawowej pistolet posiada zamontowany w miejsce oryginalnego dociążnika separator, dodatkowo poprawiający skupienie pistoletu.
W wersji Lvl.2 dodatkowo instalujemy regulowany spust znacząco zwiększający możliwości dostosowania pistoletu do preferencji strzlca oraz wykonujemy radełkowanie chwytu poprawiające ergonomię rękojeści.

Pistolet w wersji PCP Lvl.2 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Dostosowanie korpusu pistoletu do montażu kartusza
* Wykonanie wraz z instalacją kartusza wysokociśnieniowego ze złączem quickfill
* Wykonanie oraz instalacja regulatora ciśnienia
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów pistoletu
* Montaż transferportu o zmniejszonym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Instalacja regulowanego języka spustowego
* Odchudzenie zbijaka
* Skrócenie skoku zaworu strzałowego
* Wymiana sprężyny zaworu strzałowego
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy
* Wykonanie stożka wejściowego
* Poprawa chwytu dźwigni przeładowania
* Radełkowanie i dostosowanie chwytu
* Montaż aluminiowego separatora
* Zwiększenie szerokości światła szczerbiny
* Ważenie spustu (+500g)
PISTOLET SPEŁNIA ZASADY REGULAMINU ISSF
Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)

PISTOLET DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~130m/s!
Jeżeli są państwo zainteresowaniu wyższą prędkością prosimy o informację zaraz po zakupie.
CIŚNIENIE ROBOCZE KARTUSZA TO 200BAR!
Przy 130m/s pozwala to na oddanie ponad 80 stabilnych strzałów z jednego napełnienia.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 1600zł
Ostatnio zmieniony 2018-11-05, 07:59 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 8 razy.


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Postautor: pawlaczyskis » 2018-10-24, 09:24

Oferta

SŁUŻYMY FACHOWYM DORADZTWEM ORAZ OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU ZAKUPIONEGO TOWARU.
JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI LUB CHCESZ ZADAĆ PYTANIE - PROSIMY O KONTAKT MAILOWO, TELEFONICZNIE LUB POPRZEZ PW!


1. NOWA wiatrówka Crosman Copperhead kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł podstawowe poprawki wewnętrzne czyli usunięcie błędów i niedociągnięć farbki tzw Lvl.0.

Karabinek produkowany przez Crosmana jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J) i poprawa ergonomii fabrycznej osady. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Crosman Copperhead Mod. SW Lvl.0 to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy karabinek w tej klasie cenowej.

Karabinek w wersji Lvl.0 przeszedł następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Planowanie zakończeń sprężyny głównej
* Zmniejszenie napięcia wstępnego sprężyny poprzez wydłużenie przestrzeni roboczej
* Poprawa portu ładowania

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~16,5J NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 450zł


2. NOWA wiatrówka Crosman Copperhead kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji podstawowej - pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Karabinek produkowany przez Crosmana jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J) i poprawa ergonomii fabrycznej osady. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Crosman Copperhead Mod. SW Lvl.2 to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy karabinek w tej klasie cenowej.

Karabinek w wersji Lvl.1 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana stalowej prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wymiana stalowego kapelusza na ertalitowy, łożyskowany
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Zmniejszenie napięcia wstępnego sprężyny poprzez wydłużenie przestrzeni roboczej
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Wymiana i dopasowanie uszczelki tłoka
* Wstawienie w ściankę tłoka pierścienia prowadzącego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Wymiana uszczelki kostki lufy na gumową

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~16,5J NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 600zł


3. NOWA wiatrówka Crosman Copperhead kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Karabinek produkowany przez Crosmana jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J) i poprawa ergonomii fabrycznej osady. Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Crosman Copperhead Mod. SW Lvl.2 to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy karabinek w tej klasie cenowej.

