Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Honorowy Członek KSP JURA

Forum grupy lokalnej KSP Jura

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Bonzoo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Posty: 958
Rejestracja: 2007-01-29, 19:25
Lokalizacja: Łazy (Ślaskie)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Honorowy Członek KSP JURA

Postautor: Bonzoo » 2011-11-18, 21:46

Każdy klub sportowy chętnie widzi w swoich szeregach znanych zawodników. Nie inaczej jest w klubach strzeleckich. Członkowie KSP Jura, korzystając z tego, że mieszkańcem Łaz jest pan ppłk Józef Zapędzki postanowili zapoznać go z działalnością klubu. Dla tych którzy nie wiedzą kim jest Józef Zapędzki, krótka informacja.

Zapędzki Józef (ur. 1929), strzelec. 5-krotny olimpijczyk (z Tokio 1964, Meksyku 1968, Monachium 1972, Montrealu 1976 i Moskwy 1980. 2-krotny mistrz olimpijski w konkurencji pistoletu sylwetkowego (z Meksyku 1968 i Monachium 1972). 2-krotny medalista mistrzostw świata – srebrny (w pistolecie sylwetkowym indywidualnie w 1966) i brązowy (w pistolecie dowolnym drużynowo w 1966). 7-krotny medalista mistrzostw Europy – złoty (w pistolecie wojskowym indywidualnie w 1965), srebrny (w pistolecie pneumatycznym drużynowo w 1974) i 5-krotnie brązowy (w pistolecie sylwetkowym indywidualnie w 1971, w pistolecie pneumatycznym indywidualnie w 1972 oraz w pistolecie pneumatycznym drużynowo w 1973, 1975 i 1976). Zawodnik Śląska Wrocław.

Obrazek


We wrześniu został on zaproszony do obejrzenia zawodów HFT/FT zorganizowanych przez nasz klub. Przedstawiliśmy mu klubowiczów i opowiedzieliśmy o konkurencji strzeleckiej według zasad której rozgrywane były zawody.

Obrazek

Pan Józef z zainteresowaniem obserwował zawodników, ich pozycje strzeleckie i używane przez nich karabinki. Zgodził się również wręczać nagrody zwycięzcom poszczególnych kategorii. Został również uhonorowany koszulka klubowa.

Obrazek

Podsumowując nasze zawody był zaskoczony profesjonalizmem uprawianej przez nas dyscypliny strzeleckiej i zaangażowaniem zawodników a zwłaszcza zawodniczek biorących w niej udział.

Korzystając z zainteresowania pana Józefa naszym klubem postanowiliśmy nadać mu tytuł członka honorowego KSP Jura.

Obrazek

9 listopada w kawiarni H2O odbyło się spotkanie klubowiczów z panem Józefem. Oficjalnie wręczyliśmy mu pamiątkowy dokument potwierdzający nadanie tytułu członka honorowego, legitymacje i gadgety klubowe.

Obrazek

Później pan Józef opowiadał nam o początkach swojej kariery strzeleckiej, zawodach, treningach i pokazał nam jak w warunkach domowych można przeprowadzić trening podstawowych technik strzeleckich.

Obrazek

My przedstawiliśmy historie klubu i opowiedzieliśmy o zawodach w których braliśmy udział i o tym co zamierzamy robić w niedalekiej przyszłości. Interesujące dyskusje urozmaicane zdjęciami wyświetlanymi na tv w kawiarni trwały długo.

Obrazek

Pan Józef obiecał nam pomoc w treningach i wyraził chęć podzielenia się swoim doświadczeniem. Wrażenia z pierwszych treningów opiszemy w innej relacji.

Relacja w PDF
Jak coś ci w życiu nie idzie i wpadasz pyskiem w błoto, to musisz być jak dzik - pchać to błoto ryjem do przodu.
______________________________________
SMS "Hetman"


Wróć do „KSP Jura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość