Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Moderator: Moderatorzy CP

Bartix1982
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2017, 12:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: Bartix1982 »

Siemano Zadymiarze! :)

Właśnie kupiłem swój pierwszy rewolwer CP. Remingtona 8 cali New Army. Czekam na dostawę EKG. Jeszcze nigdy nie dymiłem z CP.
Chciałem się przywitać i obwieścić że jestem z Łodzi i chętnie dołączę do kogoś na wspólne wyjazdy na strzelnice, ewentualnie jakieś zawody itp.

1) Z tego co się wstępnie zapoznałem wynika że proch bez wyjazdu do innych miast to tylko w firmie z pionek, tak?
2) A jeśli chodzi o strzelnice to na Orła w czwartki cały czas aktualne bo stare te posty były. Ewentualnie czy ktoś był na Nowosolnej albo innej strzelnicy?
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: z99 »

Bartix1982 pisze:Siemano Zadymiarze! :)

Właśnie kupiłem swój pierwszy rewolwer CP. Remingtona 8 cali New Army. Czekam na dostawę EKG. Jeszcze nigdy nie dymiłem z CP.
Chciałem się przywitać i obwieścić że jestem z Łodzi i chętnie dołączę do kogoś na wspólne wyjazdy na strzelnice, ewentualnie jakieś zawody itp.

1) Z tego co się wstępnie zapoznałem wynika że proch bez wyjazdu do innych miast to tylko w firmie z pionek, tak?
2) A jeśli chodzi o strzelnice to na Orła w czwartki cały czas aktualne bo stare te posty były. Ewentualnie czy ktoś był na Nowosolnej albo innej strzelnicy?
To teraz po zakupie rewolweru zalecane jest badanie serca?
chris77
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 05 grudnia 2015, 14:29
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: chris77 »

Bartix1982 pisze: 2) A jeśli chodzi o strzelnice to na Orła w czwartki cały czas aktualne bo stare te posty były. Ewentualnie czy ktoś był na Nowosolnej albo innej strzelnicy?
Orła zaorali. Dosłownie. Trybuny dla toru żużlowego tam teraz stoją. Byłem na strzelnicy łódzkiej. Co prawda z nitro a nie cp, ale obsługa twierdzi że z cp nie ma problemu. Taka informacja jest zresztą na oficjalnej stronie. Trzeba zadzwonić wcześniej i spytać o której godzinie można.
Na niektórych innych też można, po indywidualnym uzgodnieniu :)
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: oscyp »

Na Colt na Okopowej można, na 10-tce na Zdrowiu można i na Łódzkiej też - tam wiem, że ostatnio zmieniła się polityka i zalecają z CP przychodzić na sam koniec (w sensie ostatnia godzina dwie przed zamknięciem), aby nie dymić wcześniej innym.
Bartix1982
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2017, 12:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: Bartix1982 »

Dzięki za podpowiedzi. Miałem sporo pracy zawodowej więc temat odłożyłem, ale teraz najważniejsze pytanie GDZIE KUPUJECIE PROCH W ŁODZI bo nie mogę znaleźć.... mam EKBP. Ktoś poratuje?
gufner
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 85
Rejestracja: 13 lutego 2016, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: gufner »

Kolego sympatyczny.

Proch zamawiasz w Pionkach i dostarczają ci kurierem. Ja też jestem z Łodzi, zrobiłem EKB i po telefonie do Pionek miałem proch po tygodniu w domu. Co do strzelania - tak jak koledzy piszą. Jest COLT na Okopowej, Strzelnica Łódzka na Brzezińskiej. Dzwoń i się dogaduj. Jak co chętnie pomogę. Zaczynałem od CP i mam jeszcze dwa rewolwery. Teraz od roku mam też współczesną. Daj znać i umówimy się na dymienie.

Aha. Jak potrzebujesz proch w ilości na rozruch daj znać. Mam jeszcze jakiś słoik na zbyciu.
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2018, 20:33 przez gufner, łącznie zmieniany 1 raz.
Dragon 80
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 31 grudnia 2017, 22:33
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: Dragon 80 »

W Parzęczewie jest strzelnica, 55zł/mies. czynna 4 dni w tygodniu- czwartek, piątek, sobota i niedziela. Co najważniejsze nie ma potrzeby wydzwaniania i umawiania się na jakąś konkretną godzinę ( typu na sam koniec), tam nikt nie robi problemu że strzela się z CP.
Bartix1982
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2017, 12:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: Bartix1982 »

Witam. Na zdrowiu nie bardzo, wyslali mnie na Okopowa 70. Bylem wczoraj 50 zl mc. Żadnych problemów. Strzelnica zakryta. Strzelnica łódzka juz nie pozwala. Proch z dowozem z Pionek za 199 zł kupilem. Ostatnio podrożały.
Pierwszy raz strzelalem i bez kapiszonownika nie moge zalozyc tych picek. Prasę tez widzę że warto byłoby kupić.
W razie czego chetnie razem z kimś wyskocze na dymienie.
Asas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 16:00
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Świeży nabywca pierwszego CP - ŁÓDŹ

Post autor: Asas »

Jako, że to mój pierwszy post - witam szanowne grono pasjonatów :-)

Właśnie zakupiłem swoją pierwszą replikę czarnoprochową, wybór padł na marzenie z dzeciństwa czyli Colta Navy .36. W związku z tym, że nie wyrobiłem jeszcze karty a palce mnie świeżbią chciałbym zapytać, czy któryś z forumowiczów byłby skory sprezentować kilka kul .375 oraz adekwatną ilość czarnego prochu w zamian za przysłowiową flaszkę? Chciałbym już w ten weekend ruszyć na strzelnicę. :-D

Bartix1982 - skąd takie info? Wczoraj wymieniłem z Nimi parę maili i nie widzieli problemu z użyciem CP na ich terenie, prosili jedynie o wcześniejszy telefon w celu uprzedzenia i uzgodnienia terminu.

Pozdrawiam, Michał.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódź i okolice”