Karabinek w wersji Lvl.2 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana stalowej prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wymiana stalowego kapelusza na ertalitowy, łożyskowany
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Zmniejszenie napięcia wstępnego sprężyny poprzez wydłużenie przestrzeni roboczej
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Wymiana i dopasowanie uszczelki tłoka
* Wstawienie w ściankę tłoka pierścienia prowadzącego
* Wymiana wszystkich sprężyn spustu na customowe sprężyny SW (odchudzenie spustu)
* Podkładkowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Wymiana uszczelki kostki lufy na gumową

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~16,5J NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 700zł


4. NOWA wiatrówka Crosman Copperhead kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny i modyfikacje zewnętrzne do wersji trzeciej czyli tzw Lvl.3.

Karabinek produkowany przez Crosmana jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej i obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J). Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Crosman Copperhead Mod. SW Lvl.3 to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy karabinek w tej klasie cenowej.

Karabinek w wersji Lvl.3 przeszedł następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana stalowej prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wymiana stalowego kapelusza na ertalitowy, łożyskowany
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Zmniejszenie napięcia wstępnego sprężyny poprzez wydłużenie przestrzeni roboczej
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Wymiana i dopasowanie uszczelki tłoka
* Wstawienie w ściankę tłoka pierścienia prowadzącego
* Wymiana wszystkich sprężyn spustu na customowe sprężyny SW (odchudzenie spustu)
* Podkładkowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Poprawa portu ładowania
* Wymina uszczelki kostki lufy na gumową
* Skrócenie i koronowanie lufy
* Wklejenie funkcjonalnego stalowego tłumika trzykomorowego (wersja nierdzewna lub oksydowana)

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~16,5J NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 900zł


5. NOWA wiatrówka Hatsan 90 gen.2 kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł podstawowe poprawki wewnętrzne czyli usunięcie błędów i niedociągnięć farbki tzw Lvl.0.

Karabinek produkowany przez tureckiego producenta jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Najlepsza z najtańszych jak przyjęło się mówić! Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Bardzo dużym plusem konstrukcji jest spust Quattro bazujący na konstrukcji wielozapadkowej. Dzięki dużemu wachlarzowi regulacji można dostosować go bardzo precyzyjnie do preferencji każdego strzelca tym samym eliminując błędy podczas samego strzału.

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, oraz obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J). Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Hatsan 90 QT SAS to jeden z najlepszych w tej klasie cenowej karabinków!

Karabinek w wersji Lvl.0 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Poprawa portu ładowania

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~235m/s NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 470zł


6. NOWA wiatrówka Hatsan 90 gen.2 kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji podstawowej - pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Karabinek produkowany przez tureckiego producenta jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Najlepsza z najtańszych jak przyjęło się mówić! Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Bardzo dużym plusem konstrukcji jest spust Quattro bazujący na konstrukcji wielozapadkowej. Dzięki dużemu wachlarzowi regulacji można dostosować go bardzo precyzyjnie do preferencji każdego strzelca tym samym eliminując błędy podczas samego strzału.

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, oraz obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J). Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Hatsan 90 QT SAS to jeden z najlepszych w tej klasie cenowej karabinków!

Karabinek w wersji Lvl.1 przeszedł następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana fabrycznej błędnie wykonanej prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową
* Wykonanie ertalitowego kapelusza
* Wykonanie łożyskowania sprężny
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana i dopasowanie uszczelki tłoka
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Wymiana uszczelki kostki lufy na gumową (jeżeli konieczna)
* Wstępna regulacja spustu Quattro

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~235m/s NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 600zł


7. NOWA wiatrówka Hatsan 90 gen.2 kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Karabinek produkowany przez tureckiego producenta jest bardzo dobrą bazą materiałową pod modyfikacje. Najlepsza z najtańszych jak przyjęło się mówić! Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Bardzo dużym plusem konstrukcji jest spust Quattro bazujący na konstrukcji wielozapadkowej. Dzięki dużemu wachlarzowi regulacji można dostosować go bardzo precyzyjnie do preferencji każdego strzelca tym samym eliminując błędy podczas samego strzału. Mimo fajnej konstrukcji spust nie jest pozbawiony błędów w wykonaniu. Oczywiście tym też się zajmiemy i doprowadzimy mechanizm do perfekcji!

