Łódź i okolice

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
E.U.Geniusz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 17 października 2006, 11:51
Tematy: 0
Lokalizacja: LCJ / ZRH
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: E.U.Geniusz »

Jervon pisze:A kiedy można by Cię tam spotkać i sobie postrzelać? Nie ukrywam, że wolałbym przystąpić do klubu w którym ktoś oprócz mnie będzie dymił.
A to jest trudne pytanie, bowiem bywam mocno nieregularnie. Niekiedy przychodzę 2x w tygodniu (mimo marudzenia strzelnicowego dziadka) a bywa, że mam dłuższe przerwy i nie zaglądam wcale - jak na przykład przez ostatnie trzy miesiące. Mam nadzieję, że mnie jeszcze nie skreślili... :-D

Jeżeli już, to najczęściej wpadam we czwartki od 14 do 15 i przeważnie strzelam z krótkiej. Niewykluczone, że zajrzę w przyszły (10.06) ale bez 100% gwarancji.
Pozdrawiam,

Michał
Awatar użytkownika
assassin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 139
Rejestracja: 22 listopada 2005, 22:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: assassin »

Opłaty ciągną ze wszystkich, wcześniej było tak, że można było podjechać w weekend i postrzelać sobie z grupą wiatrówkowiczów. Jak się spodobało to można było się zapisać itd.
Teraz zrobili tak, że kto nie jest w klubie to nie może strzelać.
Było tez tak, że płaciło się za wejście jednorazowe, czyli 10 zł w weekend tam od 10 do 14 chyba, ale to było za mało, teraz w ogóle nie ma strzelania bez zapisania.

Ja siedzę tam od roku i gadałem z ludźmi co strzelają od 6 i więcej lat i wszyscy twierdzą iż nic, dosłownie nic, nie zostało tam zrobione.

E.U.Geniusz, nie wiem, skąd te informacje, odnośnie budki, chyba, że chodzi o ten budyneczek co ochroniarz siedzi, przed strzelnicą, bo tak na dziesiątce jak i na pawilonie 50m nic nie było robione.
A Ci panowie w niebieskich kombinezonach, to remontują stadion obok i korty do siatkówki/tenisa robią.

Strzelnica leży trupem i nikt nawet jej z zarządu nie tyka. Jedynie, co w zeszłym roku, czy wcześniej wiatrówkowicze się złożyli i światło naprawili na dziesiątce.
Ja właśnie przestałem strzelać na Orle, bo nie mam zamiaru płacić 20zł/miesiąc w błoto, albo w korty tenisowe.

Od taka prawda jeśli chodzi o Orła.

Chwilowo nie mam możliwości, ale jak tylko sytuacja mi się unormuje to pomyśle o Strzelcu.
H33 + Alchemik Inside + PP 3-9x40
Awatar użytkownika
E.U.Geniusz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 17 października 2006, 11:51
Tematy: 0
Lokalizacja: LCJ / ZRH
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: E.U.Geniusz »

assassin pisze:Opłaty ciągną ze wszystkich, wcześniej było tak, że można było podjechać w weekend i postrzelać sobie z grupą wiatrówkowiczów. Jak się spodobało to można było się zapisać itd. Teraz zrobili tak, że kto nie jest w klubie to nie może strzelać.
Powtarzam jeszcze raz i wyraźnie: dla strzelających z CP opłaty od trzech lat nie zmieniły się ani o grosz. Kolega wyraźnie się pytał o strzelanie z CP a Ty go prostu wprowadzasz w błąd swoimi historyjkami nie na temat. Rozumiem że jesteś rozgoryczony, sfrustrowany i obrażony na Orła, że Ci kazali się zapisać do klubu i płacić co miesiąc po te parę złotych ale mam brzydkie podejrzenie, że w Strzelcu też Ci raczej za darmo nie dadzą popykać. ;)

A propos zapisywania do klubu, to przy strzelaniu z nitro czy CP przynależność była 'od zawsze' przymusowa, więc i tutaj nic się dla nas nie zmieniło. A pomstujący na ten wymóg jakoś nigdy nie pamiętają o takim drobiazgu, że w ramach składki klubowej mają ubezpiecznie OC, więc w przypadku zrobienia komuś niechcący krzywdy są finansowo kryci.

E.U.Geniusz, nie wiem, skąd te informacje, odnośnie budki, chyba, że chodzi o ten budyneczek co ochroniarz siedzi, przed strzelnicą,
Hmm.... te informacje to z obserwacji na przykład. :-D

Jakbyś nie wiedział, ten 'budyneczek' w którym zrobili pomieszczenie dla ochrony to m.in. strzelnica pistoletowa 25m - dziwne, że ci tajemniczy ludzie 'strzelający od 6 lat', jakoś Ci o tym nie powiedzieli. I właśnie o strzelnicy pistoletowej pisałem - co notabene było wyraźnie zaznaczone.

Ja właśnie przestałem strzelać na Orle, bo nie mam zamiaru płacić 20zł/miesiąc w błoto
No i super. Prawdę mówiąc, nawet chętnie zgodzę się z tym, że Orzeł to jedna wielka ruina, belki ze stropu lecą na głowę, po osiach biegają szczury wielkości zajęcy, a w kałuży vis-a-vis kortów żyje kraken, który pożera nieostrożnych klubowiczów. Z mojego egoistycznego punktu widzenia lepiej, by zbyt dużo ludzi się do sekcji strzeleckiej nie zapisywało, bowiem na strzelnicy pistoletowej są tylko 4 stanowiska i w soboty niestety czasem bywa gęsto. ;laughing:
Pozdrawiam,

Michał
Zygfryd_60
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 04 maja 2008, 18:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Zygfryd_60 »

Witam , a w okolicach radomska jest miejsce gdzie można podymić z CP , kiedyś była strzelnica na krakowskiej ale teraz już nie istnieje
Awatar użytkownika
sas88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5748
Rejestracja: 29 lipca 2005, 10:38
Tematy: 58
Lokalizacja: środek Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: sas88 »

Czasem strzelałem na strzelnicy miejskiej w Radomsku, korzystając z uprzejmości chłopaków z "Dziesiątki", ale ogólnie to oni są współcześni.
“Put your trust in God; but mind to keep your powder dry!”
Awatar użytkownika
Jervon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2010, 13:35
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jervon »

Niebawem czwartek, wpada ktoś na Orła? Ja póki co prochu nie mam :( dostawa jeszcze nie doszła więc przyszedł bym tylko w celu podpatrzenia/porozmawiania ale i na to mam ochotę :)
Awatar użytkownika
Cereus
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 2171
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 22:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Ozorków
Grupa: Sponsor Forum
Kontakt:

Zawody Towarzyskie

Post autor: Cereus »

Jest pomysł zorganizowania zawodów towarzysko-integracyjnych w Ozorkowie w którąś z najbliższych niedziel.Termin do dogadania.
Koszt 10zł od osoby. Nagroda flaszka Whiskey.

Konkurencje 2 :broń długa na 50m i krótka na 25m,w razie potrzeby można oczywiście urozmaicić konkurencje.
Po zawodach grill i integracja.
Kto jest zainteresowany- łapa do góry .
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2010, 23:47 przez Cereus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jervon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2010, 13:35
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jervon »

Ja oczywiście - o ile wcześniej przestrzelam mój rewolwer :)
Awatar użytkownika
Kościesza
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 761
Rejestracja: 01 lutego 2007, 12:02
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Sieradza
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Kościesza »

pisze się :)
Awatar użytkownika
norikum
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1246
Rejestracja: 28 sierpnia 2008, 20:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Bieżyń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: norikum »

Michale ja też przyjadę nawet nie sam,,, po dzisiejszym dniu muszę odreagować :502:
Od rana wewaliła się mi w tył samochodu jakaś baba (samochód służbowy) cały dzień szukania faktury ( michał wiesz o co chodzi ;laughing: - ale se poradziłem)
potem pół dnia z agentem ubezpieczeniowym i wydzwanianie do serwisów ( wypadek z rana) mam dość muszę se strzelić :)
A będzie gdzie się przespać albo namiot chociaż rozbić?
Awatar użytkownika
Cereus
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 2171
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 22:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Ozorków
Grupa: Sponsor Forum
Kontakt:

Post autor: Cereus »

Strzelnica ma ponad 200m więc namiot by się zmieścił ale lepiej przespać sie u mnie-mieszkam 500m dalej.
Ad Jervon
Rewolwer najlepiej przestrzelać na zawodach bo człowiek bardziej sie przykłada. Prochu Ci pożyczymy jakbyś potrzebował.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2010, 23:45 przez Cereus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
norikum
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1246
Rejestracja: 28 sierpnia 2008, 20:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Bieżyń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: norikum »

to ja chętnie się u ciebie prześpię (niech se nikt nic nie pomyśli...) Możesz mnie wpisać nawet pociągiem a przyjadę :mad:

ile tam jest o de mnie do ciebie kilometrów?
Awatar użytkownika
Jervon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2010, 13:35
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Jervon »

Ja dokładniej będę wiedział jak pojawi się termin - niestety wiele weekendów mam zajętych - ale będę robił wszystko by móc się stawić - zwłaszcza na część integracyjną :)
Awatar użytkownika
Cereus
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 2171
Rejestracja: 10 grudnia 2005, 22:30
Tematy: 0
Lokalizacja: Ozorków
Grupa: Sponsor Forum
Kontakt:

Post autor: Cereus »

Z uwagi na małą liczbę strzelająch termin ustali się taki by wszystkim pasowało.
Jeżeli mamy nastawiać sie na integrację to lepsza by była sobota.
Do mnie jest 240km z Bieżynia (3h samochodem).
Awatar użytkownika
norikum
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1246
Rejestracja: 28 sierpnia 2008, 20:52
Tematy: 0
Lokalizacja: Bieżyń
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: norikum »

mnie pasuje czerwiec w lipcu jadę na grunwald udawać krzyżaka potem ( z racji tego że krzyżacy przegrywają) będę w niewoli lub martwy :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódź i okolice”