Czarny proch w Łodzi

Moderator: Moderatorzy CP

pjp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 208
Rejestracja: 08 grudnia 2011, 12:05
Tematy: 25
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pjp »

Koledzy gdyby ktoś się wybierał po zakupy lub zamawiał to jestem chętny na 3-5 kg.
Szczegóły omówmy na priv.
Awatar użytkownika
Mr.Pete
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2014, 11:23
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Mr.Pete »

Panowie, gdzie i kiedy (np w jaki dzień tygodnia etc) obecnie w Łodzi (lub okolicach) mogę spotkać kogoś strzelającego CP? Zastanawiam się nad kupnem któregoś z rewolwerów "sprzed 1850", które można u nas mieć bez zezwolenia, ale najpierw wolałbym zobaczyć coś takiego w akcji i posłuchać kilku cennych instrukcji fachowców. :) Z góry serdeczne dzięki za odpowiedź.
Tomasz777
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 19 listopada 2015, 08:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch w Łodzi

Post autor: Tomasz777 »

Jak się kupuje cp.? W łodzi?najmniejszą ilość puszka czy coś tam? Byłbym chętny.wycieczka do pionek za daleka.
Pocominick
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 20 listopada 2015, 13:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch w Łodzi

Post autor: Pocominick »

Witam jestem swierzynek z łodzi. Sprzęt zakupiony.Colt army44 . Brakuje kapiszonow i CP około 200 gr.na początek max.kto poratuje.?????wyzylowalem się na colta i żal na ekb a kilo też za dużo bo wolę srodki konserwacyjne .i te strzelnice w łodzi to też lipa ...chyba gdzieś za łódź ale to już wycieczka z karawaną.jak to widzicie? Mniej więcej wszystko łapie bo dużo czasubprzeglądałem forum ale są jeszcze małe niuanse.
Pozdrawia m
Pocominick
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 20 listopada 2015, 13:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch w Łodzi

Post autor: Pocominick »

Aleeeee tu puchy...już wszyscy uciekli z łodzi???
LukaszS
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 30 grudnia 2015, 15:31
Tematy: 0
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch w Łodzi

Post autor: LukaszS »

Witam właśnie zaczynam przygodę z CP mam już Remingtona 1858, trochę kul i pocisków po nowym roku zaopatrzę się w kapiszony proch. Czy w Łodzi lub okolicach jest gdzie postrzelać i czy można gdzieś spotkać obeznanych z taką bronią kolegów? :502:
Paklak
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 06:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch w Łodzi

Post autor: Paklak »

Tak jak ktoś mi odpowiadał w innym temacie jest Parzęczew czyli http://www.shooting-academy.pl/ ale tam nie strzelałem. Jest jeszcze Orzeł w Łodzi na 6-Sierpnia ale tam, kiedy ja ostatnio strzelałem czyli ok 1,5 roku temu może dłużej, dostępny był dla CP tylko w sobotę rano i to często bywało tak że i tak było zamknięte. Jak miałbyś zamiar jechać np. do Parzęczewa to daj znać też może podjadę ;P Co prawda mam pistolet a nie rewolwer, więc może zbyt wiele nie pomogę, ale jakieś podstawy znam.
ulv
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 13:12
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Czarny proch w Łodzi

Post autor: ulv »

Chętnie odkupię od kogoś z Łodzi lub okolic trochę prochu do kapiszona (1kg lub 0,5kg) może być zarówno z Pionek albo Vesuvit, jakby ktoś miał to proszę o info z ceną na priv.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Łódź i okolice”