Po wyselekcjonowaniu najlepszego egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć jest wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, oraz obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej karabinka w limicie obowiązującym w Polsce (17J). Na dokładkę poprawa kultury pracy systemu i zewnętrze modyfikacje. Pozwala to na odważne stwierdzenie, iż Hatsan 90 QT SAS to jeden z najlepszych w tej klasie cenowej karabinków!

Karabinek w wersji Lvl.2 przeszedł następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana fabrycznej błędnie wykonanej prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową
* Wykonanie ertalitowego kapelusza
* Wykonanie łożyskowania sprężny
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana i dopasowanie uszczelki tłoka
* Wstawienie w ściankę tłoka pierścienia prowadzącego
* Zmniejszenie masy tłoka
* Wymiana sprężyn spustu na customowe sprężyny SW (odchudzenie spustu)
* Podkładkowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczna)
* Wymiana uszczelki kostki lufy na gumową (jeżeli konieczna)
* Wygłuszenie polimerowej osady
* Wstępna regulacja spustu Quattro oraz przyrządów celowniczych

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~235m/s NA JSB EXACT 4.51!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 750zł


8. NOWA wiatrówka Weihrauch HW97k MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji podstawowej - pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie! Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW97k jest najwyższym modelem z rodziny sprężynowych karabinków HW. Konstrukcja stworzona do konkurencji sylwetkowych cechuje się lufą osadzoną w systemie na stałe, dolnym naciągiem oraz brakiem mechanicznych przyrządów celowniczych. W przedniej części lufy producent wstawił charakterystyczną atrapę tłumika. 97ka uważana jest przez wielu za najlepszy karabinek sprężynowy na świecie i regularnie pojawia się w rękach zawodników zajmujących miejsca na najwyższych stopniach podium.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.1 przechodzi następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Wstawienie w atrapę tłumika wkładek wyciszających
* Wstępna regulacja spustu

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA 235m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 2000zł


9. NOWA wiatrówka Weihrauch HW97k MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie! Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW97k jest najwyższym modelem z rodziny sprężynowych karabinków HW. Konstrukcja stworzona do konkurencji sylwetkowych cechuje się lufą osadzoną w systemie na stałe, dolnym naciągiem oraz brakiem mechanicznych przyrządów celowniczych. W przedniej części lufy producent wstawił charakterystyczną atrapę tłumika. 97ka uważana jest przez wielu za najlepszy karabinek sprężynowy na świecie i regularnie pojawia się w rękach zawodników zajmujących miejsca na najwyższych stopniach podium.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.2 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Skrócenie cylindra oraz wstawienie w ściankę poliamidowego pierścienia prowadzącego
* Sztukowanie tłoka oraz wstawienie w ściankę poliamidowego pierścienia prowadzącego
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Wstawienie w atrapę tłumika wkładek wyciszających
* Planowanie i polerowanie współpracujących elementów spustu
* Wstępna regulacja spustu

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA 235m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 2299zł


10. NOWA wiatrówka Weihrauch HW50s Mod.SW. Lvl.1. MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji podstawowej - pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie! Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW50s jest średnim modelem z rodziny karabinków HW. Jest niejako kompromisem pomiędzy rozmiarem i masą karabinka, a energią pocisku. Nie tracąc na funkcjonalności i atrakcyjności karabinek oferuje dość niską wagę oraz łatwość naciągu sprężyny systemu. Będzie on doskonałym wyborem dla kobiet, młodzieży, osób mniejszej postury do ogólnie pojętej rekreacji oraz początkujących strzelców chcących stawiać pierwsze kroki w zawodach strzeleckich.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.1 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Wstępna regulacja spustu

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA 225m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 1250zł


11. NOWA wiatrówka Weihrauch HW50s Mod.SW. Lvl.2. MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie! Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW50s jest średnim modelem z rodziny karabinków HW. Jest niejako kompromisem pomiędzy rozmiarem i masą karabinka, a energią pocisku. Nie tracąc na funkcjonalności i atrakcyjności karabinek oferuje dość niską wagę oraz łatwość naciągu sprężyny systemu. Będzie on doskonałym wyborem dla kobiet, młodzieży, osób mniejszej postury do ogólnie pojętej rekreacji oraz początkujących strzelców chcących stawiać pierwsze kroki w zawodach strzeleckich.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.2 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Polerowanie elementów współpracujących spustu
* Wstępna regulacja spustu

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA 225m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 1300zł


12. NOWA wiatrówka Weihrauch HW98 Mod.SW. Lvl.1. MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji podstawowej - pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie! Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW98 jest najwyższym modelem z rodziny sprężynowych karabinków Weihrauch z klasycznie łamaną lufą. Konstrukcja stworzona do konkurencji sylwetkowych cechuje się charakterystycznie ryflowaną osadą, regulowaną baką policzkową oraz stopką osady, zamontowanym stalowym płaszczem lufy oraz brakiem mechanicznych przyrządów celowniczych. HW98 to bardzo przemyślana konstrukcja, która pozwoli na świetną weekendową zabawę jak i umożliwi równą walkę o najwyższe pozycje podczas zawodów.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.1 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Wstępna regulacja spustu

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA 242m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 2099zł


13. NOWA wiatrówka Weihrauch HW98 Mod.SW. Lvl.2. MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie! Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW98 jest najwyższym modelem z rodziny sprężynowych karabinków Weihrauch z klasycznie łamaną lufą. Konstrukcja stworzona do konkurencji sylwetkowych cechuje się charakterystycznie ryflowaną osadą, regulowaną baką policzkową oraz stopką osady, zamontowanym stalowym płaszczem lufy oraz brakiem mechanicznych przyrządów celowniczych. HW98 to bardzo przemyślana konstrukcja, która pozwoli na świetną weekendową zabawę jak i umożliwi równą walkę o najwyższe pozycje podczas zawodów.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.2 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Wstawienie w ściankę tłoka poliamidowego pierścienia prowadzącego
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Planowanie i polerowanie współpracujących elementów spustu
* Wstępna regulacja spustu

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA 242m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 2199zł


14. NOWA wiatrówka Weihrauch HW30S Mod.SW. Lvl.1. MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji podstawowej - pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther
w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie!
Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi
lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW30S jest średnim modelem z rodziny karabinków HW. Jest niejako kompromisem pomiędzy rozmiarem i masą karabinka, a energią pocisku.
Nie tracąc na funkcjonalności i atrakcyjności karabinek oferuje dość niską wagę oraz łatwość naciągu sprężyny systemu. Będzie on doskonałym wyborem dla kobiet, młodzieży, osób mniejszej postury do ogólnie pojętej rekreacji oraz początkujących strzelców chcących stawiać pierwsze kroki w zawodach strzeleckich.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.1 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Wstępna regulacja spustu

Luneta widoczna na zdjęciach nie wchodzi w skład sprzedawanego zestawu!

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA~165m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 1199zł


15. NOWA wiatrówka Weihrauch HW30S Mod.SW. Lvl.2. MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej czyli tzw Lvl.2.

Marka Weihrauch jest niezaprzeczalnym liderem w produkcji sprężynowych karabinków pneumatycznych. Stojąc w jednym szeregu z takimi producentami jak AirArms czy Walther
w swoim bardzo rozbudowanym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, świetne projekty oraz ponadczasowy design. Lufy karabinków HW są wybitnie celne, a ich walory doceniane są przez wielu sportowców na całym świecie!
Karabinki z nowych serii cechuje między innymi świetny regulowany, wielozapadkowy spust Record, piękne ryflowane bukowe osady, automatyczny bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału czy szyna montażowa 11mm.

Niestety mimo niezaprzeczalnych walorów proces produkcji okupiony jest mniejszymi
lub większymi błędami, których usunięcie czyni z karabinków niemieckiego producenta ponadprzeciętne karabinki do strzelania zarówno rekreacyjnego jak i zawodniczego.

Oferowany na tej aukcji karabinek HW30S jest prawie najmniejszym modelem z rodziny karabinków HW. Jest niejako kompromisem pomiędzy rozmiarem i masą karabinka, a energią pocisku.
Nie tracąc na funkcjonalności i atrakcyjności karabinek oferuje dość niską wagę oraz łatwość naciągu sprężyny systemu. Będzie on doskonałym wyborem dla kobiet, młodzieży, osób mniejszej postury do ogólnie pojętej rekreacji oraz początkujących strzelców chcących stawiać pierwsze kroki w zawodach strzeleckich.

Karabinek Mod.SW w wersji Lvl.2 przechodzi następujące modyfikacje:

* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana sprężyny głównej na eksportową HW
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyny głównej
* Wymiana prowadnicy sprężyny na dopasowaną, ertalitową, łożyskowaną
* Wstawienie ertalitowego, łożyskowanego kapelusza
* Przeciwsmarowa osłona PET
* Poprawa portu ładowania (jeżeli konieczna)
* Wykonanie nowej korony lufy (jeżeli konieczne)
* Polerowanie elementów współpracujących spustu
* Wstępna regulacja spustu

Luneta widoczna na zdjęciach nie wchodzi w skład sprzedawanego zestawu!

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA~165m/s NA JSB EXACT 4.52.

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 1249zł


16. NOWA wiatrówka wiatrówka PCP Artemis / Kandar PR900W kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji pierwszej czyli tzw Lvl.1.

Karabinek produkowany przez chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy rewelacyjnie niskiej cenie zakupu, w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem z bezodrzutowych karabinków PCP!

Po wyselekcjonowaniu pozbawionego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć są wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 245m/s w "górce"), ustabilizowanie pracy systemu, dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz poprawne obrobienie lufy. Naniesienie wyżej wymienionych i kilku dodatkowych drobnych poprawek czyni z tego karabinka niezaprzeczalnego lidera kategorii stosunku ceny do jakości!

Na osobną uwagę zasługuje fakt zamontowania w karabinku mikrotłumika wytłumiającego dość głośny strzał oraz manometru pozwalającego na odczytanie aktualnego ciśnienia kartusza. PR900W charakteryzuje się zwartą budową, bardzo niską wagą (2100g), oraz bardzo prostą intuicyjną obsługą!

Wraz z zamówionym karabinkiem otrzymują Państwo komplet mechanicznych przyrządów celowniczych, końcówkę do ładowania kartusza na szybkozłączkę, magazynek dziewięciostrzałowy oraz wkładkę jednostrzałową. Całość bardzo estetycznie i bezpiecznie zapakowana w firmowe pudełko!

Wiatrówka w wersji Lvl.1 przeszła następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów
* Montaż transferportu o zmniejszonym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Zmniejszenie napięcia wstępnego sprężyny zbijaka
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy
* Wykonanie stożka wejściowego
* Czyszczenie przewodu lufy

Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~245m/s W "GÓRCE"!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Luneta widoczna na zdjęciach (Leapers 3-9x32 MilDot) nie wchodzi w skład sprzedawanego zestawu! Istnieje możliwość zamówienia karabinka wraz z prezentowaną lunetą i montażem firmy Delta Optical za dopłatą w wysokości 650zł.

Obrazek
CENA: 1000zł


17. NOWA wiatrówka PCP Artemis / Kandar PR900W kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny obejmujący pełny tuning mechaniczny oraz instalację regulatora ciśnienia, czyli tzw Lvl.2.

Karabinek produkowany przez chińskiego producenta jest obecnie niezaprzeczalnym zwycięzcą rynku w kategorii cena/jakość! Sprzęt dzięki prostej budowie i dobrym materiałom jest świetną bazą pod modyfikacje. Fabrycznie nie jest pozbawiony błędów projektowych i niedoróbek, jednak po ich usunięciu otrzymujemy naprawdę dobry sprzęt, przy rewelacyjnie niskiej cenie zakupu, w sam raz nadający się do rozpoczęcia przygody ze strzelaniem z bezodrzutowych karabinków PCP!

Po wyselekcjonowaniu pozbawionego niedopuszczalnych błędów produkcyjnych egzemplarza, podstawowymi problemami z jakimi trzeba się zmierzyć są wspomniane wcześniej poprawienie obróbki materiałowej, obniżenie i ustabilizowanie prędkości początkowej (do ok 245m/s w "górce"), ustabilizowanie pracy systemu, dorobienie regulacji i poprawienie kultury pracy spustu oraz poprawne obrobienie lufy. Naniesienie wyżej wymienionych i kilku dodatkowych drobnych poprawek czyni z tego karabinka niezaprzeczalnego lidera kategorii stosunku ceny do jakości!

Karabinek posiada zamontowany przez nas regulator ciśnienia, który ma za zadanie wyrównać ciśnienie podane na zawór strzałowy, co pozwala na oddanie czterdziestu bardzo równych strzałów z jednego nabicia kartusza.

Na osobną uwagę zasługuje fakt zamontowania w karabinku mikrotłumika wytłumiającego dość głośny strzał oraz manometru pozwalającego na odczytanie aktualnego ciśnienia kartusza. PR900W charakteryzuje się zwartą budową, bardzo niską wagą (2100g), oraz bardzo prostą intuicyjną obsługą!

Wraz z zamówionym karabinkiem otrzymują Państwo komplet mechanicznych przyrządów celowniczych, końcówkę do ładowania kartusza na szybkozłączkę, magazynek dziewięciostrzałowy oraz wkładkę jednostrzałową. Całość bardzo estetycznie i bezpiecznie zapakowana w firmowe pudełko!

Wiatrówka w wersji Lvl.2 przeszła następujące modyfikacje:
* Usunięcie nadlewek, zadziorów, ostrych krawędzi i wszelkich niedoróbek fabrycznych
* Usunięcie fabrycznych "smarów" i poprawne smarowanie wszystkich elementów
* Wykonanie i montaż regulatora ciśnienia
* Montaż transferportu o zmienionym przepływie w stosunku do oryginału
* Dorobienie regulacji długości pierwszej oraz drugiej drogi spustu
* Wymiana sprężyn spustu na "lżejsze"
* Planowanie i polerowanie części współpracujących spustu
* Wymiana wszystkich uszczelnień na wysokiej jakości markowe Oringi
* Zmniejszenie napięcia wstępnego sprężyny zbijaka
* Polerowanie zbijaka i popychacza śrutu
* Planowanie i polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Poprawa portu ładowania
* Wykonanie nowej korony lufy
* Wykonanie stożka wejściowego
* Czyszczenie przewodu lufy

Opcjonalnie:
* Polerowanie powierzchni lufy (w cenie)

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~240m/s!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Luneta widoczna na zdjęciach (Leapers 3-9x32 MilDot) nie wchodzi w skład sprzedawanego zestawu! Istnieje możliwość zamówienia karabinka wraz z prezentowaną lunetą i montażem firmy Delta Optical za dopłatą w wysokości 650zł.

Obrazek
CENA: 1300zł


18. NOWA wiatrówka PCP Air Arms S510-SL Carbine kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji pierwszej, czyli tzw Lvl.1.

Marka AirArms jest niezaprzeczalnym liderem rynku angielskiego w produkcji karabinków PCP. Producent znany na całym świecie, w bardzo bogatym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, a karabinki słyną z celnych, niewybrednych luf produkowanych w fabryce Lothar Walther. Należy jednak pamiętać, iż mechanika podzespołów w wersji fabrycznej nie jest idealna i warto poprawić mankamenty powstałe w procesie produkcji i montażu, a także w fazie projektowej.

Wiatrówka w wersji Lvl.1 przechodzi modyfikacje obejmujące:
* Mycie oraz poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Modyfikacja garnka
* Polerowanie prowadnicy zbijaka
* Polerowanie systemu popychacza śrutu
* Polerowanie iglicy zaworu strzałowego
* Wymiana koniecznych oringów
* Regulacja prędkości początkowej ("wypłaszczenie górki")

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~232m/s (w górce) na JSB Exact 4,52

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 3600zł


19. NOWA wiatrówka PCP Air Arms S510-SL Carbine kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej, czyli tzw Lvl.2.

Marka AirArms jest niezaprzeczalnym liderem rynku angielskiego w produkcji karabinków PCP. Producent znany na całym świecie, w bardzo bogatym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, a karabinki słyną z celnych, niewybrednych luf produkowanych w fabryce Lothar Walther. Należy jednak pamiętać, iż mechanika podzespołów w wersji fabrycznej nie jest idealna i warto poprawić mankamenty powstałe w procesie produkcji i montażu, a także w fazie projektowej.

Wiatrówka w wersji Lvl.2 przechodzi modyfikacje obejmujące:
* Mycie oraz poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Odchudzenie zbijaka
* Usunięcie garnka i modyfikacja tulei dociskowej sprężyny zaworu strzałowego
* Zmiana średnicy dosyłacza śrutu
* Polerowanie prowadnicy zbijaka
* Polerowanie systemu popychacza śrutu
* Polerowanie iglicy zaworu strzałowego
* Wymiana koniecznych oringów
* Wstawienie regulatora ciśnienia wraz z tuleją komory strzałowej
* Konfiguracja regulatora z karabinkiem
* Planowanie i polerowanie elementów współpracujących spustu
* Zwiększenie napięcia wstępnego sprężyny zbijaka
* Regulacja prędkości początkowej

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~232m/s (w górce) na JSB Exact 4,52

Montaż regulatora ciśnienia w systemie powoduje zmianę funkcjonalności manometru, tj. wskazanie na manometrze określa wartość ciśnienia w komorze strzałowej (NIE W KARTUSZU!). Podczas napełniania kartusza należy sugerować się wskazaniem ciśnienia na manometrze przetoczki! Maksymalne ciśnienie pracy kartusza wynosi 200BAR!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 4000zł


20. NOWA wiatrówka PCP Air Arms S400F Classic kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji pierwszej, czyli tzw Lvl.1.

Marka AirArms jest niezaprzeczalnym liderem rynku angielskiego w produkcji karabinków PCP. Producent znany na całym świecie, w bardzo bogatym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, a karabinki słyną z celnych, niewybrednych luf produkowanych w fabryce Lothar Walther. Należy jednak pamiętać, iż mechanika podzespołów w wersji fabrycznej nie jest idealna i warto poprawić mankamenty powstałe w procesie produkcji i montażu, a także w fazie projektowej.

Wiatrówka w wersji Lvl.1 przechodzi modyfikacje obejmujące:
* Mycie oraz poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Modyfikacja garnka
* Polerowanie prowadnicy zbijaka
* Polerowanie systemu popychacza śrutu
* Polerowanie iglicy zaworu strzałowego
* Wymiana koniecznych oringów
* Regulacja prędkości początkowej ("wypłaszczenie górki")

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~232m/s (w górce) na JSB Exact 4,52

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 2700zł


21. NOWA wiatrówka PCP Air Arms S400F Classic kal. 4.5, MODYFIKOWANA w Serwisie Wiatrowym. Opisywany karabinek przeszedł kompleksowy tuning wewnętrzny do wersji drugiej, czyli tzw Lvl.2.

Marka AirArms jest niezaprzeczalnym liderem rynku angielskiego w produkcji karabinków PCP. Producent znany na całym świecie, w bardzo bogatym asortymencie oferuje swoim klientom najwyższą jakość materiałów, a karabinki słyną z celnych, niewybrednych luf produkowanych w fabryce Lothar Walther. Należy jednak pamiętać, iż mechanika podzespołów w wersji fabrycznej nie jest idealna i warto poprawić mankamenty powstałe w procesie produkcji i montażu, a także w fazie projektowej.

Wiatrówka w wersji Lvl.2 przechodzi modyfikacje obejmujące:
* Mycie oraz poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Odchudzenie zbijaka
* Usunięcie garnka i modyfikacja tulei dociskowej sprężyny zaworu strzałowego
* Zmiana średnicy dosyłacza śrutu
* Polerowanie prowadnicy zbijaka
* Polerowanie systemu popychacza śrutu
* Polerowanie iglicy zaworu strzałowego
* Wymiana koniecznych oringów
* Wstawienie regulatora ciśnienia wraz z tuleją komory strzałowej
* Konfiguracja regulatora z karabinkiem
* Planowanie i polerowanie elementów współpracujących spustu
* Zwiększenie napięcia wstępnego sprężyny zbijaka
* Regulacja prędkości początkowej

KARABINEK DOMYŚLNIE USTAWIAMY NA ~232m/s (w górce) na JSB Exact 4,52

Montaż regulatora ciśnienia w systemie powoduje zmianę funkcjonalności manometru, tj. wskazanie na manometrze określa wartość ciśnienia w komorze strzałowej (NIE W KARTUSZU!). Podczas napełniania kartusza należy sugerować się wskazaniem ciśnienia na manometrze przetoczki! Maksymalne ciśnienie pracy kartusza wynosi 200BAR!

Energia pocisku ustawiona jest w polskim limicie poniżej 17J, zatem zgodnie z Ustawą o Broni i Amunicji na zakup wiatrówki nie jest potrzebne pozwolenie.

Obrazek
CENA: 3100zł
Ostatnio zmieniony 2018-11-26, 13:51 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Postautor: pawlaczyskis » 2018-10-27, 19:44

Tym razem materiał dla początkujących! Prolog do odcinka o reduktorach ciśnienia PCP. Zapraszamy!

https://youtu.be/rS0IjV_WaqQ


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Postautor: pawlaczyskis » 2018-11-02, 08:53

Obrazek
Na warsztacie Weihrauch HW100.

Przeszedł serwis obejmujący:
* Mycie oraz poprawne smarowanie wszystkich elementów karabinka
* Wymiana koniecznych uszczelnień
* Czyszczenie przewodu lufy
* Kontrola stożka wejściowego
* Serwis regulatora z wymianą sprężyn talerzowych i koniecznych uszczelnień
* Wymiana sprężyny zbijaka
* Przebudowa systemu zbijaka
* Polerowanie zakończeń sprężyn zbijaka i zaworu strzałowego
* Polerowanie zbijaka
* Zmniejszenie masy zbijaka
* Regulacja spustu
* Odblokowanie regulacji napięcia wstępnego sprężyny zbijaka
* Wykonanie śruby regulacji napięcia wstępnego sprężyny zbijaka
* Frezowanie w osadzie kanału montażowego, bejcowanie i olejowanie drewna
* Wstawienie szyny UIT
* Regulacja prędkości początkowej
* Montaż i zerowanie lunety
* Wykonanie korka qiuck-fill

Karabin nie do poznania :)


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Postautor: pawlaczyskis » 2018-11-16, 15:56

Obrazek
Kolejna partia części od Carl Walther.
Dzięki regularnej współpracy czas oczekiwania na nawet
nietypowe części nie przekracza czternastu dni roboczych.
Ostatnio zmieniony 2018-11-17, 21:22 przez pawlaczyskis, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
pawlaczyskis
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Posty: 40
Rejestracja: 2006-09-06, 07:07
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Użytkownik komercyjny
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: SERWIS WIATROWY - Professional Airguns Service

Postautor: pawlaczyskis » 2018-12-05, 14:01

Obrazek
Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP
Już na naszych półkach :)Wróć do „Pasaż Handlowy, Komercyjny - Wiatrówki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość